Aydan Siyavuş

11 Ocak 98 de aramızdan zamansız şekilde aramızdan ayrılan Aydan Siyavuş un ölüm yıldönümü. Toprağı bol olsun.

P.S. Konuyla ilgili topic göremedim gözümden kaçmış olabilir. Diğer forumlarda açıldıysa imha edilebilir.

Toprağı bolsun, Nur içinde yatsın.

Onu ayrıcalıklı kılan nice sebeplerden biride çalkantılı bir dönemde takımın başına geçmesi ve bu görevi sürdürürken vefat etmesidir. Kendisi için Galatasaray Şehiti demek yanlış tanımlama olmaz.

Nur içinde yatsın Aydan hoca,
Demin anma törenine gittik, biraz geç kaldık maalesef. Turgay Demirel, Doğan Hakyemez, sanırım eşi ve kızı vardı tanıyabildiğim. Maalesef pek bir ilgi yoktu. Ama orda olan biri beni çok mutlu etti, o da Turabi Abi oradaydı. Sayın hocamızın başında olduğu o kadar klup, yetiştirdiği onca oyuncu varken sağolsun bir tek klubümüzden Turabi abi vardı(belki başka takımlardan insanlar vardır ama tanıyamadım) bir de Efes Pilsen çelenk yaptırmıştı. Gördüğüm kadarıyla en çok ve sadece Galatasaray ve Efes Pilsen anmıştı. Biz de sayın Aydan hoca ve mezarlıktaki diğer rahmetli kişiler için dualarımızı ettik, çiçeğimizi bıraktık.

Emeklerin için Galatasaray ve Türk basketbolu adına tekrar teşekkürler, toprağın bol olsun Aydan Siyavuş hocam...

Sahipsiz Galatasarayin kiymeti bilinmeyen degerlerinden Aydan Abi..Rahat uyu topragin bol olsun..

pic16.jpg

pic17.jpg

pic18.jpg

pic19.jpg

pic20.jpg

pic21.jpg

Daha önce taraftarlara düşen görevlerden bahsetmiştik,
Sanırım bu da bir taraftarlık görevi örneği,

Tebrikler, çocuklar, gerçekten tebrikler,

Bence mükemmel bir iş yapmışsınız,

Sanırım Aydan ağabeyi de çok duygulandırdınız, o böyle sahnelere hiç dayanamazdı,

Nur içinde yatsın.