Bank Asya 1. Futbol Ligi

Re: T.F.F.1.ligi

İzmir takımı olmasını ben de en az İzmirliler kadar istiyorum.
Hava şartları, seyirci fazlalığı, futbola duyulan ilgi bakımından Süper Lig'de bir İzmir takımının olmaması büyük kayıp olur.
Ben Kasımpaşa ve Bolu'nun da gelmesini isterim.
Kısaca Play-Off'lar benim için bir kayıp olmayacak. =)

Spor barış dostluk ve kardeşliktir ben bunu bilir buna inanırım..
Güzel ülkemizi bölmek isteyen hainlerin kanlı ve kirli ellerini spora bulaştırmayacaklarını umuyorum..
Emre'nin dediği olayları ben hatırlamıyorum kaçırmışım demek ki..
Ayrıca süper lige çıkacak 3. takımın Altay yada Bolu olmasını istiyorum..

Saadet Unal' Alıntı:
Spor barış dostluk ve kardeşliktir ben bunu bilir buna inanırım..
Güzel ülkemizi bölmek isteyen hainlerin kanlı ve kirli ellerini spora bulaştırmayacaklarını umuyorum..
Emre'nin dediği olayları ben hatırlamıyorum kaçırmışım demek ki..
Ayrıca süper lige çıkacak 2. takımın Altay yada Bolu olmasını istiyorum..

3. takım demek istedin sanırım. :)

Kasımpaşa'yı Diyarbakır deplasmanına götürecek otobüs şirketi neden rezervasyonu iptal etti ?
Diğer otobüs şirketleri neden Kasımpaşa'nın teklifine red cevabı verdi ?

Bu soruların cevapları olduğu için, Diyarbakırspor geldiği gibi gitmekle kalmaz, daha alt liglere düşer inşallah...

Bank Asya 1. Lig'de ödül gecesi..

Bu sezon büyük bir çekişmeye sahne olan Bank Asya 1.Ligi?nde yılın en iyileri düzenlenen ödül töreniyle sahiplerini buldu.

Bank Asya 1. Lig Ödül Töreni?nde ödüller şu şekilde sıralandı:

En Centilmen Takım: Boluspor
Yılın Genç Yeteneği : Rıdvan Şimşek (Karşıyaka)
Yılın Teknik Direktörü: Çoşkun Demirbakan (Diyarbakırspor)
Yılın Futbolcusu: Sezer Öztürk (Manisaspor)
Yılın Spor Kulübü: Manisaspor
Kurumsal Başarı Ödülü: Altay
Play-Off'ların en değerli oyuncusu: Erhan Küçük (Kasımpaşa)

Bank asya 1. Lig?de yılın onbiri ise şöyle oldu:

Ufuk Ceylan (Manisaspor ), Evren Kürkçü ( Kasımpaşa), Ferhat Öztorun ( Manisaspor), Güven Varol ( Manisaspor) Ersan Adem ( Adanaspor), Cihan Yılmaz ( Karşıyaka), Yiğit İncedemir ( Manisaspor), Engin Öztonga ( Diyarbakırspor), Sezer Öztürk ( Manisaspor), Özgürcan Özcan (Sakaryaspor), Sertan Eser ( Kasımpaşa)

Bu sezon Bank Asya 1.Lig'e alt ligden Bucaspor , Mersin İdmanyurdu ve son olarak Çanakkale Dardanelspor çıktı..

Ksk Reha Kapsal'la 2 yıllık sözleşme yeniledi.Bolu Coşkun Demirbakan'la anlaştı.Mersin Serhat Gülleri getirdi.Karabük'te Yücel İldizle mukavele yaptı.

Mersin İdmanyurdumuzun Sivasspor'lu Murat Erdoğan ve Muhammet Ali'yle anlaştığı söyleniyor umarım doğrudur.

Kürşat Tüzmen'de artık bakan değil, nerden geliyor bu değirmenin suyu anlamış değilim. :D

bank asya klüpleri baya bi organizasyon yapmaya başladılar.......mesela bi oyuncu en fazla 250000 lira alabilecek samsunun trasfer gücü olmadığı için samsundan oyuncu alnmayacak...ilginc ilginc şeyler takımların durumları çok kötü bu yıl 600-700 bine oynayan oyuncular vardı şimdiki durumlara bak sponsor takılara yıllık 150-200 bin civarı kaynak sağlıyor bu takımlar nasıl transfer yapsın resmen ne haliniz varsa görün diyorlar çoğu oyuncular parasını alamadığı için federasyona başvurmuş....

Ligin ilk haftasında güya Ankaragücü'ne kiralanan Emre Aktaş'ın golüyle Karşıyaka'yı 1-0 yendik. Yarın Mersin deplasmanı var aslında gitmek var ama bu sıcakta çekilmez. Bir de nasıl bir ortam olacağı belli değil. Kesin gergin bir maç olur. Umarım olaysız güzel ve Adanasapor'un kazandığı bir maç olur. :)

Evvet Mersin'den 3 puanla dönüyoruz... Mbilla Etame
ve Fevzi Ozkan'ın golleriyle 2-1 yenmişiz. 2 de 2 yaptık şuana kadar çok iyi bir başlangıç. Nazar değmesin. :)