Bank Asya 1. Futbol Ligi

Re: T.F.F.1.ligi

Bugün Konya-Erciyes maçı var, iftardan sonra midem el verirse gitmeye çalışacağım maça. :)

Geçen sene hiç gitmemiştim ama bu sene daha heyecanıyım niye bilmiyorum, bu sadece benim üzerimde olan bir durum değil tüm şehir için geçerli olan bir durum.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Bugün Konya-Erciyes maçı var, iftardan sonra midem el verirse gitmeye çalışacağım maça. :)

Geçen sene hiç gitmemiştim ama bu sene daha heyecanıyım niye bilmiyorum, bu sadece benim üzerimde olan bir durum değil tüm şehir için geçerli olan bir durum.

Konya adam gibi bir stad yapmadan mümkünse lige geri gelmesin..

Veledrom zaten orası stad değil, sahayı görmekte zorlanıyorsun dürbün kullanacaksın neredeyse. :p

Yeni stad basketbol arenası ile birlikte 2011 de faaliyete geçecekmiş ama, hayırlısı.

O'nu bilmem de bugün Giresunspor - Rizespor maçının özetine baktım.. Evet Rize kazandı ama penaltı ve rakibin kendi kalesine attığı gollerle kazandı.. Ayrıca hakem Cüneyt Çakır'ın verdiği bazı kararlar ağır bence.. Özgürcan'ın pozisyonuda tartışılır içerde mi dışarıda mı diye..

Konyaspor'un 14 puanla lider olduğu ligde, Çaykur Rizespor, 12 puanla 2., Kartalspor ise 11 puanla 3. sırada yer aldı.

Nazar değmesin dedim ama değdi maalesef.. Takıma çok iyi bir ivme kazandıran Ekrem Al ne yazık ki istifa etti.. Boşalan göreve Kemal Kılıç getirilmiş.. Ne diyeyim hayırlı olsun.. Kısmetse pazar oynanacak olan Samsun maçını izlemeye gideceğim.. Altay maçından sonra ilk olacak.. O maçta çok korkmuştum.. :?

Saadet Unal' Alıntı:
Nazar değmesin dedim ama değdi maalesef.. Takıma çok iyi bir ivme kazandıran Ekrem Al ne yazık ki istifa etti.. Boşalan göreve Kemal Kılıç getirilmiş.. Ne diyeyim hayırlı olsun.. Kısmetse pazar oynanacak olan Samsun maçını izlemeye gideceğim.. Altay maçından sonra ilk olacak.. O maçta çok korkmuştum.. :?

Kemal Kılıçla Adana kaldığı yerden devam edecektir biraz sabretmeniz gerekiyor.
Bizde son 4 resmi maçımızı kazandık baya formdayız.Lig lideri Konyaspor'u seyircisiz misafir edicez.Tahminim beraberlik,kazanan olursa bu biz oluruz.

Bülent Aydın' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":2ri3pb6n]Nazar değmesin dedim ama değdi maalesef.. Takıma çok iyi bir ivme kazandıran Ekrem Al ne yazık ki istifa etti.. Boşalan göreve Kemal Kılıç getirilmiş.. Ne diyeyim hayırlı olsun.. Kısmetse pazar oynanacak olan Samsun maçını izlemeye gideceğim.. Altay maçından sonra ilk olacak.. O maçta çok korkmuştum.. :?

Bizde son 4 resmi maçımızı kazandık baya formdayız.Lig lideri Konyaspor'u seyircisiz misafir edicez.Tahminim beraberlik,kazanan olursa bu biz oluruz.[/quote:2ri3pb6n]

Seyircisiz olduğunu bilseydim beraberlik oynardım. Neyse son haftalarda oldukça formda bir KSK var, kazanabilir.

Bizde son 4 resmi maçımızı kazandık baya formdayız.Lig lideri Konyaspor'u seyircisiz misafir edicez.Tahminim beraberlik,kazanan olursa bu biz oluruz.[/quote]

Seyircisiz olduğunu bilseydim beraberlik oynardım. Neyse son haftalarda oldukça formda bir KSK var, kazanabilir.[/quote]

Aklınızda bulunsun Konya maçı seyirciz ve onda sonra içerde oynayacağımız Ordu maçıda seyircisiz kuponuna denk gelebilir tekrar :p

Altay deplasmanda yine kazandı. Bütün maçlarını deplasmanda oynasa Süper Lig' e çıkacaklar heralde. Şu ana kadar kendi evinde sadece Kocaelispor' u mağlup ettiler. Altay' ı küçüklüğümden beri takip ederim. İzmir' den bir takım Süper Lig' de olmalı. O takım da Altay olsun isterim.

Sanırım Bank Asya Liginin en "dengesiz" takımıda Dardanelspor. Bunu genç bir kadro olmalarına mı bağlamak gerek bilmiyorum ama bir haftaları bir haftalarına uymuyor.. Bu Hafta Mersin'i deplasmanda 1-2 ile geçmeyi başardılar..

Dün ki maçta maalesef ben de stadtaydım. :? Kuzey deki taraftarların çıkardığı olaylar utanç vericiydi.. Çok büyük yeminler ettim bir daha asla kuzeyde maç izlemem.. Bir daha ki maçta Turbeyler'le takılırım.. :) Maçın skoru 2-0.. Gollerimizi İlyas Kahraman ve Emre Aktaş attı..

Pazar günkü Kartal maçı için gidiş dönüş biletimi aldım.Varsa yakınlardan oturan forumdan Karşıyaka tribününe beklerim.

Altay maçında yine olay vardı.. Olayları başlatan Altay taraftarıydı.. Ortada hiç birşey yokken bir baktık ki koltukları söküp kuzeydeki taraftarlara fırlatıyorlar.. Onların da akıllarından zoru var belli.. Yine de Adanaspor taraftarına çok kızgınım.. Normalde oturup çekirdek zıkkımlananalar rakip taraftar ve oyunculara küfür etmeye gelince aslan kesiliyor.. Bu arada Altay'lı Burak Çalık'a dikkat derim.. Oynadığı oyundan çok keyif aldık.. Çokta genç bir oyuncu..

Burak Çalık'ı Erzincaspor'da beri takip ediyorum.Bazen acayip goller kaçırıyor ama çok iyi bir golcü geliyor diyebilirim