Beko Basketbol Ligi 2009/2010

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Bu seri boyunca Fb taraftarı sürekli Ergin Ataman şike yapsana tarzında saçma bir tezahurat yapıyor,Anons yok birşey yok bu nasıl iş anlamadım ? Ergin Hoca şikayet ediyor yinede anons yapmıyorlar,Ergin Hoca'nın şikeyle ne alakası var acaba,bir kulübün taraftarı bu kadar çirkef olmasın ve onu heryerde kollayan yetkililer olmasın.

"Şike yapsana aziz yıldırım şike yapsana" diye bağıran Efes taraftarları.. FB taraftarları "Doping yapsana Ergin ataman Doping yapsana" diye bağırıyor

Forumda sık sık görüyorum Onur'un yazdığı şekilde (az değil bu kişi sayısı, biri yazınca herkes de etkileniyor haliyle) isim hatası yapıldığını ama bunu düzeltmek gerek;

Kerem Tunceli değil Kerem Tunçeri olacak ;)

Teknik faulleri biliyorum ama nedenlerini göremedim bu yüzden yorum yapamam ama fark 12 idi abi yine o zaman da :)

Düzeltme: Ergin Ataman faul aldığında 11'miş. Ender aldığında daha fazla.

Ben daha ritmini yakaladığını göremedim Efes'in.. Ribauntlarda FB ezdi zaten hücumda ve savunma da. 3. periyotun ilk 3-4 dakikası maçın seyrini belirler.

İlk yarı sonucu 48-24 Fener lehine ,yanlış anlaşılmasın şampiyonluk maçı.

Fener'in herzaman en büyük avantajı,takımda herkesin rahatça 3'lük sokabilmesi.

Sercan Karabıçak' Alıntı:
İlk yarı sonucu 48-24 Fener lehine ,yanlış anlaşılmasın şampiyonluk maçı.

Vidmar-Semih-Oğuz filan üçlük atıyor da ben mi görmedim acaba?

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Sercan Karabıçak":3t174y6l]İlk yarı sonucu 48-24 Fener lehine ,yanlış anlaşılmasın şampiyonluk maçı.

Vidmar-Semih-Oğuz filan üçlük atıyor da ben mi görmedim acaba?[/quote:3t174y6l]

Gazanfer yapma ya,ne demek istediğimi anladın sen aç Skytürk'ü gör nasıl rahat üçlük sallıyorlar.Kimleri kasteddiği anladın Ömer,Mrsiç,Ukiç,Greer,Kinsey,Prezdliç Hatta Mirsad.

Yapma gözünü seveyim hemen eleştiri olsun diye illa bi şey yazcaksınız yani.

Sercan Karabıçak' Alıntı:
[quote="Gazanfer Tosun":21qnczfs]Vidmar-Semih-Oğuz filan üçlük atıyor da ben mi görmedim acaba?

Gazanfer yapma ya,ne demek istediğimi anladın sen aç Skytürk'ü gör nasıl rahat üçlük sallıyorlar.Kimleri kasteddiği anladın Ömer,Mrsiç,Ukiç,Greer,Kinsey,Prezdliç Hatta Mirsad.

Yapma gözünü seveyim hemen eleştiri olsun diye illa bi şey yazcaksınız yani.[/quote:21qnczfs]

Her zaman fenerin övülmesine şu forumda -üstelik haketmiyorlarken- tabiki eleştiri getireceğim.

Bir maçı salonda izleyip Mirsad'ın her kararda benchten kalkmasını, Kasun'a Kaya'ya her pozisyonda kenardan küfür ettiğini, gider yaptığını filan gördün mü acaba merak ediyorum.

Şu seride herşey basketbol değil. Efes muhtemelen kapanmaz ama bu dedikodu bile fenere şampiyonluğu getirmeye yetti şu seride. Buna da inanmıyorsan bir yerlerden bul, geçen seneki maçlarda Kaya'nın Smith'in yüzüne bak, o farkı görürsün.

Şurada adamlar serbest atış kaçıracak, ne güzel kaçırdı ya öyle diyeceksiniz utanmasanız..

Fenerde herkes 3'lük atabiliyor demek onları övmek mi oluyor yapma Allah aşkına kimsenin fener'i filan övdüğü yok,iyice abarttın.Hakemleri,baskıyı,çirkeflikleri herkes görüyor emin ol.Şu seride ayrıca kimse benim kadar Efes'in şampiyonluğunu istemiyordur.

Gazanfer yanıldığın bir nokta var ki kapanma dedikodusu bizzat Efes Pilsen tarafından kamuoyuna sürülen birşeydir. Duygusal olarak basketbolseverleri etkilemekten başka birşey değildir aslında. Oyuncular da kulübün bu politikasının bilincindedir herhalde.

Seriye gelirsek Fenerbahça bu tura kadar ortada yoktu ama finalde eze eze şampiyon oldu. Bu da bir gerçek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...