BSL 8. Hafta | Galatasaray Ekmas 80-82 Bursaspor İnfo Yatırım

Ben Samet ve Buğrahan nın hoca yüzünden bu kadar az süre aldığını düşünüyorum. Buğrahan Efes maçında çok iyiydi. O maçtan sonra ki bütün maçlarda çok az süre aldı.
Bu kadar iyi bir yerli kadrosu kurulmuşken herkese yazık ediyorlar. Bunu bir şekilde çözmeleri lazım. Şu an en uygun çözüm koçun gönderilmesi gibi duruyor. İnşallah en kısa sürede gönderilir, yerine iyi bir koç alınır.

Radebaugh'u Rashicaya benzettim. O da başlarda iyi değildi takıma alıştıkça iyi performans verdi. Son bir kaç maçtır Radebaughda öyle oynuyor.

Akan oyunda sayı bulamıyoruz sete sette de zorlanıyoruz. Takımı biraz özgür bırakmak lazım. Muhaymin gibi hücumda hiçbir katkısı olmayan biri oynadığında sette iyice kısırlaşıyoruz.

Bu kadar iyi bir yerli kadrosu kurulmuşken herkese yazık ediyorlar. Bunu bir şekilde çözmeleri lazım. Şu an en uygun çözüm koçun gönderilmesi gibi duruyor. İnşallah en kısa sürede gönderilir, yerine iyi bir koç alınır.
Yemin ediyorum en çok buna üzülüyorum. Güzelim kadro rezil edildi. Sadık Hamiltonu tutmaya çalıyor. Ve biz bunu basketbol diye izliyoruz.