BSL 8. Hafta | Galatasaray Ekmas 80-82 Bursaspor İnfo Yatırım

Bir uclu cektirin, hocanin da Turgay Bey’in de morali yerine gelsin. Adam her mac biriyle kavga ediyor. Yetenege tahammulu yok. Suc ne onda, ne Turgay Bey’de. Suc bu isi salan yonetimindir. Sene basi bilmem ne babaniz sizi adam edecek diyen bir asalak vardi, cikip anlatsin bakalim. Ayni tas ayni hamam. Vakit kaybi bu sube. Yaziklar olsun.

Son top olayı değil bence şans ve beceriksizlik var ama o beceriksizlik 40 dk çoğunda var zaten. Takım uyumsuz ve bireysel formlar düşük olsa da oyuncular gayretli hatta gergin şekilde aşırı efor sarf ederek fiziksel mücadeleyle skora tutunmaya çalışıyoruz ve tutunuyoruz. Ancak hücumda akmayınca ve maç sonunda vidalar sıkılınca savunma ve fiziksel gayret hücumda bize yetmiyor.

Bir uclu cektirin, hocanin da Turgay Bey’in de morali yerine gelsin. Adam her mac biriyle kavga ediyor. Yetenege tahammulu yok. Suc ne onda, ne Turgay Bey’de. Suc bu isi salan yonetimindir. Sene basi bilmem ne babaniz sizi adam edecek diyen bir asalak vardi, cikip anlatsin bakalim. Ayni tas ayni hamam. Vakit kaybi bu sube. Yaziklar olsun.
kayboldu gitti eleman, sözde bilmem ne babamız bizi adam edecekti. acı olan bu herife çanak tutanlar vardı. neyse bir şey yazmayalım forum yönetimi katı bu konuda.

Bir GS klasiği. Ne yapıp edip maç kaybetmeyi çok güzel beceriyoruz. Aslında bu takımın maç kazanabilmesi sürpriz. Her zaman yazdığım gibi küme düşmenin en büyük adaylarından biriyiz, bu konuda takımdan çok ama çok umutluyum. Aynen devam çocuklar, bravo size. Büyüksün yönetim, alkışlar bu muhteşem ekibe.

Avrupa Galibiyetinden sonra eleştiricektim ruhsuz,sıkıcı bir takımız diye sonra sus Volkan şimdi yine hakaret yersin yendik hala eleştiriyorsun diye.

Mart ayında yana döne 2 3 sağlam yabancı alıp günü kurtarırız Nisan sonu Çıkar yönetim Basketbolda öyle olucaz ,Salon yapıcaz diyip uyutur.

1 Allah kulu Erden Timura hani kardeşim 3 sene içinde EL gidicektik diye sormazmı.

Hiçbir hücum stratejisi yok. Top paylaşımı yok. Lider kim belli değil. Oyun desen gözlerim kanadı kanal değiştirdim. Başı kesik tavuklar gibi parkede oradan oraya koşturan 5 oyuncu. Biri gidiyor 1 v 5 çembere atak edip topu en dışarıya pas atmaya çalışıp kaybediyor. O adama kızan yok eden yok... Koca 40 dakika 1 kere bile rakibi terleten, zora sokan hücumumuz olduğunu görmedim. Yazık ki ne yazık... Acınacak haldeyiz.

Avrupa Galibiyetinden sonra eleştiricektim ruhsuz,sıkıcı bir takımız diye sonra sus Volkan şimdi yine hakaret yersin yendik hala eleştiriyorsun diye.

Mart ayında yana döne 2 3 sağlam yabancı alıp günü kurtarırız Nisan sonu Çıkar yönetim Basketbolda öyle olucaz ,Salon yapıcaz diyip uyutur.

1 Allah kulu Erden Timura hani kardeşim 3 sene içinde EL gidicektik diye sormazmı.
3 sene içinde Euroleague dedi, 3. senesinde bcl ile sözleşmeyi uzattık. üstüne orda da sürünüyoruz, benfica'nin bile yendiği paok'a maç veriyoruz.

Kerem Konan'ın kullanımıyla Samet Geyik'in kullanımını, sonucunda Akatlar'la Sinan Erdem'i karşılaştırdığımızda ortaya çıkan fark kelimelerle ifade edilebilir gibi değil. Beşiktaş'ın bir erkek voleybol takımı yok, kulübün dönemsel profili bu. Bütçeler yakındı, bir de Bursaspor'a trajik şekilde kaybetmek benzemiş oldu.

Haziran'da geri gelecekler,Temmuz sonu gibi veya en kötü hazırlık dönemi başlarken tekrar kaybolup gidecekler.Bunlar Haziran'da türeyip sonra kaybolan tipler.

Olası koç degisiminde oyunculardaki performans artışını düşünemiyorum. yabancıların üst düzey performans vermesine gerek yok sadece yerliler alır maçları. özellikle hoca gittikten sonraki ilk 3-4 maç Buğrahan sadık ve Samet damga vurur maçlara. bunları yazmamın sebebini biliyoruz, ben ömrümde mitrovic kadar iletişimi kötü bir koç görmedim. mevcut yerlilerden hangisiyle arası iyidir acaba? Belki İsmet. ki onunla da geçen kavga etti. koça bu final yakismadi. final diyorum çünkü artık kendisini görevden almamak en hafif tabirle bu işin cılkını çıkarmak olacaktır.

Arkadaslar size cok rahatlatici bir sey soyleyececegim. Izlemeyin ben izlemedim yeniliriz de diye dusunuyordum. 2 sayi fark yemisiz bence fena performans degil.

Ayrica en azindan kume dusersek dogru duzgun bir hedefimiz olur, Fener`den sonraki en iyi takim olmak gibi bir hedefimiz var yazmisti bir arkadasimiz.

Neyse bu takimdan birsey olmaz size tavsiyem ya izlemeyin ya da bizim takima yakismayan takim ici kavga birbirini suclama gibi durumlara gozunu kapatip takimi forma icin destekleyin cunku takimi yonetenler ayni kaldigi surece ayni yontem farkli sonuc vermez :)

Kerem Konan'ın kullanımıyla Samet Geyik'in kullanımını, sonucunda Akatlar'la Sinan Erdem'i karşılaştırdığımızda ortaya çıkan fark kelimelerle ifade edilebilir gibi değil. Beşiktaş'ın bir erkek voleybol takımı yok, kulübün dönemsel profili bu. Bütçeler yakındı, bir de Bursaspor'a trajik şekilde kaybetmek benzemiş oldu.

bu kulübün basketbol branşlarından sorumlu olan yöneticileri, genel kurula 2-3 hafta kala maçlara gelip poz verip ondan sonra genel kurulda biz her hafta salondayiz işimizin başındayız diyen rezil insanlardır. bide Beşiktaş'ta umut tahir'e bakıyorum, yazın Nedim yücel'i bir kere çıkarmadı kanallara. hep kendisi çıktı, yapıyı ve attıkları adımları anlattı. gayet de şeffaftı. bence aramızdaki en büyük fark bu Beşiktaşla. bizde de Turgay çıktı kanallara, yancısı olan elemanlar da turgay'ı "u7 takimindaki çocukların beslenme çantasıyla ilgileniyor" diyip savundu. dünyada eşi benzeri yoktur şu rezilliğin.