BSL Play-Off Çeyrek Final 3. Maç | Türk Telekom - Galatasaray Nef

Cok zor ama bu sefer guveniyorum, buyuk takim bunu gerektirir.

Kaptanimiza guveniyorum bu takimin ruhu, Ristic, Muhaymin ve Russel attiginiz basket olsun.

Ennis, Sadik, Caloirao size zaten guveniyorum.

Su maci 18:00’da oynatmak nasil bir akil tutulmasidir ? Yani hafta ici is ve okul gunu 18:00’da mac oynatmak nasil bir zekanin urunudur ? Play-off ilk turunda finale kalan tek mac ve aksam 20:00,21:00 gibi saatler bosken bu maci 18:00’da oynatmak nasil bir planlama sacmaligidir ?

Yahu koysaniza su maci aksam normal bir saate.Salona gelenler rahat rahat gelip macini izlesin,evinde izleyecek olanlar isinden,okulundan cikip aksam rahat rahat otursun keyifle macini izlesin.Ulkede spor niye gelismiyor denildiginde alt yapi,tesislesme gibi sorunlari sayiyoruz normal olarak ama bu da ciddi bir sorun.Su mac saatlerini planlama konusunda Tff ve Tbf hangimiz daha cok sacmalayacagiz diye yarisiyor adeta.Sizin yaptiginiz bu planlamalar stadyumlara veya salonlara yeterli sayida insanin gelmemesine yol aciyor.

Maca gecersek eger elenirsek takimdan degil ama Mitrovic’ten raziyim.Bizi bu yetersiz kadroyla normal sezonun lig lideri ve Eurocup finalistine karsi su final macina cikarabilecek basariyi bu kadar kisa surede gostermesi cok iyi is.Ennis Mitrovic geldiginden beri olan cikisini surdururse ve Ennis’e Russell,Sadik,Angelo gibi oyuncularimiz eslik edebilirse hersey olabilir.Goksenin,Muhaymin,Ristic gibi oyunculardan alacagimiz katki da cok degerli.Mahir’in oyunda kaldigi 5 dakikalik bolumde Jones’a karsi yapacagi savunma bile inanilmaz fark ettirir.

Takimimiza basarilar.

Sezonu kapatti diyorlardi ama ben de sosyal medyada oynayabilecegine dair paylasimlar gordum.
abi galiba 2-0 ile eleniriz diye düşündükleri için sezonu kapattı dediler. düz yolda yuruyemiyormuş diyenlerde vardı ama bugün süre alacağına dair paylaşımlar yapiliyor anlamadım gitti. sezon başından beri kendisine etmediğim küfür kalmadı ama acayip muhtacız şuan McGee'ye. umarım oynar.

abi galiba 2-0 ile eleniriz diye düşündükleri için sezonu kapattı dediler. düz yolda yuruyemiyormuş diyenlerde vardı ama bugün süre alacağına dair paylaşımlar yapiliyor anlamadım gitti. sezon başından beri kendisine etmediğim küfür kalmadı ama acayip muhtacız şuan McGee'ye. umarım oynar.
Valla ben de hic begenmiyorum kendisini ama rotasyon inanilmaz daraliyor.Zaten topu yere vurabilecek kisa sayimiz az,Mcgee yokken sadece Russell ve Ennis’e kaliyoruz.Russell’da cogunlukla faul problemine giriyor falan.Yani kendisine ayilip bayilmasam da oynamasina sevinirim.

Su maci 18:00’da oynatmak nasil bir akil tutulmasidir ? Yani hafta ici is ve okul gunu 18:00’da mac oynatmak nasil bir zekanin urunudur ? Play-off ilk turunda finale kalan tek mac ve aksam 20:00,21:00 gibi saatler bosken bu maci 18:00’da oynatmak nasil bir planlama sacmaligidir ?

Yahu koysaniza su maci aksam normal bir saate.Salona gelenler rahat rahat gelip macini izlesin,evinde izleyecek olanlar isinden,okulundan cikip aksam rahat rahat otursun keyifle macini izlesin.Ulkede spor niye gelismiyor denildiginde alt yapi,tesislesme gibi sorunlari sayiyoruz normal olarak ama bu da ciddi bir sorun.Su mac saatlerini planlama konusunda Tff ve Tbf hangimiz daha cok sacmalayacagiz diye yarisiyor adeta.Sizin yaptiginiz bu planlamalar stadyumlara veya salonlara yeterli sayida insanin gelmemesine yol aciyor.

Maca gecersek eger elenirsek takimdan degil ama Mitrovic’ten raziyim.Bizi bu yetersiz kadroyla normal sezonun lig lideri ve Eurocup finalistine karsi su final macina cikarabilecek basariyi bu kadar kisa surede gostermesi cok iyi is.Ennis Mitrovic geldiginden beri olan cikisini surdururse ve Ennis’e Russell,Sadik,Angelo gibi oyuncularimiz eslik edebilirse hersey olabilir.Goksenin,Muhaymin,Ristic gibi oyunculardan alacagimiz katki da cok degerli.Mahir’in oyunda kaldigi 5 dakikalik bolumde Jones’a karsi yapacagi savunma bile inanilmaz fark ettirir.

Takimimiza basarilar.
Nedeni belli. Türk Telekom yönetimi Galatasaray taraftarının gelmesini ve çoğunlukta olmasını istemiyor, oldu bittiye getirmeye çalışıyor. Tek kelimeyle REZALET.

Evet McGee kadroda, Instagram hesabımız he's back temalı bir story atmış kendisiyle ilgili. bakalım, uzun zaman sonra ilk kez heyecan yaptım, inşallah kazanırız.

McGee varsa durum degisir. Simdi iste sanslar % 50 - 50. McGee icin kesin Pistiolis ile arasinda muhtemelen bir seyler oldu, ve kadro disi kalma olayina , sakat bahanesi ile uydurmaca bilgiler verildi. Sonuc olarak Turk Telekom'u elersek sasirmam,surprizde olmaz Mc Gee olursa sayet.

Yani her topun değerli olduğu maç kendi üretmeye çalışma işte muhaymin. Deli oluyorum şöyle kafası çalışmayan topçulara.

Potaya her giden faul alıyor, kolay fauller çıkıyor rakip lehine. Bu maçın savunma sertliğinin gerisinde verilen atış halinde fauller.

Son düzenleme:
göksenin, tribündeki şerefsizlere ne yaptı da goksenin'e top gelince ekstradan islikliyorlar? ne sanıyor bu şerefsizler kendini?

25-20 ile gerideyiz ilk ceyrek sonunda. rakibimize çok basit fauller çıkıyor, hakemler onlar lehine yönetiyor maci, ona rağmen koparamadilar maçtan. bu şekilde kopmadan oynamaya devam edersek neden olmasın.