BSL Play-Off Çeyrek Final 3. Maç | Türk Telekom - Galatasaray Nef

şu pozisyonda sestina'ya sportmenlik çıkmadı ama Sadık'a teknik çıktı. Allah belanızı versin yemin ediyorum hakem gibi, umarım sevdiklerinizden çıkar bu kararlar.

2ci maç için yazmıştım iyi oynamadık sistem disiplin ile kazandık bir kere kazanbilirsin.

Ristic,Russel,İan,Mcgee,Yunus,Mahir,Sedat,Reymar
Bunlara Basketbolcu diyip para verendiren Galatasarayı bu kazmalara Mahkum edeni Allaha havale ediyorum insallah gün yüzü görmez

maç sonu çalgıcı karısı Binnaz şarkısına çaldırdı şerefsizler. fenerin piçleri, Allah belanızı versin. salonunuz başınıza yıkılmaz umarım.
BU SAHİPSİZLİK BENİ DELİRTİYOR. BU ŞEREFSİZLER, BU ŞEREFSİZLİĞİ FENERBAHÇEYE KARŞI YAPAMAZLARDI AMA BİZE KARŞI YAPIYORLAR. SİNİRİMDEN KAFAYI KIRACAĞIM ŞİMDİ, GALATASARAY YÖNETİMİ SEN NE İŞE YARARSIN, BU NE SAHİPSİZLİK

maç sonu çalgıcı karısı Binnaz şarkısına çaldırdı şerefsizler. fenerin piçleri, Allah belanızı versin. salonunuz başınıza yıkılmaz umarım.
BU SAHİPSİZLİK BENİ DELİRTİYOR. BU ŞEREFSİZLER, BU ŞEREFSİZLİĞİ FENERBAHÇEYE KARŞI YAPAMAZLARDI AMA BİZE KARŞI YAPIYORLAR. SİNİRİMDEN KAFAYI KIRACAĞIM ŞİMDİ, GALATASARAY YÖNETİMİ SEN NE İŞE YARARSIN, BU NE SAHİPSİZLİK
Ksk'da onlara çalacak o şarkıyı hiç merak etme.

Teşekkürler takıma sezon sonunu iyi kıvırdık. Bizden daha iyi kadrosu olan takımlar playoff giremedi ya da playoffda elendi. Bu takımın gücü fazlasına yetmezdi.

Sezon başı planlaması oyuncu seçimleri hatalıydı ama eldeki kadrodan bundan fazlası çıkmazdı. Koç değişikliği biraz geç gelse de doğru bir koçla yola devam edeceğiz.

Yine sezon başı ve içi hatalı transferler (Morgan ve Hummer) yapılmakla birlikte geçmişteki hataları yapmayarak genel olarak oyuncularla anlaşarak tazminat ödemeden yolları ayırdık Angola, Hummer, Morgan. ABA liginin dikkat çeken yıldızı Russell ile Ispanyada ve milli takıminda iyi istatistikler yakalayan Ristic gibi oyuncuları uygun koşullarda transfer ettik. Yunus'tan Dee Bost'tan bonservis kazandık. Açık ara gerek performans gerek maddi olarak sezonun kazığını Floyd'dan yedik sakatlık etkisini unutmamak tabi lazım Floyd'da.

Herifler seviyesiz de olsa bizim kulübe bizi yönetenlerden çok değer vermiş ki güle oynaya almaları gereken seriden sonra bile böyle aşırı sevinç gösterileri yapabiliyorlar. Galatasaray'a bunları yapmak mı daha saygısızlık, yoksa takımın çeyreğini Galatasaray olmasa seneye belki 1. lig seviyesinde basketbol topu tutamayacak oyuncularla doldurmak mı?

Seneye iş layığıyla yapılır, biz tarihimiz boyunca olduğumuz gibi Telekom'u gene internetlerini kesip yollarız çok sıkıntı değil. Önemli olan bu rezaletten kulüp olarak ders çıkarabilmek. Çünkü sen en azından adınla büyük bir profilsen düştüğünde de vuranlar çok olur.

2ci maç için yazmıştım iyi oynamadık sistem disiplin ile kazandık bir kere kazanbilirsin.

Ristic,Russel,İan,Mcgee,Yunus,Mahir,Sedat,Reymar
Bunlara Basketbolcu diyip para verendiren Galatasarayı bu kazmalara Mahkum edeni Allaha havale ediyorum insallah gün yüzü görmez
Dostum aslında Ristic'i ayrı tutmak lazım diğerlerinden adam bildiğin alın size uzun dediler ve getirdiler diğer isimlerini yazdıklarını saymıyorum bile. Asıl sıkıntı şu bjk nin yaptığı yabancı hamleleri biz yapamadık.

Fenerbahçeden daha çok nefret ettiğim tek kulüp karşıyaka, yarı finalde kanım yeşil kırmızı akacak 0 abartı ile söylüyorum. umarım hadlerini bildirirler bu hadsizlere.
Bizde bu sene taraftar desteği yoktu ve takım dağıldı resmen. Ama ksk sahasında hemde play off ta Erkan Can ilk periyotta şutlanır tabi hakemler telekoma takviye yapmazlarsa.

Dostum aslında Ristic'i ayrı tutmak lazım diğerlerinden adam bildiğin alın size uzun dediler ve getirdiler diğer isimlerini yazdıklarını saymıyorum bile. Asıl sıkıntı şu bjk nin yaptığı yabancı hamleleri biz yapamadık.
Çok değil 10dk önce yarım adım atamadı Murat yarım adım yazıktırya

Tekrar diyorum sistemli oyuna alışık savunma yapmayı isteyen oyuncular almamız gerek, bilen değil isteyen diyorum, çünkü savunma yapmayı bilipte bilerek yapmayanda çok oyuncu var.

Biz bu bütçeler ile ancak sistem düzen ve savunma yönü daha kuvvetli basketbol oynayarak bir yerlere gelebiliriz. Ve bence Avrupa basketbolunda itici güç savunma takımlar ne zaman iyi savunma yapıyor bir anda o ritim hücumada yansıyor. Tabi bunun aksi örnekleri de var, son örnek kaç yıldır gözümüzün önünde olan Anadolu Efrs. Tabi onlar bitebirde çok yetenekli oyunculara sahip ama onlar bile bu yıl savunmayı neredeyse unutmuş bir halde basketbol oynayınca play off bile yapamadılar.

Benim şahsi görüşüm bu takıma Mitrovic koç olarak getirildiyse zaten sistemli ve savunma yönü iyi bir takım olmalıyız. Buna göre bir yapılanma olmalı. Son olarak takımda sadece Sadık ve Göksenin kalmalı diye düşünüyorum sil baştan koçun istediği bir takım kurulmalı. Forumdaki bütün basketbol severlere saygılar.

Yönetim ve ötesinde genel kurulun basketbol ve voleybola dair temel yaklaşımı takım başı en fazla 1 milyon dolar zararın ötesine geçmediği sürece böyle akşamlarda salonun 5'te 4'ünün Galatasaraylı olması için çaba harcamaya; kallavi basketbol ortamlarında Türk Telekom'un salon ortamı güzellemelerine set çekmemize dair bir gereklilik doğmayacaktır. Futboldaki şampiyonluk kupasının iktisadi getirisi basketbol, voleybol, sutopu ve hentbolun Avrupa'daki potansiyel zirvelerini dahi katlıyor. Bu bölüm muhakkak. Yalnız 2012-2013'ün ardından ilk rüya vari futbol sezonu ilk cümledeki yaklaşımı geçerli kılabiliyor, tolere edebiliyor. O anlamda erkek basketbolda Fiba Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu, erkek voleybolda ligin her daim potansiyel şampiyonu olmak gibi yerleşik adımlar bizler adına doğal beklenti.

''Sarayın Sultanları'' blogspot günlerinden bu yana gıyaben derin bir tanışıklığımın olduğu Çağlar Torun Türk basketbolunun kat-i surette bir numaralı habercisi konumunda. Ölüm, hastalık, doğal afet, batma-çıkma gibi gelişmeler haberinin peşi sıra yaşanmadığı takdirde isabetsiz bir iddiası mümkün değil olmuyor. Hatta bu isabet oranı Galatasaray basketbolunun konuşulduğu ortamlara latifesi yapılmak üzere taşınıyor. Bununla birlikte sosyal alanlara, aktüele dair yorum yaptığında amiyane anlatımla başını kestiği tavuk ölmüyor. 2011 Olin Edirne'nin ardından 2023 Türk Telekom da benzeri bir noktaya gitti. Potansiyel rakiplere karşı rotasyon itibariyle acı çekmeleri olası dursa da Karşıyaka finalist olur umarım. Bizler de bugünkü salonda Ankaragücü'nü izleyeceğimiz günleri bekleriz.

Dursun Başkan'ın basketbola ilgisi oldukça fazla. Ama bu sene olmazsa olmaz futbol takımını şampiyon yapmaktı.Bunuda yönetim ve teknik kadro olarak başardılar. Seneye çok iyi takım kurulacağından eminim. Bu camiaya böyle kadrolar yakışmaz, arkanda Türkiye'nin en güçlü taraftar topluluğu var. Bu gücü salona getirtememek tamamıyla seyircinin bu seneki takıma olan güvensizliğindendir. Yoksa 10 sene önceki Arroyo'lu kadro dün sahada olsa bu telekoma 20 sayı fark atardı. Dursun başkan takımı o günlere döndürmesi gerekiyor. Geçen sene çok kötü olan futbol takımından sonrada bu seneki basketbol takımını tekrar eski günlerine getirmesi gerekir ki seyirci tekrar salonları doldursun.