Bugün...

bugün müzeyyen senar sahnelere veda konseri var. taş plak gecesi adı altında düzenlenen organizasyonda herkese göre yaşayan en büyük sanatçımız, bana göre ise ölenler dahil en büyük sanatçımız (mimar sinan'a sanatçı demiyorum) :) sahnelere veda ediyor. gsbasket ailesini temsilen ben ve kız arkadaşım, üstadı uğurlamaya gidiyoruz.

sizin içinde dinlerim korkmayın:p

Bugün çok güzel bir gün.Çünkü 1 aylık ''STAJ'' çilesi bitti.Artık yarından itibaren saat 11:00'e kadar uyuyup takılacaz ortamlara.Unutmadan darısı forummuzdaki diğer stajerlerin başına (Tequila Levent hariç ;) ) ...

günlerden sonra pc kursundayım.. ve günlerden sora gs basketteyim.. ya özledim ben sizi...

hayat acısıyla ve tatlısıyla dewam edio..deliye dönüorum bugünde..
bugünde eski dostlarımı düşünüorum.. rüyalarıma girio eski arkadaşlarım..
unuttugumu düşündükçe. ve bugünde hatırlıorum ESRA yı..
bana gerede-karabük tabelasını görünce bile garip oluyorum diyen esramı..
bugün esramı çok özledim...
ama o gelmicek,gelemicek..
daha nicesi gibi..
ve ben sadece rüyamlarımda görcem,rüyalarımda dokuncam sizlere sevgiyle..

vazgeçmiorum siz varsınız die bu hayattan..
bugün bi kez daha uyanıorum..aynaya bakıorum..gülümsüorum,şükrediyorum..ve haykırıyorumm
hepinizi çokk seviorumm!!!!!! ;)

Bugün benim doğum günümdü...

Bugün neredeyse bütün dostlarım yanımdaydı. yeni yaşımı onlarla birlikte kutladım. yanımda olamayanlar da msn yada mesaj ile doğum günümü kutladılar. tabi doğum günümü unutan benden bi mesajı dahi esirgeyen dost bildiğim insanlarda vardı ama olsun herkesin ne olduğu anlaşılıyor böyle günlerde...

Bakalım yeni yaşımda ne gibi zorluklarla karşılaşacağım. umarım bu yaşımda sağlık,mutluluk,şans,başarı gibi güzel olgular benim yanımda olur. tabi bide aşk var. umarım bu yaşımda gerçek aşkı bulurum. bakalım herşeyi zaman gösterecek. şimdi ise sadece bugünümüze bakmalıyız. bugünümüzün değerini bilmeliyiz. gerçek dostlarımızın değerini bilmeliyiz. bugün yanımda olan gerçek dostlarıma teşekkürler...

Yeni yaşım kutlu olsun... :)

bugün...
bekliorum bakalım hatırlıcakmı beni die..
duman en güzel günüm gecem dinlemekteyimm..
şarkını seç gel benimle beraber bagıralımmm
en güzell günümm gecemm seninnleeeee...

mutluyum..

daha güzel olcak herşey...
yuppaaa..

dünyanın en güzel insanı tarafından uyandırıldığımda saat 1330 du kendi kendime ohaa falan dedim derken akşam oldu falan filan...

Bugun 30 eylul tarıhı benım ıcın belkı de artık mılat olacak cunku 17 yasım bıtıo 1 ekım tarıhıyle 18 yasına gırıp resıt oluorum ::)
Bakalım hayat uzaktan gorundugu gıbı tatlı mı yoksa acılar bızı mı beklııo???

20 saat sora 18 . yasıma gırourum :)

Bugün koskoca 4 aylık tatil bitti :oops:
Ve yarın yolculuk var ama bu son sene ...
Ama yinede canım hiç gitmek istemiyor Yavru Vatana !!!
Türkiye gibisi yok !!!

bugün 20.00 da show tv de "Kurtlar Vadisi Irak"'tan her şeyi ile kat kat üstün bir film olan "Deli Yürek Bumerang Cehennemi" var...
izlemeyenlere duyurulur...
şiddetle tavsiye edilir...

Bugün günler sonra bilgisayarı açabildim. ders çalışmam gerektiği için babam bilgisayara yasak koydu. normalde şu anda okulda olmam gerekiyor ama kaçtım okuldan :muhaha evde kimse yok hazır fırsat varken bende açtım bilgisayarı. off gençliğim okumakla çürüyo babam bilgisayarı yasaklıyo. nedir benim bu çektiklerim ya :(