Bugün...

Klasik bir bayram günü ; takım elbise giyildi , büyüklerin eli öpüldü (Hasılat baya iyi ;) daha ilk gün için ) sakal tıraşı olundu (En nefret ettiğim kısım :( ) nedendir anlamam sakalla ''Saygı'' olunmazki ??? Yarında artık paraları değerlendirip harcama tarafı kaldı :? :roll: 8)

sabah dedemlerde toplanıp bayram kahvaltısı yapıldı..sohbetler myhabbetler...akraba ziyaretleri yapılmaya dewam ediyor. şimdi kuzenimdeyim..az sonra hokkkabaz a gidecegiz kuzenimle ve arkadaşlarla..
mesajlar atıldı mesajlar geldi..eş dost mutlu oldu..
en güzeli hayaller kuruldu gelecek bayramlara dair:)
bugün bayram erken kalkın cocuklar giyelim en güzel giysileri..elimizde taze kır çicekleri..üzmeyelim bugün annemizi..

bu gün bayram....

Kapıya gelen cocuga seker vermemek gerektigini anladım
Çocuga şekeri verip 5 dk sora kapının önünde yere atılmıs sekilde bulmak baya iyiydi. :D
Arsız gençlik :p

kempes89' Alıntı:
Kapıya gelen cocuga seker vermemek gerektigini anladım
Çocuga şekeri verip 5 dk sora kapının önünde yere atılmıs sekilde bulmak baya iyiydi. :D
Arsız gençlik :p
Sizde de mi Arman :) Annem diyor şekeri çocuklara verirken sanırım dökülmüş...

Bugün İzmirdeyim. geziyorum tozuyorum gönlümce eğleniyorum. gerçekten çok güzel bi gün. İzmir gerçekten çok güzel. İzmir'in kızlarıda çok güzel tabi :muhaha

bugün sahilde gezerken kötü bir deprem meydana geldi bir an aklıma o kötü günler geldi bir daha olmasın diyecem ama prof lar büyük depremin mutlaka olacağını söylüyor :(

bugün sarı-kırmızı bi gün olucak

14.00 Galatasaray - Tarsus Belediye
19.00 Galatasaray - Gençlerbirliği

hergün BUGÜN gibi olsun..

Göker Unıgau' Alıntı:
Bugün çok güzel bir gün ...
Sebebi 1 haftalıkta olsa Ana Vatana geri gelmek ...
İstanbul'un trafiğini bile özlemişim helede Boğaziçi Köprüsünü ;)

Gel bugün güzel bir gün de bakalım !!!
Tatil bitti yinede yolculuk vakti geldi çattı !!!
Artık Kurban Bayramı ve Yılbaşı tatiline kadar ...
ŞAFAK : 59 geçer mi ???