Bugün...

Tatilin ilk saatlerini bilgisayar başında verimli bir şekilde kullanıyorum. :) Yarın bir ihtimal sinema,Pazar da maç.Pestil çıkarıcı günlerin ardından ilaç niyetine 3 gün tatil. :)

bugün mutlu güne son 2 gün işallah..

bide bugün ders anlattım 1.sınıfa dogal sayıları anlattım çok eglenceli bi dersti..kendimi ve mesleğimi seviyorumm...

BuRaKGS' Alıntı:
Okuldan kacıp eve gelınır mı yaw allah senı bıldıgı gıbı etsın :D

Bız okuldan cıkınca ev ve okuldan en uzak yerlere gıderdık cogunlukta ps cafeler olurdu ::D:D
Son zamanlarda özel bir görev üstlensem bunu üstlenmek istiyorum. Okulu kırmış, bağrı yakası açık, ortalama 7-8 erkek gezen, küçük dünyaları ben yarattım ve ben Canpolat Junior'ım modunda gezen gençleri önce küçük birer tokatlayıp yakalrından kaldırıp okul sıralarına oturtmak :) Madem okul kırılıyor bari kız arkadaşlarıyla zaman geçirsinler :) Okullar açıldığından beri, özellikle ilk günlerde hava güzelken her köşebaşında bu duygum kabarıyordu. Bir de boyu kadar sigara tüttürenleri gördükçe iyice keçileri kaçırıyordum.

Hani zamanında biz de kırdık ama şimdi belki de lise özlemiyle saçma geliyor. Neyse Burakcım birgün yolum Trabzon'a düşerse o gün okulda olmaya büyük özen göster yoksa PS Cafeden toplarım seni okula iade ederim ona göre :p

cemcemgs' Alıntı:
Son zamanlarda özel bir görev üstlensem bunu üstlenmek istiyorum. Okulu kırmış, bağrı yakası açık, ortalama 7-8 erkek gezen, küçük dünyaları ben yarattım ve ben Canpolat Junior'ım modunda gezen gençleri önce küçük birer tokatlayıp yakalrından kaldırıp okul sıralarına oturtmak :) Madem okul kırılıyor bari kız arkadaşlarıyla zaman geçirsinler :) Okullar açıldığından beri, özellikle ilk günlerde hava güzelken her köşebaşında bu duygum kabarıyordu. Bir de boyu kadar sigara tüttürenleri gördükçe iyice keçileri kaçırıyordum.

Hani zamanında biz de kırdık ama şimdi belki de lise özlemiyle saçma geliyor. Neyse Burakcım birgün yolum Trabzon'a düşerse o gün okulda olmaya büyük özen göster yoksa PS Cafeden toplarım seni okula iade ederim ona göre :p
bi parantez açıp küçük bi izahta bulunmak durumundayım ki... burak liseyi bitirdii ... :hi

cemcemgs' Alıntı:

aahah duygularıma tercüman...
okuldan kaçıp dolaşmanında bir usulü vardır beh...

bugun okulda zevkli 1 gündü yine basket oynadık :p müdür yardımcısı ve hoca derse terli girdigimiz için kızdı we okulda aarama wardı :? (bişey olmadı)miilli güwenlik dersi çok zevkliydi , 5 senelik kız arkadasıma aşık oldugumu anladım (ilginç) yarında arkadaslarla iftarı beraber yapcaz!!!!!

liseliaslan' Alıntı:
bugun okulda zevkli 1 gündü yine basket oynadık :p müdür yardımcısı ve hoca derse terli girdigimiz için kızdı we okulda aarama wardı :? (bişey olmadı)miilli güwenlik dersi çok zevkliydi , 5 senelik kız arkadasıma aşık oldugumu anladım (ilginç) yarında arkadaslarla iftarı beraber yapcaz!!!!!
şimdi arkadaşım yanlış görmedimse yaşında 15 yazıo..bide 5 senedir birlikte oldugun bir kız arkadaşın var ve bugün ona aşık oldugunu anladın.. ne diyim ben sana yaa.. yeni nesill çokk hızllııııı :D :roll:

14 ekim 2006
saat 2 ye 2 var..
sabah olur mu bu gece..
uyuyunca zamanın çabucak gectiğini sanır ya insan..
biraz uyusam geçer belki..

Bugün çok güzel bir gün ...
Sebebi 1 haftalıkta olsa Ana Vatana geri gelmek ...
İstanbul'un trafiğini bile özlemişim helede Boğaziçi Köprüsünü ;)

bence de bugün güzel bir gün..
pozitif enerjisine sonuna kadar inandıgım bir aile ile birlikteydim..ya insan yaşlanmaz o güzel insanlarla..
ne mutlu bana ki onları tanıyorum ve çok seviyorum..
gürkan&aysen&laçin

sizi çok çok çok seviyorummm