Bugün...

Doğu'da bir yerde askerliğimi yapacağım içime doğuyordu, ama bu kadarını beklemiyordum.

Iğdır'a gidiyorum. Biraz şaşkın, biraz üzgün.

Yiğit Pazar' Alıntı:
Doğu'da bir yerde askerliğimi yapacağım içime doğuyordu, ama bu kadarını beklemiyordum.

Iğdır'a gidiyorum. Biraz şaşkın, biraz üzgün.

Belli olmadan 10 dakika önce konuştuk Yiğit ile. Bu vatanın her karış toprağı bizimdir. Yer, mekan, zaman önemli değil. Bu gençlik olduğu sürece kimsenin gözü arkada kalmaz. Üzülmene, sıkılmana gerek yok kardeşim. Askerliğimi yapmadım ama eminim ki geldiğinde güzel anılarla hatırlayacaksın silah arkadaşlarını ve ikamet ettiğin şehri...

Hayırlısı ile git, sağsalim gel; Allaha emanet...

Çok teşekkür ederim Tugay kardeşim. Eksik olma. İnşallah hayırlı olur, sonra çalışmalarımıza devam edeceğiz.:)

Yılmaz, çok teşekkür ederim.:)

Evet, Sühan abi. Acemiliğim oraya çıktı. Yalnız kısa dönem ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na çıktı eğitim yerim. O yüzden değişeceğini pek sanmıyorum,, usta birliğinde. Belli de olmaz tabii. Teşekkür ederim.

Yiğit Pazar' Alıntı:
Çok teşekkür ederim Tugay kardeşim. Eksik olma. İnşallah hayırlı olur, sonra çalışmalarımıza devam edeceğiz.:)

Yılmaz, çok teşekkür ederim.:)

Evet, Sühan abi. Acemiliğim oraya çıktı. Yalnız kısa dönem ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na çıktı eğitim yerim. O yüzden değişeceğini pek sanmıyorum,, usta birliğinde. Belli de olmaz tabii. Teşekkür ederim.

sıkıntı yapma daha rahat edersin orda.. eğitim ve spor da olmaz havalardan dolayı.. soğuk dışında sıkıntın olmaz rahat rahat yapar gelirsin.. hayırlı teskereler şimdiden..

Onur´u karşılamaya hazırlanırken (gerçi şafak Kayseri) Yiğit´i gönderiyormuşuz asker ocağına...

Hayırlı tezkereler Yiğit.

Doğuda acemilikten sonra dağıtım yapmama durumu var yanlış değilsem, ama Iğdır çok doğu değil terör yönüyle bana kalırsa. Sıkıntı yapma Yiğit Abi, hayırlı tezkereler.

İlk önce biraz şaşırdım, ama toparladık biraz...

Levent abi, Onur abi, Alperen, Bayram kardeşim teşekkür ederim. Artık, öyle ya da böyle gideceğiz yapacağız. Sağ olun.

Ben askerliğimi Ankara'da yaptım. Hiç hoş değildi. Iğdır o anlamda daha iyi bir yer gibime geliyor. Ankara'da biz çavuştuk göya ama yarbay'ın bile hükmü olmadığı bölgeler. Sabah akşam selam verirdik ki yüzbaşı binbaşılara da selam vermiyorduk artık :)

Doğuda yapanın anası ağlar kendi rahat eder, Batıda yapanın kendi ağlar anası rahat eder diye birşey var askerlik jargonunda.

Rahat ol Yiğit, hele bide Karakol görevin olursa ohh miss full yatış karışanın olmaz görüşenin olmaz.