Bugün...

Bugün okulca güzel bir gezideydik.AYosofya sultanahmet derken sultanahmetten geçen turistlere futbol takımlarını soralım dedik ve gerçekten Galatasaraylı olduğum için gurur duydum.
Hepside türkiyede en büyük futbol takımının Galatasaray olduğunu sölerken 2 3 tanesi fenerbahçeyi tanımamasıyla epey bir güldük..

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Bugün okulca güzel bir gezideydik.AYosofya sultanahmet derken sultanahmetten geçen turistlere futbol takımlarını soralım dedik ve gerçekten Galatasaraylı olduğum için gurur duydum.
Hepside türkiyede en büyük futbol takımının Galatasaray olduğunu sölerken 2 3 tanesi fenerbahçeyi tanımamasıyla epey bir güldük..

Bugün de ekonomi coğrafya hocamız moskova gezisini anlattı...Moskova da bir kuru fasulye birde Galatasaray çok tanınılıyormuş :) ;)

Umutsuz bir finale hazırlık,dışarıda mis gibi hava,işgüzar bir tavırla Sami Yen'in son gecesini kaçırmanın getirdiği hayıflanma,hastalık.Bu ne abicim?

Bugun hocayla aramızda geçen diyalog..
Hoca: Bugun fener maçı var değil mi? (sınıfa)
Sınıf: Eveeeet
Ben: Hocam fenerli misiniz?
Hoca: Evet
Ben: Belli oluyordu zaten
Sınıf: Zuahgahahahahha

Sonuç: Dersten atıldım :) Adamlar fenerli olmayı hakaret sayıyor ne yapalım :)

Bugün keyif finalim olacak, Matematik.. En sevdiğim, yapabildiğim ders olduğunu ve ilk iki finalimin fena patladığını düşününce cidden huzura ermiş gibi hissedeceğim kendimi :)

Veysel Kaya' Alıntı:
Bugun hocayla aramızda geçen diyalog..
Hoca: Bugun fener maçı var değil mi? (sınıfa)
Sınıf: Eveeeet
Ben: Hocam fenerli misiniz?
Hoca: Evet
Ben: Belli oluyordu zaten
Sınıf: Zuahgahahahahha

Sonuç: Dersten atıldım :) Adamlar fenerli olmayı hakaret sayıyor ne yapalım :)
kederdendir hocanın öyle olması .ne de olsa 29 senelik hasret bu .kolay mı oyle kabullenmek :) :) :)