Chuck Davis

Hakikatten çok değerli bir oyuncu, bukadar katkı vereceğini hiç tahmin etmemiştim. Bukadar delikanlı olduğunu bilmezdim senin Chuck helal olsun...

Chuck ilk geldiğin herkes gibi belki bende gereksiz transfer olarak görüyordum. Ama gerçekten bizi şaşırtmaya devam ediyorsun. Tebrikler aslanım.

İlk geldiğinde bir çok kişi burun kıvırmıştı, emekli ikramiyesi falan dedi ama kendisi bu yürekli oyunuyla hepimizi utandırdı. İnş bu şampiyonluktaki en büyük etkenlerden biride kendisi olacak.

Yürüye yürüye maçı aldırdı resmen.Bu adamın sakinliği müthiş birşey.Çok iyi katkı veriyor umarım önümüzdeki sezonda bizimle devam eder.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Banvit'de oynarken sinir olurdum bize karşı hep sorun çıkartırdı, gerçekten çok yetenekli herşey var adamda, inşallah sahada böyle büyümeye devam eder, Helal olsun Chuck Davis Adamsın...

İbb hazırlık maçında izlediğimde yürüyecek durumda bile olmadığını düşünmüştüm ama ters köşe yaptı.Karakteri ve zekasıyla muazzam bir katkı veriyor.Helal olsun

Chuck'ı ilk kez TED Kolejde oynarken, bilmem kaç yıl önce izlemiştim. TED koleje helal olsun etmiştim, bu kadar iyi bir oyuncu buldu diye. Yıllar geçti, Chuck değişmedi. Ona güvenenleri hiçbir zaman mahcup etmedi. Örnek bir profosyonel gerçekten. Ben onu takımda görmekten çok memnunum. Her geçen gün daha iyi oluyor, resmen bu senenin X-Faktör'ü oldu...

Hücumu bir yana , ben Chuck'ı savunmada bu kadar mücadale ederken hiç görmemiştim.Ellerine ayaklarına sağlık aslan. Bu turu geçersek sana borçluyuz.

Bu yolun sonu şampiyonluk olursa Galatasaray Basketbol tarihinde efsaneler arasında yerini çoktan aldı benim için.

Zaten CV'sine bakinca neden hep istikrarli oldugunu anlayabiliyoruz. 3 ayligina,5 ayligina gelip,gelmedim kompleksi yapmadan ruhunu cabasini ortaya koyup takdir aliyor.