Cleveland Cavaliers

Re: Kralı ile Yeniden Doğan Takım...

Maç 90-91 iken Wade'den topu çalıp, turnikeye giderken faulü yaptırdı. Ve maçı aldı...

NOT: Bir de maç içinde Wade bloklamaya çalışırken yaptığı smaç var ki... Yalnız o smaçtan sonra yere düşüşünün ardından sakatlık falan olur diye bir tırsıntı olsa da hemen ayağa dikildi.

Sahamızda Los Angeles Clippers'ı 114-89 mağlup ederken LAC'da Baron Davis 7 asist 30 sayıyla oynadı.Cavs'te ise Lebron 32 sayı 11 ribaundla maçın adamı oldu.

İnşallah Play-off da geçen seneki amatörlüğü yaşamayız.

Bu sene umutluyum idda ediyorum eğer oyuncular normal sezondaki gibi oynarsa doğu şampiyonu rahat oluruz finalde de en fazla 2 maç kaybederiz şampiyon oluruz.

Memphis'i de geçtik, seri 9 maça çıktı.

LeBron 22 sayı, Shaq 13 sayı, Gibson 16 sayı, Hickson 15 sayı ile oynadı.

LeBron > Wade: 102-86
NBA'de bu sabaha karşı oynanan karşılaşmada Cleveland Cavaliers sahasında Miami Heat'i 102-86 mağlup etti.
Quicken Loans Arena'da oynanan karşılaşmada Cleveland Cavaliers'ta LeBron James 36 sayı, 8 asist, 7 ribaundluk performansı ile sahanın en skorer ismi ve galibiyetin mimarı oldu. Mücadelede 13 sayı, 8 ribaund, 1 asistlik performans sergileyen Shaquille O'Neal ise galibiyete katkıda bulunan bir diğer isim oldu. Cleveland Cavaliers bu sonucun ardından üst üste 10. galibiyetine imza attı.

Konuk ekip Miami Heat'te ise Dwyane Wade ortaya koyduğu 24 sayı, 9 asist, 3 ribaundluk performansı ile takımı adına sahanın en skorer ismi olurken, Michael Beasley 21 sayı, 12 ribaund, 3 asistlik performansı ile skora katkıda bulunan bir diğer isim oldu. Florida ekibi bu sonucun ardından üst üste dördüncü mağlubiyetini aldı.

41 kere maşallah! Cleveland-New York: 113-106
NBA'de Cleveland evinde New York mağlup ederken, yıldız oyuncu LeBron James attığı 47 sayı ile maça damgasını vurdu. Ev sahibi takım 11. kez üst üste kazanırken, 52 maçta 41. galibiyetine ulaştı.

Geceye Cleveland'da LeBron James 47 sayı ? 8 ribaund ? 8 asist ve 5 top çalma damgasını vururken, ev sahibi takım 52. maçında 41. galibiyetine ulaştı. Cleveland bu galibiyetle aynı zamanda son 11 maçında 11. galibiyetini almış oldu.

Cleveland'da Shaq O'Neal 19 sayı ? 1 ribaund ? 1 asist, A.Parker 11 sayı ? 3 ribaund ve J.Hickson 10 sayı ? 5 ribaundla maçı tamamladı.

Cleveland'ın maç kazanması için LeBron'ın her maç tribble-double yapması mı gerekiyor?

Cidden üzülüyorum onun adına.

Seriye devam..
Cleveland 115-106 Orlando
Geceye damgasını vuran L. James maçı 32 sayı 8 reb. 13 assist ile tamamladı. J. Hickson 20 sayı 4 reb. katkı yaptı James'e.

"Yok artık LeBron James!" Lafını tedavülden kaldırıyorum artık.

Benim NBA Live'da yaptığım istatistikleri hiç zorlanmadan yapıyor bu mutant.DNA'sına inmek lazım bunun...

Bu arada LeBron ile ilgili birkaç rakam da verelim.

Zat-ı muhterem bu sene her maç çift hanelerde sayı üretmiş, her maçta asist ve ribaund katkısı yapmış. Ortalama 29.9 sayı 8.3 asist 7.1 ribaund ile oynuyor. Ligin sayı kralı, toplam asistte 4. maç başına asistte 6. Bunun yanında en çok dakika kalan, en çok isabet bulan, en çok serbest atış isabeti bulan 2. oyuncu, verimlilik ve efektif olma konusunda 1. vs. vs...

Son bir aydaki ortalamalar ise zaten insanlık dışı olmaya başladı. 11 civarı asist, 34-35 civarı sayı ortalamalarla oynuyor ki son 20 maçta bir kez 20 sayı altında attı. 20 maçta 13 kez 30 sayı ve üzeri attı. 20 maçın sadece ikisinde 5 asistin altına düştü(bu maçlarda da 4 asist yaptı). Son 20 maçın 9'unda 10 asist ve üzeri yaptı. Nets maçında 3 ribaund, Clippers maçlarında 3 ve 4 ribaund aldı. Diğer maçların hepsinde 5 ribaund ve üzeri aldı. Bu böyle uzar gider.

Umarım tüm bu emeklerin karşılığını takım başarısı olarak da alabilir.

İnşallah sakatlık gibi bir olumsuzluk olmaz. Cav's ın guardları olmadığı için oyunda çok fazla insiyatif kullanmaya başaldı. Genelde starlar All-Star arasından sonra yavaş yavaş vites yükseltmeye başlarlar.Play offlarda zirvede olmak için. Lebron çok erken gaza bastı. play offlar başladığında kötü etkilenecektir.

All-Stardan sonra takas dönemi bitene kadar (sanırım perşembe günü son gün) guard pozisyonuna takviye yapacağını düşünüyorum.

RİP söylentileri var ama uydurma çıkma olasılığı da var. Birçok isim ile adımız geçiyor. Ancak takas yapar mıyız? Pek emin değilim.

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Bu arada LeBron ile ilgili birkaç rakam da verelim.

Zat-ı muhterem bu sene her maç çift hanelerde sayı üretmiş, her maçta asist ve ribaund katkısı yapmış. Ortalama 29.9 sayı 8.3 asist 7.1 ribaund ile oynuyor. Ligin sayı kralı, toplam asistte 4. maç başına asistte 6. Bunun yanında en çok dakika kalan, en çok isabet bulan, en çok serbest atış isabeti bulan 2. oyuncu, verimlilik ve efektif olma konusunda 1. vs. vs...

Son bir aydaki ortalamalar ise zaten insanlık dışı olmaya başladı. 11 civarı asist, 34-35 civarı sayı ortalamalarla oynuyor ki son 20 maçta bir kez 20 sayı altında attı. 20 maçta 13 kez 30 sayı ve üzeri attı. 20 maçın sadece ikisinde 5 asistin altına düştü(bu maçlarda da 4 asist yaptı). Son 20 maçın 9'unda 10 asist ve üzeri yaptı. Nets maçında 3 ribaund, Clippers maçlarında 3 ve 4 ribaund aldı. Diğer maçların hepsinde 5 ribaund ve üzeri aldı. Bu böyle uzar gider.

Umarım tüm bu emeklerin karşılığını takım başarısı olarak da alabilir.

Hakemler düdüklerini çalmayı unutmasa Lebron her maç anca 4-5 sayı atabilir :) :) :) :) Hakemler olmasa Lebron bir hiç olurdu bence :) :) Her maç 100 steps yapıyor da çalmıyor hakemler :)

The Cavaliers and Suns are getting close to a trade that would send All-Star forward Amare Stoudemire to Cleveland, sources told ESPN The Magazine's Chris Broussard.

Cleveland would send Zydrunas Ilgauskas and forward J.J. Hickson to Phoenix for Stoudemire.

While the Cavaliers remain in talks with other teams, sources indicate that Cleveland has settled on Stoudemire as their main target.

Sercan Özbek' Alıntı:
All-Stardan sonra takas dönemi bitene kadar (sanırım perşembe günü son gün) guard pozisyonuna takviye yapacağını düşünüyorum.
Sebastian Telfair geldi. :p Ben demiştim demek istemezdim ama...