Colin Kâzım-Richards (Kâzım Kâzım)

Re: Colin Kazım Galatasaray'da..

Türk oyuncu kadromuz bu kadar berbatken kazıma burun kıvırmak...
alınabilecek oyuncu sayısı 2 bilemedin 3...
Yektanın değeri(alınması gereken ilk oyuncu) 5 milyon euro...
sezer badur 3,5 milyon euro+tabata deniliyor
bunun dışında yerli oyuncu önerisi getirin???
kazımın alınışı misimoviçin gönderilişine tezat bir durum evet kabul,hala o konuda hagiye kızgınım inanılmaz takıntılı ve bu takıntıları yüzünden çok şeyler kaybetti...
fenerli diye kızmaya gerek yok o semih yada volkan değil sadece profesyonel,bu güne kadar profesyonellik anlayışı maddi konularla sınırlı kaldı ama artık burnu iyice sürtmüş bir kazım var,baroşun olmadığı dönem forvette de kullanılabilecek bir oyuncu hemen tükaka yapmaya gerek yok...

Hani şu an gerçekten '' Bu forma KUTSALDIR, nasip olmaz HERKESE '' demek istiyorum ama başımızdakiler sağolsun...

Tomas başarılı oldu Onur abi.

Valla yeni yıla aklını futbola verip girdiyse başarılı olur.Eğer aynı tas aynı hamam devam ederse hiçbir şey yapamaz.

Geçmişte GS'da başarılı olan çok FB'li futbolcu olu en önemsediklerim, Erhan Önal, İlyas Tüfekçi ve Raşit Çetinerdir. Ama bu adamların ortak özelliği GS'lı olmalarıydı.Hala da bakın GS'lıyım ben derler. Hele İlyas orada efsane olmak üzereydi.

Son dönemde FB'den gelip bizde başarılı olan iki adam tanıyorum. Biri Tomas diğeri Servet. Ama benim Kazım transferine karşı çıkmamın sebebi futbolculuğu ya da FB'den geliyor olması değil. Tabii ki büyük takımlar büyük takımalrdan oyuncu alacak. Ama Kazım iflah olmaz biri. İyi oynar, oynamaz demiyorum ama genede yönetimden özür dilemem. Ben Kazım'a vezir olamaz demiyorum ki.

Sühan Cem' Alıntı:
Geçmişte GS'da başarılı olan çok FB'li futbolcu olu en önemsediklerim, Erhan Önal, İlyas Tüfekçi ve Raşit Çetinerdir. Ama bu adamların ortak özelliği GS'lı olmalarıydı.Hala da bakın GS'lıyım ben derler. Hele İlyas orada efsane olmak üzereydi.

bir de Arif vardı :)

Ben FB'deyken diyordum bu adamdan bi cacık olmaz diye. o bakımdan tutarsa hakikaten buradan "büyüksün Adnans ben yanıldım" dicem...

Vildan Akkan' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":1sqx5wwk]Geçmişte GS'da başarılı olan çok FB'li futbolcu olu en önemsediklerim, Erhan Önal, İlyas Tüfekçi ve Raşit Çetinerdir. Ama bu adamların ortak özelliği GS'lı olmalarıydı.Hala da bakın GS'lıyım ben derler. Hele İlyas orada efsane olmak üzereydi.

bir de Arif vardı :)[/quote:1sqx5wwk]

Aaa Çingen Arif'i nasıl unuttum ben sahi:) Tabi ya, o da efsanelerdendi:)

Kazım efsane olsa şaşırmam. Arif'teki örf(!) kimse de yoktu. Ama GS'da süper oynamıştı. Tabi takımın başında hatta sakızları dağıtan relax adam dürülülü Mustafa vardı. Şimdi ise Hagi nasıl iş çözemedim. Bari Pino gitse :)

Kazımı,Hagi çok istemiş.Hagi,Bülen Akını da çok istemişti.Ve bizim o zaman ki enayi yönetim 8 m.dolar verip aldı B.Akını.Gördük sonra Hagi nin çok istediği transferi.Hagi yi transferde tek sorumlu yapmak çok büyük yanlış.

Tartışılan zaten Kazım ın yetekleri değil.Kazım adam olsa ülkedeki her takımda oynar.Bu transfere karşıyım ama yinede başarılı olacağını düşünüyorum Kazım ın.

Katılmış beyefendi Antalya kampımıza... Yarın Galatasaray formalı Kazım'ı görmüş oluruz televizyonlarda... Galatasaray futbolcusu olmanın ayrıcalığı elden gidiyor, daha kimleri göreceğiz bu forma altında Allah bilir...

Yani Kazım Misimovic`ten Keita`dan daha disiplinli ? Yazıklar olsun, tek kuruş hakkım varsa bu adamın transfer ücretinde helal etmiyorum emeği geçenlere..

Haldun Üstünel Vizyonu`ndan Adnan Sezgin Vizyonu`na..

Tebrikler.

GS Tv'ye çıkacakmış birazdan twitterdan gördüğüm kadarıyla... GS Tv olan biri aktarırsa sevinirim, çok merak ediyorum söyleyeceklerini

[quote"Sühan Cem"]Geçmişte GS'da başarılı olan çok FB'li futbolcu olu en önemsediklerim, Erhan Önal, İlyas Tüfekçi ve Raşit Çetinerdir. Ama bu adamların ortak özelliği GS'lı olmalarıydı.Hala da bakın GS'lıyım ben derler. Hele İlyas orada efsane olmak üzereydi.

Son dönemde FB'den gelip bizde başarılı olan iki adam tanıyorum. Biri Tomas diğeri Servet. Ama benim Kazım transferine karşı çıkmamın sebebi futbolculuğu ya da FB'den geliyor olması değil. Tabii ki büyük takımlar büyük takımalrdan oyuncu alacak. Ama Kazım iflah olmaz biri. İyi oynar, oynamaz demiyorum ama genede yönetimden özür dilemem. Ben Kazım'a vezir olamaz demiyorum ki.[/quote]

birde Semih vardı Semih Yuvakuran
FB TV nin vazgeçilmez yorumcusu!!!
Kazım da Semih in yolunda bence....

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
GS Tv'ye çıkacakmış birazdan twitterdan gördüğüm kadarıyla... GS Tv olan biri aktarırsa sevinirim, çok merak ediyorum söyleyeceklerini

giydirdiler formayı, klasik iddaalı konuşmalar fazlada uzatmadı bana güvenenler sonucunu görecek dedi taraftara seslendi öle hayırlısı olsun

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:

Bende onun için açtım ama Eskişehir- Galatasaray maçı başladı şimdi