Colin Kâzım-Richards (Kâzım Kâzım)

Re: Colin Kazım Galatasaray'da..

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Ali Erdem Güntepe":1rsq7lch]"80" olacakmış forma numarası.

SEKSen numarayı alması da ayrıca ilginç olmuş. Ya da her şeyin altında taş arıyorum:)[/quote:1rsq7lch]
İlginç bir yaklaşım : )

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Ali Erdem Güntepe":3nbkvkc3]"80" olacakmış forma numarası.

SEKSen numarayı alması da ayrıca ilginç olmuş. Ya da her şeyin altında taş arıyorum:)[/quote:3nbkvkc3]

ahahahahah :) o kadar da değildir Sühan abi :)

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Ali Erdem Güntepe":8dm734xw]"80" olacakmış forma numarası.

SEKSen numarayı alması da ayrıca ilginç olmuş. Ya da her şeyin altında taş arıyorum:)[/quote:8dm734xw]

:) :) :) Bu iyiydi abi. :)

Ben de biraz iyi yönünden yaklaşayım o zaman, "Ronaldinho"ya mı özendi acaba 80 numara falan :)

beşiktaşın eskisi serdar özkan tutmadı
fener in eskisi kazım da sıra....
misimoviçe tahammül edemeyen hagi kazım m neden bu kadar istedi ayrıca merak ediyorum...............:(

Birşeyi eleştiririm bu transferle ilgili.
Fb'nin sözleşmeyi feshettiği anda,sanki beleş mal yağmalar gibi saldırıyor olmamız..
Bunun dışında Kazım karaktersizmiş,alemciymiş hikaye.
En efendi bildiğimiz futbolcular,kamplarda maç öncesi ne cevizler kırıyor..
İşi belaltına vuracaksak,ilk 18 çıkaramazsın,türkiye topraklarında..
Biraz gerçekçi yaklaşalım..

Ben Kazım'ın futbolculuğunu beğenenlerdenim.
Bundan sonrası için biraz daha uslanmış bir Kazım tabi ki tercihimdir..

Parçalının en çok yakıştığı insan... Colin Kazım...

not: Tomas'ın delikanlı topçu olduğu Fb formasını yere atmasından belliydi :)

Karşıdayken 8 giyiyordu sanırım. Yanına " 0 " eklemiş, sıfırdan başlıyor osla gerek. Tertemiz bir sayfa... :)

Colin Kazım'ı bu kadar övünüyor olunması tamamen Galatasaray Kadrosunun şu anki kötülüğünden kaynaklanıyor.

Hamit'i alsana be adam Hamit'i alsana.

Burak Barut' Alıntı:
Parçalının en çok yakıştığı insan... Colin Kazım...

not: Tomas'ın delikanlı topçu olduğu Fb formasını yere atmasından belliydi :)

Kazım'ı savunmıcam ama o da atmıştı sanırım

Burak Barut' Alıntı:
Colin Kazım'ı bu kadar övünüyor olunması tamamen Galatasaray Kadrosunun şu anki kötülüğünden kaynaklanıyor.

Hamit'i alsana be adam Hamit'i alsana.

Adamı kaçırarak getiremeyiz istemiyo Türkiye'ye gelmek ama gelse mükemmel olur orası ayrı.

Bekir Sayım' Alıntı:
[quote="Can Kırımlıoğlu":3itiawrp]GS Tv'ye çıkacakmış birazdan twitterdan gördüğüm kadarıyla... GS Tv olan biri aktarırsa sevinirim, çok merak ediyorum söyleyeceklerini

giydirdiler formayı, klasik iddaalı konuşmalar fazlada uzatmadı bana güvenenler sonucunu görecek dedi taraftara seslendi öle hayırlısı olsun[/quote:3itiawrp]

Beklenen şarkı yani kısacası...

Jo'dan boşalan alemci açığını kapatmış olduk bana göre. Umarım yanılan ben olurum

yeni transfer politikamız beşiktaş ve fenerin döküntülerini toplamak oldu cidden tebrikler,yeni hedef beşiktaş'tan İbrahim üzülmez olsun bari....

ozel yasama bakiyorumda Ardanin yaninda son derece formaya layik birisi..bizde deger gelenek kaldida ben mi goremiyorum..sevindim mi tatmin oldum mu hayir..ama eminim ki magazinde ardadan daha az gorucegimi...

Erdem Akkaş' Alıntı:
ozel yasama bakiyorumda Ardanin yaninda son derece formaya layik birisi..bizde deger gelenek kaldida ben mi goremiyorum..sevindim mi tatmin oldum mu hayir..ama eminim ki magazinde ardadan daha az gorucegimi...

Magazin'de daha fazla görünmek Arda'nın suçu mudur?

Yalnız bu kadar karartmayın içinizi. Yönetimimiz bu ligin en büyük 3. takımının sağ açığını (serdar Özkan) aldı tutmayınca en büyük 2. takımının sağ açığını (Kazım richards) aldı. Gene olmazsa Bayern-İnter Real sıralaması ile gidseriz. Sanırım 4 sene sonra Barcelona'nın sağ açığı bizde (ismini şimdilik zikredemedim heyecandan)

Kaçır Alperencim kaçır...Bu adamlar parayla yaşamıyor mu ? bu adama parayı vereceksin gelecek.
Elin yam yam yabancılarına 3.5 milyon euro veren takım bu adama da o parayı verip çok rahat alır.

Hamit 28 yaşına geliyor ve o paraları Türkiye dışında bir yerden alamaz.

Ha sezon sonu sözleşmesi bitik halde kalırsa bizim 3 verdiğimiz yerde fener 6 verir bjk 8 verir alır.

Yeni Stad açıldığı ilk gün inşallah dolmaz diye dua ediyorum Allah'a.

Sühan Cem' Alıntı:
Yalnız bu kadar karartmayın içinizi. Yönetimimiz bu ligin en büyük 3. takımının sağ açığını (serdar Özkan) aldı tutmayınca en büyük 2. takımının sağ açığını (Kazım richards) aldı. Gene olmazsa Bayern-İnter Real sıralaması ile gidseriz. Sanırım 4 sene sonra Barcelona'nın sağ açığı bizde (ismini şimdilik zikredemedim heyecandan)[/quote

o zaman sıra ya Ribery,ya da C. Ronaldoda çünkü Serdar özkandan sonra onlar geliyor:)

Bazı isimler vardır, dünyada oyuncu kalmasa almazsın. Çünkü o formaya yakışmaz. Double Kazım onlardan biridir. Tuncay, Lugano, Tosun Emre de bu listeye dahil edilir.

Kanım dondu haberi görünce. Bizim baş tacı yaptığımız parçalımızın değeri bu kadar düştüyse haber verin de bilelim.

Forumdan atılacak kadar ağır şeyler diyesim var ama demiyorum, tutacağım kendimi. Kadroya bak Sarp, Ayhan, Kazım, Servet, Balta... Yetenek sorunumuz vardı, karakter sorunumuz da oldu artık. Sağ olun, var olun!

Cihat Cetin' Alıntı:
Türk oyuncu kadromuz bu kadar berbatken kazıma burun kıvırmak...
alınabilecek oyuncu sayısı 2 bilemedin 3...
Yektanın değeri(alınması gereken ilk oyuncu) 5 milyon euro...
sezer badur 3,5 milyon euro+tabata deniliyor
bunun dışında yerli oyuncu önerisi getirin???
kazımın alınışı misimoviçin gönderilişine tezat bir durum evet kabul,hala o konuda hagiye kızgınım inanılmaz takıntılı ve bu takıntıları yüzünden çok şeyler kaybetti...
fenerli diye kızmaya gerek yok o semih yada volkan değil sadece profesyonel,bu güne kadar profesyonellik anlayışı maddi konularla sınırlı kaldı ama artık burnu iyice sürtmüş bir kazım var,baroşun olmadığı dönem forvette de kullanılabilecek bir oyuncu hemen tükaka yapmaya gerek yok...