Euro 2012 Elemeleri | Azerbaycan-TÜRKİYE

Millet resmen umudu kesmis milli takimdan benim gibi..Isterse 10 tane yesinler valla umrumda degil..Bir cok arkadas gibi bende biraktim Milyon dolarlik sözde futbolcular grubunu...

Önde olsaydık şaşardım zaten.

Dan dun futbolu oynuyoruz..Servet Frank Rijkaardi hakli cikardi ya helal olsun..Servet Galatasaray'dan surulmedikce Galatasaray defansi duzelmez..

Re: Gündemden

Fenerbahce Turkiye icin her turlu zararli bir kulup. Oguz cetin, elinde olsa milli takimi fenerden kuracak.

Bu maci kaybedersek bir zahmet milli takimi bu fenerlilerin elinden kurtarin !

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Fenerbahce Turkiye icin her turlu zararli bir kulup. Oguz cetin, elinde olsa milli takimi fenerden kuracak.

Bu maci kaybedersek bir zahmet milli takimi bu fenerlilerin elinden kurtarin !
Bencede sesimizi duyan yok mu? :shock:

Artik insanlarda futboldan sogudu..Soyle bakiyorum da..Eskisi gibi degil stadlar..Millet is guc as derdinde..Futbolun kaliteside ortada.Eski heyecanlar,yukselme donemi bitti artik..Oguz Cetini de protesto edecek kim var ki? Havalimanina gidip 3-5 agir soz soyledin mi duzelecek mi saniyorsunuz?

Bence hic bir sey duzelmez.Volkan Sen,Mehmet Topal,Mevlut gibi isimler varken sozde Besiktaslilarin dedikleri muthis defans Ibrahim Toraman!!! ayakta duramayan Rijkaardin belalisi Servet...

Sozun bittigi yer..

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Artik insanlarda futboldan sogudu..Soyle bakiyorum da..Eskisi gibi degil stadlar..Millet is guc as derdinde..Futbolun kaliteside ortada.Eski heyecanlar,yukselme donemi bitti artik..Oguz Cetini de protesto edecek kim var ki? Havalimanina gidip 3-5 agir soz soyledin mi duzelecek mi saniyorsunuz?

Bence hic bir sey duzelmez.Volkan Sen,Mehmet Topal,Mevlut gibi isimler varken sozde Besiktaslilarin dedikleri muthis defans Ibrahim Toraman!!! ayakta duramayan Rijkaardin belalisi Servet...

Sozun bittigi yer..
Kalede yine Volkan varsa o nasil oynuyor acaba?

Rijkaard 25 futbolcusundan Arda yok diye söylemde bulunduğunda millet eleştiriyor. Ama Koca milli takım Arda'nın yerine bir oyucu koyamıyor. Dan-dun futbolu oynuyoruz hocanın düşündüklerini sahaya yansıtan yok.

İngiltere'den, Polonya'dan 8 yiyen milliler bile şu ankilerden daha iyi oynamışlardır ve daha gururludurlar eminim.

Frank Rijkaard Serveti oynatmayarak vay efendim nasil oynatmassin diyerek,futboldan anlamayan,bos cene calan Turk spor yazarlarinin elestrisini almisti..

Helal olsun sana Frank Rijkaard..Keske 12-13 yasindaki cocuklari sen ve senin gibi ekol futbol duayenlerine teslim etselerde,belli bir sure sonra farkli model oyuncular yetisse ulkede..

Şaklabancı Yilmaz Vural,Şikeci Ersun Yanal, 1 senede 1001 takım dolaşan Erdoğan Arıca,Bulent Uygun gibi çakma antrenorlerin ellerinde gencleri yetistirirsen uzum uzume baka baka kararir ve yeni Servetler yeni Ibrahim Toramanlar yetisir!

Ben şahsen Hakan Balta'nın oyununa kızmıyorum. Normal. Adam 1 aydır topa vurmuyor 90 dakika maçı nasıl kaldırsın. Onu milli takıma alan Oğuz düşünsün. Yalnız koca milli takımın atak varyasyonu yapacak Arda'dan başka oyuncusumu yok? Volkan Şen olsa en azından sağ kanatta bir organizasyon olurdu.

Oğuz'un ve Engin İpekoğlu'nun yaratacağı takım bu kadar olur işte.

Çok sevindim Azerbaycan'a yenilmemize. En azından yabancıya gitmedi puanlar.