Euro 2012 Elemeleri | Azerbaycan-TÜRKİYE

Volkan, elimizdeki potansiyeli kullanamamaktan yakınıyoruz, potansiyelin olmamasından yakınmaya başlasak haklısın. Dolayısıyla milli takım şu sıralarda kötü oynuyorsa, bu Terim´in haklılığını ortaya çıkarmaz.

Terim bazı dengeleri gözeterek aday kadroyu oluşturuyordu, Oğuz Çetin bu alışkanlığı devam ettiriyor. Demek ki bu alışkanlığı tergemek gerek.

Onur Yavuz' Alıntı:
Volkan, elimizdeki potansiyeli kullanamamaktan yakınıyoruz, potansiyelin olmamasından yakınmaya başlasak haklısın. Dolayısıyla milli takım şu sıralarda kötü oynuyorsa, bu Terim´in haklılığını ortaya çıkarmaz.

Terim bazı dengeleri gözeterek aday kadroyu oluşturuyordu, Oğuz Çetin bu alışkanlığı devam ettiriyor. Demek ki bu alışkanlığı tergemek gerek.
Orta tabiki böyle yanlışlık var. Ama kimi çağırısan çağır bu kadar ruhsuz oynamayamaz Abim.Adam kendisine göre takım çıkartıyordu kimi zaman benide deli ediyordu ama hiç değilse bir ruh vardı.

Son olarak , Necip'li , Sinan Bolat'lı , Nuri'li , Volkan Şen'li , Serkan Balcı'lı , Mevlüt'lü bir Milli takım istiyorum.

Hiddink'in iyi durumda olmaması Terim'in iyi olması demek değildir Volkan. Böyle planlar yaparsak asla büyük olamayız. Ha dersen ki zaten büyük değiliz, Terim bize yeter. O zaman sourun yok haklısın :)

biten ve iflas eden Türk futbolunun en azından iflas seviyesinde dolaşmaması için yükselişi de geçtim bu seviyelerden kurtulması için şimdilik sorunun Rijkaard , Hiddink ve Schuster'de olmadığını anlaması lazım..

Ben değişik bakıyorum konuya

Galatasarayımız ne zaman Avrupa da çaptan düştü yani şampiyonlar ligine katılamamaya başladı uefa da tutturamadı
işte o zaman Türk futbolu geriledi

Çünkü biz Türk futboluna yön veriyorduk
futbol bizim sayemizde popüler kalıyordu

şimdi nerlerdeyiz
Azerbeycan a yeniliyoz.....

Enes Kömürcü' Alıntı:
EURO 2012 Avrupa elemeleri A Grubu 4. maçında Azerbaycan'a 1-0 mağlup olan A Milli Futbol Takımımız'da Emre Belözoğlu, milli takımı bırakmayı düşündüğünü ifade etti.
Böyle bir iyiligi yapar mi bize gercekten?

Volkan Kızıltaş' Alıntı:
Fatih Hocanın takımıda puan kaybediyordu en azından son dakikaya kadar mücadele ediyorlardı ve yenmeseler bile berabere kalıyorlardı.

Fatih Terim'in suçu Türk olmak mıydı ?

Hiddink'ten 10 kat daha az ücret alması mıydı ?

Bu forumda Fatih Terim'in maaşı aşağı maaşı yukarı konuşanlar şimdi ne konuşacaklar merak ediyorum.

Güle Güle Milli Takım.

Not: Emre Belezoğlu milli takımı bırakırsa kendisi açısından çok güzel olur.
Hayir,Fatih Terim´in sucu GS kökenli olmasi sanirim. :( :?

Emre Belözoğlu..!

Bırakıcaksan bırak Milli Takım´ı. Böyle artistlik yapmaya gerek yok. Biran önce bırak ve defol git..

Mert Göker' Alıntı:
Emre Belözoğlu..!

Bırakıcaksan bırak Milli Takım´ı. Böyle artistlik yapmaya gerek yok. Biran önce bırak ve defol git..
Benim ümidim yok birkicagindan,zaten Aziz Yildirim medyada güclü oldugu sürece niye biraksin ki dokunulmazligi varken.... :( :?

O kameralar önüne çıkıp maymunluk yapmayı seviyor arkadaş...
Bekliyorum şimdi FB-GS maçından önce nasıl ortamı germek adına demeçler verecek ?

Mert Göker' Alıntı:
O kameralar önüne çıkıp maymunluk yapmayı seviyor arkadaş...
Bekliyorum şimdi FB-GS maçından önce nasıl ortamı germek adına demeçler verecek ?
Ben sahsen demclerinden cok hangi oyuncularimizi sakatliyacagini merak ediyorum.

2 hafta sonra bilemem ama ligin 2. yarısı Sivas, Eskişehir, Buca ve Karabük maçalrını seyrettikten sonra Aslantepeye gelmemek için Bir süre futbolu bırakabilir :)

Takımında oynamayan antremana çıkmamaış oyuncuları sakatlamak pahasına alırsan milli takıma bu performansı sürprizmiş gibi yapamaya hakkın yok.
Elbette bu kadar basit değil ama bu da bir gerçek.

CM oynar gibi milli takım idare ediliyor. Ben yıllardır oynuyorum bi kuruş kazanmadım benim günahım ne ?

emre belözoğlu'nun nesini konuşuyoruz burada..
2012 ye gidersek, o turnuva sonrası bırakacağım demiş..
zaten 32 yaşında olacak.. çok garip bir şey söylememiş..
ayrıca bırakırsa da bıraksın.. konumuz değil..

şu gelinen noktaya şaşırmıyorum, üzülüyorum.
hepsi bu..