Euroleague 2016/2017 Sezonu

Sanırım Real Madrid, Efes maçına eksiklerle çıkacakmış. Baskonia kazansa Pana ile oynayacaktı. CSKA-FB olabilirdi. Yalnız ben ciddi ciddi maçı verdiklerini düşünüyorum. Yarın Kızılyıldız kazanırsa Real ile eşleşecekler. En çok isteyecekleri rakip Real Madrid'tir. Hele ki Pana yerine. Bu saatten sonra Madrid veya Moskova farketmez Laboral için.

Daçka alırsa Real-Daçka, CSKA-Baskonia
Kızılyıldız alırsa Real-Baskonia, CSKA-Kızılyıldız.

Ben Baskonia'nın maçı sattığını düşünmüyorum. Biraz rakibi hafife aldılar , birazda Pana kazanınca motivasyonları düştü.Çünkü , Pana, CSKA, Real saha avantajı olmadan çok farketmez. Zaten coşkulu oynamayınca, farklı tempolarda zorluk çeken bir takım. Herşeyden biraz var bana göre bu mağlubiyette.

2 maçta da yenildi de Baskonia ortada maçlardi ikiside. Şimdi Cska ya süpürülürler. Aptal takım ne güzel Cska -Fb eşleşmesi olacaktı .3 maç üzerinden oynanan seride şimdi aklını alır Obradovic Pascual 'ın .Bir maç çalsa fb Oaka'dan sizce Panat ulker arenadan çıkabilir mi ?

Baskonia maçını izleyemedim ama bir kısım bıraktılar diyor, bir kısım rakip iyi oynadı diyor.Yani iki defa kaybetmiş olsan bile Panathinaikos mu daha geçilebilir bir takım yoksa Cska veya Real Madrid mi?Baskonia ne yaptı emin değiliz ama bence yağmurdan kaçarken doluya tutulacak hangisi olursa olsun.Üstelik son üç haftaya girerken de 4. sıra için en avantajlı takım Baskonia'dı. Panathinaikos'a içerde kaybettikleri maç onların sonu oldu bence.

Baskonia sattı mı bilmiyorum izleme fırsatı bulamadım ama çok istikrarsız takım ona şüphe yok. Bu sene kazandığı ve kaybettiği maçlara açıp bakalım, ilk yarıdan 30'a yatırabildikleri Real, Barcelona maçları var bu örnekler arttırılabilir fakat içerde kaybedilen rezalet Kızılyıldız, Zalgiris maçları gibi de. CSKA karşısında alacakları en fazla 1 galibiyet olur lakin olası Real eşleşmesinde baş ağrıtabilirler ki maçın satıldığını düşünen arkadaşlar haklıysa tamamen bu doğrultuda hareket edilmiştir yarın Kızılyıldız yensin diye dua ederler. Fenerbahçe içinse ben olası CSKA eşleşmesine göre daha sert görüyorum bu eşleşmeyi, Pascual losermiş vs. önemli değil o atmosferde maç kazanmak CSKA deplasmanına göre daha zor olacak Fenerbahçe açısından, kaldı ki son haftaların en formda takımı Pana. Şuna da katılmıyor değilim yalnız Pana İstanbul'da maç çalamaz Fenerbahçe'den, tamamen ev sahibi avantajıyla eşleşmeyi daha sert görüyorum.

Baskonia sattı mı bilmiyorum izleme fırsatı bulamadım ama çok istikrarsız takım ona şüphe yok. Bu sene kazandığı ve kaybettiği maçlara açıp bakalım, ilk yarıdan 30'a yatırabildikleri Real, Barcelona maçları var bu örnekler arttırılabilir fakat içerde kaybedilen rezalet Kızılyıldız, Zalgiris maçları gibi de. CSKA karşısında alacakları en fazla 1 galibiyet olur lakin olası Real eşleşmesinde baş ağrıtabilirler ki maçın satıldığını düşünen arkadaşlar haklıysa tamamen bu doğrultuda hareket edilmiştir yarın Kızılyıldız yensin diye dua ederler. Fenerbahçe içinse ben olası CSKA eşleşmesine göre daha sert görüyorum bu eşleşmeyi, Pascual losermiş vs. önemli değil o atmosferde maç kazanmak CSKA deplasmanına göre daha zor olacak Fenerbahçe açısından, kaldı ki son haftaların en formda takımı Pana. Şuna da katılmıyor değilim yalnız Pana İstanbul'da maç çalamaz Fenerbahçe'den, tamamen ev sahibi avantajıyla eşleşmeyi daha sert görüyorum.

Baskonia'nın Real Madrid ile eşleşme şansı yoktu. Real liderliği garantilemişti

Gönül fenerin CSKA ile eşleşip sağlam tokat yemelerini isterdi ama Pana da olumlu. Kötünün iyisi. En çok Efes için sevindim Oly geçilebilecek en kolay takım burda. Efes'in dörtlü finale kalacağını düşünüyorum.