Euroleague Fantasy Challenge (2014-15)

Olmuyo yaa pofff abiler tlf dan giriyorum s3 mini site açılmıyo register here var tıklıyorum açılan sayfada 8 tane bişiler yazıo ingilizce alt tarafından bişi çıkmıyo nasıl yapabilirim yardimci olandan Allah razı olsun şimdiden :)

2 takımımda guard mevkilerinde Arroyo/ Ukic - Pargo /Heurtel var ama Ukic'in alternatifleri biraz aklımı çeliyor mesela Malaga'dan Granger. Napsam Ukic'de mi karar kılsam bilemedim.

Zizis/Micic
Marshoon Brooks/James Anderson/Tarrence Kinsey/Nemanja Bjelica
Sasha Kaun/Trey Thompkins/Linas Kleiza/Boban Marjanovic

James Andersonu düşük kredili görünce atladım ama durumu pek iyi değilmiş,umarım pişman olmam.Kleiza içinde kısmi çekincelerim var ama Fenerin eski oyuncuları Fenere karşı genelde iyi oynar,rutinin devam edeceğini düşünüyorum.

2 tane takımım var.Rakibi zayıf takım olup kadroda fazla süre alan oyuncuları tercih ettim.Bu sebeple ağırlıklı olarak Panathinaikos, Maccabi, Kutxa oyuncularından seçtim.
5 tane oyuncuyu çok tutuyorum.Ryan Toolson, Kuzminskas, San Emeterio, Batista, Furkan Aldemir...Bu oyuncular iki kadromda da var.

1.Takım: Pargo, Heurtel - Toolson, Kuzminskas, Perperoglu, San Emeterio-Furkan, Batista, Gist, Tyus.
2. Takım: Zisis, Ragland - Toolson, Kuzminskas, Devin Smith, San Emeterio-Furkan Batista Kaun Lasme

Olympiakos' da Giorgios Printezis' in uzun süreçli, Matthew Lojeski' nin ise kısa süreçli sakatlıkları söz konusu. Bilginize ...

Hackett ile başladım sizce doğru mu yaptım ? 2 takımıma da aldım ama sizce tek takıma koyup riski dağıtıyım mı yoksa riske değer mi Hackett ilk hafta için ?

Veysi Deniz Baskın;n886869' Alıntı:
Hackett ile başladım sizce doğru mu yaptım ? 2 takımıma da aldım ama sizce tek takıma koyup riski dağıtıyım mı yoksa riske değer mi Hackett ilk hafta için ?

Valla ben Milano'ya çok yaklaşma taraftarı değilim.Bu yıl Ragland ve Brooks'un skorer olarak öne çıkacağı çok maç olacak bana göre.Mesela İtalya Süper Kupası'nda Brooks 26 , Ragland 16 sayı atmıştı , lig maçında ise bu hafta Brooks 6 Ragland 11 ranking yaptı, o maçta öne çıkan oyuncu Samardo oldu. Ragland,Brooks,Gentile,Samardo,Kleiza,Moss,Melli gibi skor opsiyonları var genelde ikisi öne çıkar şu anda kestirmek güç,ilerleyen haftalarda daha çok düşünüyorum Milano'yu.

Ayrıca Hackett cezalı . Euroleague maçında oynayabiliyor yanlış hatırlamıyorsam ama fazla süre vereceklerini düşünmüyorum .

Arkadaşlar fenerin Telekom maçını izliyorum şimdi, Bjelica ile ciddi problemi var gibi Obra'nın, oyunda 2 dk bile tutmadı ilk yarı yanılmıyorsam ve sinirlerek oyundan aldı hemen, ikisi de birbirinin suratına bakmadı. Zaten geçen seneden bozuklar, 4 numarayı komple Vesely'e emanet etmeyi düşünüyor koç ve hep oynattı ilk yarı. Ben kadromdan çıkarıcam Bjelica'yı, yerine iyi verim verecek adam arıyorum.

Muhammed Selçuk;n886871' Alıntı:
Arkadaşlar fenerin Telekom maçını izliyorum şimdi, Bjelica ile ciddi problemi var gibi Obra'nın, oyunda 2 dk bile tutmadı ilk yarı yanılmıyorsam ve sinirlerek oyundan aldı hemen, ikisi de birbirinin suratına bakmadı. Zaten geçen seneden bozuklar, 4 numarayı komple Vesely'e emanet etmeyi düşünüyor koç ve hep oynattı ilk yarı. Ben kadromdan çıkarıcam Bjelica'yı, yerine iyi verim verecek adam arıyorum.

Şu an baktım benim takımımda da var, Bjelica 15 dakika 11 sayı 9 ribaunt yapmış. Ayrıca bu Eurohoopsta Avrupa'nın en iyi 5. adamı seçildi. Bu rankingte iken kadrolardan çıkarmamak gerek. Ayrıca Milano'nun 3lük yüzdesi iyi olan adamları Fb karşısında bu hafta şov yapar.

Bjelica geçen senede Kleiza ve Bojana nazaran daha çok fırça yiyen bir isim.Sırp oyuncular genelde İvko ve Obraya olan saygılarından bir şey demiyorlar ve figür olarak görüyorlar.Zaten Bjelica öyle bakmasa Barcelona varken buraya gelmezdi.

Bjelica Dünya Kupası yorgunluğu sonrası yorgunluğun verdiği fiziki ve mental yıpranma var ama rankingi çok cazip.Oyunun çoğu tarafına da katkı verme durumu kendisini daha da değerli kılıyor.

Forvet mevki gerçekten sıkıntı gibi James Anderson , Marshoon Brooks falan aldım ama avrupa basketboluna uyum sağlayabilcekler mi ? Özellikle Brooks 2 ucu keskin bıçak ve takımında çok kısa var. 137 krediye 3 forvet almam lazım ama bir türlü karar veremedim :)

Guardlarım ve uzunlarım ise bence çok iyi.

İşlemlerr tmm hepinize meydan okuyorumm :)

Takim :Lebronefe

Carlos arroyo - Arron jackson

Langford - Markoisvili - Bruno Cerella - Cedi

Zoran Erceg - Furkan Aldemir - Fran vazguez - James gist

başarılar hepinize

Goudelock konusunda kararsız kaldım. İki ucu keskin bıçak kendisi. 30 ranking de yapabilir 5 de. 30 yaparsa acayip pişman olurum.

Gençler size bir güzellik yapayım. Oyuncuların değerlerinin nasıl değişeceğini gösteren bir site var. Onu sizle paylaşmak istiyorum. Bunu bilen, kafadan da hesaplayan arkadaşlar var ama ligimizin kalitesinin artması açısından ve bilenle bilmeyen arasındaki farkın azalması açısından yararlı olacaktır.

Hadi yine iyisiniz. :)

http://www.rincondelmanager.com/fantasy/broker.php?pos=B