Euroleague Fantasy Challenge (2014-15)

bugün oynayan Pargo,Toolson,Vazquez,Marjanovic tüm takımlarımda vardı.Takımımın birinde Randle diğerinde Kaimakoglou vardı , bu oyunculardan beklediğimi alamadım.3.takımımdaki (bizim ligde olmayan)Vazquez,Marjanovic,Batista haricindeki uzun Moerman'dı o takımımda. Bizim ligdeki takımlarımdan birisinde 6 oyuncu 138 , diğerinde 5 oyuncu 110dayım.Nizhny-Sassari maçında yüksek tempo ve bol sayı bekliyorum,bu maç beklentim doğrultusunda geçerse işler yolunda .

Kerem Seçer' in belirttiği gibi Slyven Landesberg benim için de sürpriz oldu. Yine de son gün öncesinde 6 oyuncudan hatırı sayılır bir puan toplamış sayılırım.
Kalan 4 oyuncunun performansı haftalık durumumuzu belirleyecek. Kısmet ;)

Erdem Çetin;n887384' Alıntı:
Milanonular hayal kırıklığı yarattı malesef.Marshoon Brooks niye sonradan girmedi anlamadım maça iyi başlamıştı.

Takımın içine etmişti ama. :)

Pişmanlıkları yazsam herhalde sığmaz buraya.

Kaun-Vorontsevich ve Rochestie-Heurtel arasındaki tercih hatalarım bunların başında geliyor.

Landesberg'ten ben de istedğim verimi alamadım ancak, birkaç sürpriz oyuncu yakaladım. Diğer yandan öncelikli takımımda yer alan ve son güne kadar kadromda olan Bertans ve Marques Haynes'i değiştirmesem harika bir başlangıç yapmış olabilirdim.

Kerem Seçer;n887391' Alıntı:
Pişmanlıkları yazsam herhalde sığmaz buraya.

Kaun-Vorontsevich ve Rochestie-Heurtel arasındaki tercih hatalarım bunların başında geliyor.

Yani son anda Moerman-Randle ve Huertel-Rochestie değişikliği yaptım,Huerteli almış olsam direk satardım şu anda. Her zaman ilk işaretlediğin doğrudur :) Tabi bu değişiklik durumu herkes için geçerlidir herkesin vardır öyle durumu

Gsbasket liginde 4. , gerçekte de 94. durumdaymışım 1 takımımla. Diğeri baya aşağılarda kalmış. Açıkcası genelde ilk haftalar güzel geçiyor ama sonra batırıyordum. Umarım bu sefer aynısı olmaz :)

Geçen senenin " Rookie of the year " ı olarak başladığım bu sezona fena giriş yapmadık ;)

Öncelikle Tanju Ağabeyimi kutluyorum; performansına aynen devam ediyor :)
Çok atıp tutan Kerem Seçer, Önder Çiçekoğlu ve Arda Ezer' e ise yukarılardan el sallıyorum :)

Yürüyedur Sportif Kalp, Yürüyedur CuoreSportivo :)

Ooooo Arda Ezer'i geçtiğimi şimdi farkediyorum. Şahsen Arda Ezer beni nba yahoo fantasyde geçse sabahlara kadar uyku uyuyamazdım.
Yazarın son mesajı : Arda Ezer ''maximum'' intertoto kupasına ; ben de uçurulmuş ve banlanmış pilot yazarlar çöplüğüne gidiyorum. Esen kalın.

Acele şekilde kurulmuş bir takımla aldığım 141 puan iyi sayılır. Beni bu hafta Galatasaray'lı oyuncular yaktı. N.Smith ve Pocius'dan gelen toplam -1 puanı tarif edecek kelime bulamıyorum

Arya Ezer;n887398' Alıntı:
Geçen senenin " Rookie of the year " ı olarak başladığım bu sezona fena giriş yapmadık ;)

Öncelikle Tanju Ağabeyimi kutluyorum; performansına aynen devam ediyor :)
Çok atıp tutan Kerem Seçer, Önder Çiçekoğlu ve Arda Ezer' e ise yukarılardan el sallıyorum :)

Yürüyedur Sportif Kalp, Yürüyedur CuoreSportivo :)

Boynuz kulağı geçermiş, tebrikler Arya :)

Oyunun android uygulamasını indirdim telefona. Kendi şifremle giriş yapıp takımıma bakıyorum ger döndüğümde karşımda başka birinin takımları çıkıyor. Üstüne üstelik Fenerbahçe'li. Size de oluyor mu?

Takımlarımdan biri 191,3 puanla listede 13.sırada yer aldı ilk hafta itibariyle...
Huertel-Pargo guard rotasyonum iyi puan kazandırdı ama forvetlerden Kinsey hariç beklenen verimi alamadım. Haftanın yıldızı benim açımdan Marjanovic'ti...

Bu sene oyundaki ilk senem, tecrübeli arkadaşlara bir şey sormak istiyorum. İlk gruplar bittikten sonra Top16 da sıfırdan yeni takımlar mı kuracağız, bilgilendirebilir misiniz?
Şimdiden tşk...

Genel olarak ligimizin seviyesi bana iyi gibi geldi. Bu sene genel sıralamada ilk 50'ye 5 adam sokabiliriz. Bunun için paylaşımlarda bulunmaya devam edeceğiz. :)