Euroleague Fantasy Challenge (2014-15)

Bende ThunderuA ve Varosgucu ile aranızdayım.

ThunderuA; Pargo, Marcus Williams, Markoishvili, Bjelica, David Logan, Kuzminskas, Marjanovic, Furkan, Batista, Kaun
Varosgucu; Llull, Jayson Granger, Lucıc, Furkan Korkmaz, Kinsey, San Emeterio, Marjanovic, Thompkins, Mclean, Vesely

Ben de UltrasGala takımımla aranıza katıldım. Kadrom: Carlos Arroyo-Marquez Haynes-Spanoulis-Vargas-Lojeski-Panin-Erceg-Slaughter-Vesely-Lasme
Başarılar hepinize

Hala giremediysen şifreni falan bana yaz, ben alayım seni Alper.

Bu arada arkadaşlar o kadar duyuruya rağmen hala 2'den fazla takımla katılanlar var. Gözden kaçırdıklarımın en yüksek puanlı takımını ligden çıkaracağım şimdiden söyleyeyim. O kadar havaya girdik, kimsenin bunu bozmasına izin vermeyiz.

Kerem Seçer;n886919' Alıntı:
Hala giremediysen şifreni falan bana yaz, ben alayım seni Alper.

Bu arada arkadaşlar o kadar duyuruya rağmen hala 2'den fazla takımla katılanlar var. Gözden kaçırdıklarımın en yüksek puanlı takımını ligden çıkaracağım şimdiden söyleyeyim. O kadar havaya girdik, kimsenin bunu bozmasına izin vermeyiz.

özelden yollayayım dedim de posta kutun doluymuş yollamıyor twitterdan dm olarak yolladım

edit:Atabey BC(Basketball Club) ile lige katılmış bulunmaktayım.

Carlos Arroyo-Nikos Zizis
Daniel Hackett-Manuchar Markoishvili
Vladimir Micov-Nemanja Bjelica
Vassilis Kavvadas-Gustavo Ayon
Sasha Kaun-Furkan Aldemir

Harika bir kısa rotasyonum harika bir pivot rotasyonum var lakin takımda net bi 4 numara yok. İlerleyen haftalarda bi ayar çekeceğiz artık :)

Kurduğun takıma gir, Confirm de. Onayla yani. Onaylamadan lige katılamazsın.

The Others: Rochestie, Pargo - Slaughter, Kinsey, Bertans, Landesberg - Bilan, E.Batista, Marjanovic, Vorontsevich (+25 kredi kasada)

Cella Turcica : Pargo,Dyson - Toolson,Jankovic,KinseyLogan -- Batista,Marjanovic,Kaimakoglou,Vazquez

Bohannon Razors : Pargo,Rochestie - Toolson,Jankovic,Logan,San Emeterio - Batista-Marjanovic-Vazquez-Randle

uzun zamandır oynayan birisi olarak San Ematario tam bir balon oyuncudur. Bugün ilk yarı itibariyle 8 rkg si de olsa 3 oyuncu değiştirme hakkının olduğu ilerleyen haftalar da başa bela olur.
Ayrıca kadro kurarken 4-5 numaraya takılmayın. Gerekirse hepsi 5 numara olsun.

Kadrolara baktıkça neredeyse 4-5 oyuncu ortak. Tüm kadrolar bu şekilde aynı oyunculara yoğunlaşılmış. Pargo da bunlardan en çok seçileni. Geçen sene bende ilk haftadan kadroya almıştım ama bayağı zararını gördüm. Umarım geçen sene ki performansını devam ettirir :)

5 numaraları değiştirmeme üzerine kurdum kadroları. Uzun bir süre değiştirmek istemiyorum. Değişklik haklarını diğer mevkilerde kullanıp takımın mühendisliğini düzelteceğim (Arda Ezer'in tabiridir.)

1. takımım :khan 1905
2. takımım : Pat Durham

Laboral'in +100 ranking getireceği belliydi. Yalnız bu sene pek parlak geçmeyecek onlar için , bu yüzden iki oyuncu birden almak istemedim elden çıkarmak zor olur. Huertel'in performansı aşağı yukarı belliydi ama PG bölgesinde bu hafta performans yapmasını beklediğim Pargo'ya ilave olarak Rochestie/Dyson var , forvet oyuncularını seçerken zorlandığım için Huertel değil San Emeterio'yu aldım.İyi maç çıkardılar.

3 oyuncu 46 puan temiz oldu. Mustafa Shakur riski içimizde patladı ama Shengelia'dan kurtardık kendimizi. 3 oyuncu beklentimi gayet yerine getirdi. Şimdi yarına bakmak lazım :)

Merhaba Arkadaşlar,
2 takımla lige katıldım;

Team_uneremre ; Pargo-Huertel / Kinsey-Kalinic-Bjelica-Logan / Marjanovic-Batista-Furkan-Bilan
uneremre ; Nolan Smith-Pargo / Kinsey-Redding-Kuzminskas-Landesberg / Kleiza-Marjanovic-Kaun-Erceg

İlk takımımdaki Huertel 30,8 rankingle iyi bir başlangıç yaptırdı, sağolsun :)

Huertel'i almadığıma mı pişman olayım yoksa Arapovic riskine mi yanayım. Hadi Huertel yerine Pargo'yu aldım ama Arapovid yerine Bilan'ı falan alabilirdim heralde. Furkan'ı duygusal aldım. Marjanovic'i bizim pota altımız yok diye aldım. Arapovic yerine kredim yettiğince bizim rakiplerden pota altı mı alsam ne yapsam.

Lndesberg hariç iyi gidiyorum.

Kalan maçlarda iki takımımda da ortak olan Vorontsevich ve Batista var.

Bir takımda Kinsey diğer takımda da Goudelock iki ucu keskin bıçaklarımız.

Ayrıca Slaughter ve Rochestie'den de katkı bekliyorum.

Kadrosunu yazmadığım takımda ayrıca Toolson vardı. Birçok takımıma da aldım. Yanıltmadı.

Kurduğum her takımımda yer alan Pargo, Bertans, Bilan ve Marjanovic sevindirdi.

İyi başladık sonuç olarak. Landesberg hariç.

Kerem Seçer;n887037' Alıntı:
Lndesberg hariç iyi gidiyorum.

Kalan maçlarda iki takımımda da ortak olan Vorontsevich ve Batista var.

Bir takımda Kinsey diğer takımda da Goudelock iki ucu keskin bıçaklarımız.

Ayrıca Slaughter ve Rochestie'den de katkı bekliyorum.

Kadrosunu yazmadığım takımda ayrıca Toolson vardı. Birçok takımıma da aldım. Yanıltmadı.

Kurduğum her takımımda yer alan Pargo, Bertans, Bilan ve Marjanovic sevindirdi.

İyi başladık sonuç olarak. Landesberg hariç.
Abi bi takımımda 6 adam oynadı 131 puan ötekinde 7 oyuncu oynadı 139 puan. İyi midir bu puanlar ? Ayrıca yarına kalan oyuncularımdan öyle rezil rüsva tipte düşük kredili adamım yok.

Genel profili bilmiyorum ama bizim ligde haftanın birincisi bence 200'ü rahat geçer.

Duygusallığa yer yok.Marcus Williams -Bertans ikilisini çıkarıp Arroyo için Arroyo-Mazeika aldım. Toplam zararım bu değişiklikle 30 puana yakın daha önemlisi 27 kredi falan kaybım var .

7 oyuncudan 117 puan son 3 oyuncumdan 2si keskin oğlu keskin bıçak :)