Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Bogdanovic+Datome 52 yaptı. Pleiss Sinan da çok iyi gidiyor hadi hayırlısı yüzümüz gülsün bi kere.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu hafta Galatasaray'ı alan yaşadı. İçime Sinan doğdu onu aldım, Pleiss zaten var. Bogdanovic'den beklentim yoktu şaşırdım biraz da, haklarımı diğer oyunculardan kullanınca takımda kaldı mecbur ama iyi de olmuş. :)

33 krediye J.Agustine'i aldım 22 pr ne güzel,bu pr'i 70 krediye birini alıp göremediğim oluyor,Schilb'de 20 + getiriyor,az kredili oyunculardan iyi pr'lar alıyorum

Augustine'ciler aylar sonra umduğunu aldı :D Ben de yüksek kredili oyunculara güvenmiyorum düşüklerden iyi kredi alanlardanım.

Derrick Brown'da ciddi bir düşüş var geçen hafta da çok kötüydü, bu hafta da.Geçen hafta almamıştım bu hafta çok kredim var diye aldım ama pişman oldum.

163 + Birch ve Young ı bekliyorum. Daha da böyle bi kimya yakalayamam herhalde. Nunnally dışında herkes 20+ yaptı.

Dünya sıralamasında 24 ve 29. sıralarda 2 takımla yer alıp, GSBasket Ligi'nde Uğur'un (sambaras) arkasına kadar yükselmişken saçma sapan Derrick Brown-Rudd tercihim bu hafta kayıpla sonuçlandı. Zizic-Ayon çıktım bir de, olacak iş değil. Neyse ki 32 ve 36'ya gerilemişim. Yarış devam ediyor.

Llull -Simon-Tomic OUT
Heurtel-Goudelock-Derrick Brown İN

Heurtel
Wanamaker

De Colo
Langford
Goudelock
Schilb

Melli
Brown
Jankunas
Zizic

Dünya 53.sü kadrom bu hafta bu şekilde oldu.Aslında Doncic de sakatken Llull çıkarasım yoktu ama diğer bölgelere de para açılsın diye böyle yaptım.

Haftayı 180.2 puan ile kapattım ve 53 den 44 e ilerledim.Yarın için de hemen kadro kurmak lazım,kafam epey karışık kimleri çıkaracağım net değil ve Udoh da dönecek deniyor,onu alıp almamak da kararsızım bir şeyler yapıcaz artık

Bu hafta kadromu

Singleton -> A.Hanga
D.Brown -> N.Melli
Pleiss ->O.Kuzmic

şeklinde değiştirdim. 2 haftadır Udoh un sakatlığı bütün planlarımı alt üst etti..Geçen hafta çıkarcağım D.Brown u bu hafta çıkarmak zorunda kaldım ve çok kredi kaybettim..

Wanamaker
M.James

De Colo
Langford
Bogdanovic
A.Hanga

N.Melli
Jankunas
O.Kuzmic
V.Rudd

Berbat bir hafta..Pota altını tamamen değiştireceğim..Udoh son dakikada belli olacakmış, o kumara girip girmemekte karasızım..yada Ayon u gözüme kestirebilirim..

Gsbaskette ilk 15 e girmişim bu hafta. Açıkcası rahatlıkla 220 yapabileceğim bir haftaydı. Değişilik yapmayacağım sanırım. Alternatif yok, kredi makul değil. Sadece tek düşüncem Sinan'ı Ülker deplasmanında kadrodan çıkarsam mı çıkarmasam mı....

En iyi 2 takımım 183 ve 101 puan aldı bu hafta.

Wanamaker-Fitipaldo / Langford-Datome-De Colo-Sinan / Melli-Vesely-Parakhouski-Jankunas ve 18,54 kredi de cepte. Burada ne değişiklik yapacağımı bilemiyorum. Böyle bıraksam bile çok düşük olacağını sanmıyorum. Wanamaker, Langford, Datome, De Colo, Vesely, Parakhouski, bence bu hafta da yüksek skorlar yapabilirler. Jankunas, Melli her zaman bu potansiyeldeler ama Dacka ve Oly deplasmanlarında tercih etmemek mantıksız olmaz sanki. Sinan ve Fitipaldo da kredilerine göre bekleneni verebilirler.
Jankunas-Fitipaldo ve Melli/Sinandan birini çıkarıp yerlerine Llull, Ayon ve Zizic/Papanikolau değişikliğini düşünebilirim.

Wanamaker-Llull / Datome-Langford-Micov-De Colo / Vesely-Melli,-Brown-Ayon ve 0,64 kredi. Burada mutlaka Micov-Brown dan çıkacağım, 3. değişiklikden emin değilim, Wana-Llull-Datome-Langford-De Colo-Vesely-Ayon a dokunmam.

Aslında Bogdanovic i eklemek istiyorum ama bir takımdan 3 oyuncu da almak istemiyorum her ne kadar Bogdan-Datome-Vesely nin toplamda 70 leri geçme ihtimali olsada.
Real-Milano maçından ve Kazan-Maccabi maçından da faydalanmak lazım. Maccabi bir reaksiyon verirmi sizce ?

Larkin-James
Bogdan-Langford-Datome-De Colo
Ayon-Parakhouski-Brown-Iverson ve 21 kredim var.
İverson kumarım tutmadı. 177 de kaldı.
Larkin yerine Wanamaker
Brown yerine Kuzmic
Iverson yerine Vesely almayı düşünüyorum. Bu haliyle 15 kredi kalıyor.
Udoh riskini almak niyetinde değilim. Ama dönerse Vesely hamlesi boşa çıkar.
Sloukas da göze çarpan diğer isim ama 4 FB li olması sıkıntı olur.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Langford-De Colo -Datome/Bogdan sanırım %80 de ortak olacak bu hafta, benzer şekilde Ayon-Vesely-Parakhouski de.
Guard olarak da Wanamaker-Llull.

Sürpriz beklediğim isimler Jovic, Papanikolau, Coty Clarke.
Clyburn de bu hafta yüksek pir getirebilir diye düşünüyorum.
Lima, Young ve Antic de kredi açmak için düşünülebilir. Fitipaldo ve Fitipaldo bence kredileri yükselecek bu hafta da.
Zizic de uzunlara iyi bir alternatif olabilir.

Son düzenleme:
En iyi 2 takımım 183 ve 101 puan aldı bu hafta.

Wanamaker-Fitipaldo / Langford-Datome-De Colo-Sinan / Melli-Vesely-Parakhouski-Jankunas

Wanamaker-Llull / Datome-Langford-Micov-De Colo / Vesely-Melli,-Brown-Ayon ve 0,64 kredi. Burada mutlaka Micov-Brown dan çıkacağım, 3. değişiklikden emin değilim, Wana-Llull-Datome-Langford-De Colo-Vesely-Ayon a dokunmam.
İlk takımı : Wanamaker-Llull/ Langford-Datome-De Colo-Papanikolau/ Melli-Vesely-Parakhouski-Faverani,

ikinci takımı : Wanamaker-Llull / Datome-Langford-Goudelock-De Colo / Vesely-Parakhouski-Kuzmic-Ayon şeklinde değiştirdim.

neredeye aynı gibi oldular...