Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Ayhan Bey'e teşekkürler. Kendimde farkettim ama herkeste aynı çıkıyor muhtemelen. İlk sırada çıkan lig bizimkisi.

Çıkmanın malesef bir yolu yok ama mail atacağım akşam organizatörlere.

Biz bu oyunu eğlenmek, rekabet etmek, kendimizi göstermek için oynuyoruz. Keyfimizi bozmuyoruz.

Takım sayımız şu anda 803.

Hedef 1000 olsun haydi. :)

forumdaki herkese merhabalar. yoğunluk nedeniyle ancak bakabildim. herkese yeni sezonda bol şans diliyorum. bu seneki şampiyon adayım ise kesinlikle tolga çıralı. dr. oğuzhan ise benim gibi bu sene sağlam bi' hazırlık yapmadan giriyor sezona ama kendisi hiç yabana atılacak bir rakip olmadığını geçmiş yıllarda gösterdi.

Mustafa Kayan bu sene gizemli bir hal alarak totem yapıyor. Takımlarını da daha liglere katmamış. Her şeyi bir sır gibi saklıyor.

Ama kendisinin en az 3-4 tane kurbanov alarak sezona başlayacağını çok iyi biliyoruz:)

Bilmiyorum ne kadar doğru olur ama özellikle Sırbistan'daki maçlarda Jovic ve Milko Bjelica iyi işler yapabilir. Mitrovic sakatlıktan yeni çıktı çok fazla süre alacağını sanmıyorum. Şu anki Kızılyıldız'ın net skoreri Milko Bjelica gibi duruyor ( Kızılyıldızın'ın durumunu özetliyor ). Bence riskli ama getirisi fazla olabilir.

Aynı isim ve şifre ile lig açan arkadaşı bende tebrik ediyorum. Müthiş bir yaratıcılık örneği!

Maçlar başlamadan bu sorunu çözmemiz lazım, o lige giren insanlar da var gördüğüm kadarıyla.

Tekrardan tüm postları okudum. 5 tane takımı kurup lige katılmıştım ama bu yazılanlar ve kendi liglerindeki istatistikleri derleyip takımları netleştireceğim. khan1905 2-3-4-5 takımlarım.
Bende lige girerken Allah tan üstteki lige katılmışım. Kopya ligi görünce takımların isimlerine baktım başta Kerem Seçer in ismini görünce doğru yerde olduğumu anladım.

Diğer ligdeki takım sayısı kaç acaba? Oradan çıkmak kendi elimizde olmayacaksa, oraya giren arkadaşlar tekrar aynı kadrolarla takım kurup , o takımları bu lige taşısınlar. diğer ligteki takımı güncellemesinler.
Ben 1-2 saat önce diğer 3 takımı eklediğimde 831. takım olmuştum, şuan 837. takımda lige katılmış durumda.

Aynı isim ve şifreyle lig açan kişi kesin Fenerli bir trolldur.

Daha önce forumda da öyle kişileri gördük.

Umarım oraya kimse girmez bundan sonra.

Aynı isim ve şifreyle lig açan kişi kesin Fenerli bir trolldur.

Daha önce forumda da öyle kişileri gördük.

Umarım oraya kimse girmez bundan sonra.

Girsek ne olur, girmesek ne olur ? Takmayın bence bu kadar. Bildiğim kadarıyla forumu üye olmadan da okuyabiliyorsunuz. Yapan kişi amacına çok takım katıldığında değil, burada çok konuşulduğunda ulaşıyor. Bence bu mesaj, bu konuyla ilgili son olsun, hatta adminler doğru lige yönlendiren mesajlar dışındakileri silseler güzel olur. Konuda mesaj kalabalığı oluyor.

Dün son bir takımlarımın analizini yaptım, açıkçası işin biraz suyunu çıkarmış olabilirim. 9+4 takım kurmuşum. Son 4 tanesi sayı, asist, ribaund ve 3lük için. Takımlarıma en çok aldığım oyuncular şöyle ;

Guard olarak ; Colom - 5, Larkin - 4, Pagnos - 3

SG&SF olarak ; Kurbanov - 5, Milaknis ve Lojeski 4 (Milaknis daha da fazlaydı ama azalttım)

C&PF olarak Augustine - 7, Claver - 5, Birch, Shengelia, Zirbes ve Raduljica 4.

Bu şekilde bakınca bazı abartılar göze çarpıyor açıkçası. Colom yerine 1-2 takımda Jovic/Doncic alternatifi, Milaknis ve Kurbanov yerine Higgins, Clyburn, alternatifi ve Augustine ve Zirbes yerine de Daye, Vorontsevich düşünebilirim.

Private Leagues altından tekrar Join diyip GSBasket'i bulup tekrar diğer takımları lige alabilirsiniz.

baycarter kullanıcısı 10 takımla lige katıldığı için tüm takımları ligden çıkarılmıştır. Kendisi tekrar 5 takımla lige katılabilir.
extreme87 kullanıcısı 15 takımla lige katıldığı için tüm takımları ligden çıkarılmıştır. Kendisi tekrar 5 takımla lige katılabilir.

Takım sayılarını ara ara kontrol ediyorum. Lütfen arkadaşlar 5 takımla katılalım. Çok takım var diye kontrol etmemezlik yapmıyorum.

Lig Adı: GSBasket
Şifre: VladMicov5

2 lig çıkıyor. Üstteki GSBasket bizim ligimiz. 800 küsür takım var şu anda.

efcl.JPG

Şu anda Gİn n Roll diye başlayan yerde. Fotoda görüldüğü gibi alfabetik olarak aralıklar belirlenmiş. GSBasket alfabetik olarak hangisine denk geliyorsa oraya bakmanız lazım. 2 tane GSBasket vardır. İlk sıradakine girin.

baycarter kullanıcısı 10 takımla lige katıldığı için tüm takımları ligden çıkarılmıştır. Kendisi tekrar 5 takımla lige katılabilir.
extreme87 kullanıcısı 15 takımla lige katıldığı için tüm takımları ligden çıkarılmıştır. Kendisi tekrar 5 takımla lige katılabilir.

Takım sayılarını ara ara kontrol ediyorum. Lütfen arkadaşlar 5 takımla katılalım. Çok takım var diye kontrol etmemezlik yapmıyorum.

Aslında herkes 1 takımla katılmalı bence. Daha adaletli bir yarışma olur diye düşünüyorum.

Girsek ne olur, girmesek ne olur ? Takmayın bence bu kadar. Bildiğim kadarıyla forumu üye olmadan da okuyabiliyorsunuz. Yapan kişi amacına çok takım katıldığında değil, burada çok konuşulduğunda ulaşıyor. Bence bu mesaj, bu konuyla ilgili son olsun, hatta adminler doğru lige yönlendiren mesajlar dışındakileri silseler güzel olur. Konuda mesaj kalabalığı oluyor.

Dün son bir takımlarımın analizini yaptım, açıkçası işin biraz suyunu çıkarmış olabilirim. 9+4 takım kurmuşum. Son 4 tanesi sayı, asist, ribaund ve 3lük için. Takımlarıma en çok aldığım oyuncular şöyle ;

Guard olarak ; Colom - 5, Larkin - 4, Pagnos - 3

SG&SF olarak ; Kurbanov - 5, Milaknis ve Lojeski 4 (Milaknis daha da fazlaydı ama azalttım)

C&PF olarak Augustine - 7, Claver - 5, Birch, Shengelia, Zirbes ve Raduljica 4.

Bu şekilde bakınca bazı abartılar göze çarpıyor açıkçası. Colom yerine 1-2 takımda Jovic/Doncic alternatifi, Milaknis ve Kurbanov yerine Higgins, Clyburn, alternatifi ve Augustine ve Zirbes yerine de Daye, Vorontsevich düşünebilirim.

Sevgili Ayhan, kadrona eleştiri getireceğim.

Uzunlar bölgesi çok iyi. Ama bence yol yakınken öncelikle Milaknis'den vazgeç. Sonra Pangos'dan da aynı şekilde. En azından ilk hafta için. Kadro yapında uzunlara çok kredi harcadıysan ve forvete ancak bu kadar kredi kalıyorsa, bence Ataman'ın gözüne girmiş Preldzic, hatta Maccabİ'den Weems'in eksikliğinde Seeley'yi bile düşünebilirsin.