Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

larkin doncic - kurbanov sinan milaknis goudelock - shengelia birch daye udoh + 5unspent kadrosu için tavsiye bekliyorum.

Şu anda düşündüğüm larkin wanamaker - kurbanov weems milaknis goudelock - augustine birch daye udoh

Clarke sakatlandıysa işler acayip terse sarar.Hem değiştirmemiz gereken oyuncuları çıkaramıycaz.Hem de Clarke ı o fiyattan çıkarıp yerine adam almak da zor.Benim krediler düşük gibi geliyo bana 540 civarlarında genelde takımlarım herkes yazabilir mi kredilerini merak ettim

L.Doncic,
S.Jovic

N.De Colo
D.Thomas
G.Köksal
Z.Dragic

K.Brich
A.Moerman
A.Tyus
J.Dorsey

Thomas,Dragiç,Birch ve Dorsey 2 haftadır kredi düşürmesine rağmen puan getirdiler.495 kredi'den 484 düştüm birde kenrarda +5 var.132,5 puan bu haftada idare etti ama artık yükselmem lazım...:)
Bu hafta iki maç oynanacak asıl lig şimdi başlıyor. Bende De Colo,Moerman,Brich,Joviç,Doncic ve Thomas kale değişmezlerim.Dragiç'ten kesin çıkıyorum.Geriye Tyus,Göksenin ve Dorsey kalıyor. Sanırım Tyus ve Göksenin'den çıkacağım. Göksenin deplasmanda hiç süre alamaz koçdan Tyus ise Maccabi tarafından çok iyi biliniyor dayak yiyecektir çizgidende iyi olacağını sanmıyorum, keza Fb maçıda aynı olacaktır malesef :( Dorsey'de çöpçü olarak kullanıyorlar oda riskli, bu hafta daha büyük bir kumar atmam gerekecek.

Editledim: Dragiç'i Honeycutt ile Göksenin'ni Clyburn ile Tyus'da Randolph değiştirip bu hafta sonunda ilk 10 a girmeyi hedefliyorum.

Selam Millet oyunu yaklaşık 8 yada 9 yıldır oynuyorum. Bu forumu da 4 senedir takipdeyim. Bir Galatasarylı değilim. Yaş 29 oldu askere yeni gittik :) İnterbasket forumdada üyeyim. Oyunda isim Goztepelee bir kere ilk 10 sene sonunda, bir kezde top 16 ikincilikte kaldık... Normal sezonu pek iyi oynayabilen biri değilim. Umarım bu sene mutlu sona erişiriz. Herkese kolay gelsin :)

Ben anlamıyorum Datome gibi bir oyuncu 2 maçtır nasıl sıfır çekiyor. Her maç 90 la şut atan, ribaund çeken blok yapan adam ben aldım diye mi 2 haftadır Melih gibi oynuyor.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iki hafta sonunda 45-55 puan arası oyuncularla kurduğum takım en iyi takımım durumuna geldi. Geçen hafta 7. sıradaki takımım idi. Geçen haftayı en iyi kapatan takımım 9. sıraya düştü. İlginç bir oyun bizi bekliyor.

WeDidIt isimli takımım broker da dünya sıralamasında 8. sırada fakat ilginç tarafı hiç Lull,De Colo, Hickman, Goudelock gibi oyuncuları almamış olmam. Haftalık performanslara kanıp oyuncu olmayın. Tek üzüntüm Goudelock oldu onu almış olsam şuan en iyi takım olabilirdi :)

Sinan Güler ve Shengalia ile ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Kafayı bu iki oyuncuya patlatacağız bu hafta...

Ben anlamıyorum Datome gibi bir oyuncu 2 maçtır nasıl sıfır çekiyor. Her maç 90 la şut atan, ribaund çeken blok yapan adam ben aldım diye mi 2 haftadır Melih gibi oynuyor.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu haftaya alabilirmiyim, ona sıra gelirmi bilmiyorum ama 4. maçlardan önce mutlaka kadrolara katmak istiyorum.

Bu hafta her takımın hafta içinde 2'şer tane maçı olacak. Bizim de EL fantasy de 2 kere takım kurma hakkımız olacaktır sanırım.

evet öyle olacak, ikinci değişiklik perşembe günü 00:00 ile 20:00 arasında olacak, perşembe günü giremeyenler çok şey kaybedecek.

Beyler bu hafta Daye yi satmak iyi bir fikir mi?? Yerine Victor Rudd ı alıp, kaç haftadır düşüşte olan deshaun Thomas tan çıkıp Weems i almak istiyorum..Görüşleriniz??

evet öyle olacak, ikinci değişiklik perşembe günü 00:00 ile 20:00 arasında olacak, perşembe günü giremeyenler çok şey kaybedecek.

benim bu konuda korkularım var. oyunun son günü biliyorsunuz genelde sitenin altyapısı yetersiz ve kilitlenmeler yaşanıyor.
tüm kullanıcılar o gün sisteme girip, 20 saatlik bir süreçte tüm takımlarını yenilemeye çalışacaklar. sistem yine çökebilir.
herkese takımlarını kullanıcıların aktif olmadığı gece ve sabaha karşı yenilemelerini öneriyorum.
eğer öğleden sonraya ve akşama kalırsanız, sisteme giremeyebilir ve takımlarınız için ilgili oyuncu değişikliklerini yapamayabilirsiniz.
aklınızda bulunsun.

Clarke sakatlandıysa işler acayip terse sarar.Hem değiştirmemiz gereken oyuncuları çıkaramıycaz.Hem de Clarke ı o fiyattan çıkarıp yerine adam almak da zor.Benim krediler düşük gibi geliyo bana 540 civarlarında genelde takımlarım herkes yazabilir mi kredilerini merak ettim

mehmet sen şaka mı yapıyorsun, genel sırlamada 43. olan takımımın kredisi 530. onun dışında 500 krediyi aşan tek takımım var.
tüm takımlarım 480-500 kredi bandında:)

Kredi bazında dünya sıralamasına baktığımızda (broker basket) 636 puanlı bir takım dışındakiler 595ten başlıyor, 572 ile ilk 50, 550 ile ilk 500, 540 ile ilk 1000e giriliyor, 500kredinin üstünde ise yaklaşık 10000 (on bin) takım var, oyunda 70bin civarında takım var sanırsam bunlardan sadece %14ünün kredi düşürmemesi enteresan

Coty clarke'ın sakatlık haberini Oğuzhan'dan duydum. Twitter'da Birnur diye birisi paylaşmış kaynak göstermeden. İnterbasket'te de Beno adlı kullanıcı paylaşmış. Ama yine kaynak yok. Aradım taradım bir kaynak bulamadım. 2 ay nereden çıktı. Birisi kaynak bulabilir mi?

Pappas, Kurbanov ve Shengelia'dan çıkıp 156 krediye 3 takviye yapacağım. Kadro planlaması hiç istediğim gibi gitmiyor ama toparlamam lazım.

Doncic, Larkin, Goudelock, Clyburn, Moerman, Augustine, Daye kalan isimler.

Öyle 3 isim almalıyım ki zararı telafi edeyim. Bakacağız.