Final Eight Maçları Organizasyonu

Erkek takımı ne kadar iyi gidiyorsa kadın takımımız da bir o kadar hayal kırıklı yaşatıyor. Her yönden . Zaten verilmesi gerekenden fazla bilet veriyorsunuz üstüne de böyle bir hata yapılmamalıydı.

kerem tek fb macına alabılıyormuyuz alınıyorsa hemen gidip alıcam 3 mac bileti için bisey diyemıyorum ama fb macına allah kaza bela vermesse ıkı elım yakamda olsa gelicem kuşları avlayalım !!!

Tabi. Zaten FB maçı derbi olması, taraftar gelmesi dışında grubun da en önemli maçı olacak. Önce o maça yüklenmek lazım.

En düşük değerli bloktan 1, üstteki bloktan da 2 blok fazlalılığımız var. 4 blok fazlalığımız olan 41,00 TL'lik biletlerin ne kadar satılacağı belirsiz.

Fener'in blokları:
136,50 TL; 001, 002
41,00 TL; 015, 115
27,25 TL; 117, 118, 215
14,25 TL; 216, 217, 218

Bizim;
136,50 TL; 004, 005
41,00 TL; 007, 011, 012, 111, 112, 113
27,25 TL; 107, 108, 109, 211, 212
14,25 TL; 207, 208, 209, 210

Olacak iş değil. Resmen büyük akıl tutulması yaşıyoruz. Olimpiakos yönetimi en krtik maçta bize cüzzi sayılabilecek bir bilet bile vermezken -ki ne kadar eleştirsekte profesyonelliğin gereği budur- yanımızda Efes örneği varken bizim yöneticilerimizin neyi amaçladığını, ne yapmaya çalıştıklarını anlamak güçleşiyor. Galatasaray'a mı hizmet ediyorlar, kime hizmet ediyorlar!

Bizim görevimizi yapalım, taraftar olarak her türlü kötü zemine (saha dışı, organizasyona dair) rağmen takımı şampiyon yapalım İstanbul'da. Bizim buna gücümüz var, yönetim olarak sizin de gücünüz olmalı arkadaş!

Abi spor ne için ya. Kendiniz oynayın kendiniz sevinin, üzülün. Bu mu? Öyle Taurasi'yi almakla olmuyor bu işler. Altını dolduramadığın işlere bir yenisini eklersin sadece. Neyse ya, ne desek boş. Biz yine de eleştirimizi yapmış olalım.

En düşük değerli bloktan 1, üstteki bloktan da 2 blok fazlalılığımız var. 4 blok fazlalığımız olan 41,00 TL'lik biletlerin ne kadar satılacağı belirsiz.

Fener'in blokları:
136,50 TL; 001, 002
41,00 TL; 015, 115
27,25 TL; 117, 118, 215
14,25 TL; 216, 217, 218

Bizim;
136,50 TL; 004, 005
41,00 TL; 007, 011, 012, 111, 112, 113
27,25 TL; 107, 108, 109, 211, 212
14,25 TL; 207, 208, 209, 210

kerem abi bir sey sorcam peki 214 219 114 119 nolu ilk once fenere verilen ve sonradan alınan biletler kime verildi su anda senin verdigin bilgiye göre kimseye verirmemiz dedigim bloklar çok önemli bilgi verirsen sevinirim.

Boş da bırakılabilir belki. Acemice bir iş oldu sanırım.

Biz yine de önce kendi görevimizi yerine getirelim de.

Benim o hafta üniversitesi sınavlarım var, malesef olmayacağım ama final gününe rektörlük sürpriz yapıp sınav koymazsa finale geleceğim.

Yönetimin yaptığı profesyonelce değildir ama çok delikanlıca bir haraket.Deplasman yasaklarına tokat gibi olmuş.Sonuna kadar destekliyorum.Kaldı ki yarı yarıya bile olsa son yıllarda hep üstünüz sayı olarak fenerden.Hatta nitelik olarakta daha iyi olduğumuzu düşünüyorum son maçlara bakarak.Tabi bu birazda skora bağlı,gerçi geri düştüğümüz,yenildiğimiz zamanlarda bile kafaya kafayaydık bizden üstün değillerdi.Avrupa maçlarında Galatasaray başkadır ve Feneri yeneceğimizi düşünüyorum.

Öğle sıralarında bilet almak için biletix e girdiğimde gün gün biletler satıştaydı hatta son aşamaya kadar gelmiştim alıyordum,ama bütün bloklar durduğu için gidip biletix den alırım dedim, şu an tekrar bakıyorum satışta yazısı kalkmış yakında diyor ilginç bir durum anlayamadım..

Fener tarafındaki biletleri fenerliler almıs nerdeyse bitmis söylemleri var bunlar sonra bizim tarafa sarkmasın belki bilet alımı ondan durdurulmustur.

Fener tarafındaki biletleri fenerliler almıs nerdeyse bitmis söylemleri var bunlar sonra bizim tarafa sarkmasın belki bilet alımı ondan durdurulmustur.

Bunları dert etmeyin arkadaşlar. Hiç bir şekilde ne bizden yer alabilirler ne de fazla olabilirler. Abdi İpekçi orası.

Biz kendi işimize bakıp her zamanki gibi iyi organize olalım yeter ki öğrendiğimiz kadarıyla bilet satışları gayet iyi gidiyor. Elinizi çabuk tutup biletlerinizi alın yoksa dışarıda kalırsınız.

Fener taraftarları kendi biletlerini tüketmek üzerelermiş söylediklerine göre.Kendi aralarında Galatasaray tarafından bilet aldıklarını yazmışlar.Salondan çıkarılma olayına pek ihtimal vermiyorlar daha önceki maçları izlerken kendi taraflarına geçeceklerini düşünüyorlar bakalım göreceğiz.Güvenlğin çok katı olacağını düşünmüyorlar.Güvenlik konusu çok önemli hale geldi umarım kulüp gerekli titizlikte davranıp bu düşüncedeki insanlara prim tanımaz.Yoksa adamlar birsürü bilet alıp yine avantajı kendi taraflarına çekmenin derdindeler..

Alsınlar ya yarı yarıya olalım yarı yarıya olunca bizim kızların üzerinde baskı olmuyor onların kızlarında baskı oluyor daha iyidir yarı yarıya olan tek maç hatırlamıyorum yenildiğimiz .

Biz fenerbahçe ile ne zaman yarı yarıya maç yaparsak üstün olduk örnek mi ipekçideki cumhurbaşkanlığı finali örnek mi ankarada ki cumhurbaşkanlığı finali örnek mi kayseride ki erkek basketbolda cumhurbaşkanlığı finali rahat olun bizim taraftarımız her zaman kendine yakışanı ezerek yapmıştır.

Yönetim gerçekten şaşırmış durumda..Kapasitenin %7 si neyse onu vereceksin olacak biticek..Yoksa ne anlamı kaldı evsahipliğinin ?