Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

Veysi Deniz Baskın;n885910' Alıntı:
alansavunması.net üzerinden girdim yanlışlıkla dün siteye. Bu normal midir ? Hatta dün girdiğimde bugün sitede kullanılan düzenle aynı düzen vardı. Aynı anda gsbasket.org'dan girdiğimde ise eski sayfa düzeni vardı. Bunlar normal midir ? :D

Testleri yaptığımız alan adını bulmuşsunuz, sıkıntı yok :) Yakın zaman zarfında kaldıracağız.

Sitede yenilikler ve güncellemeler yapıyoruz. Bu süre içinde aldığınız hataları bildirmenizi rica ederim. Anlayışınız için teşekkürler.

Sera Geyran;n885968' Alıntı:
Testleri yaptığımız alan adını bulmuşsunuz, sıkıntı yok :) Yakın zaman zarfında kaldıracağız.

Sitede yenilikler ve güncellemeler yapıyoruz. Bu süre içinde aldığınız hataları bildirmenizi rica ederim. Anlayışınız için teşekkürler.

Ben yeni tasarımı sanki daha hızlı gibi gözlemledim. Sayfa yenileme daha hızlı oluyor. Eskisinde de öyle sıkıntı yaratacak bir durum yoktu. 4-5 sene önceki gibi kitlenmeler tıkanmalar artık olmuyor sanırım hiç bir sürümde.
Bu arada cevap için teşekkürler. Bi an kendimi sorgulamıştım noluyo bana ne alansavunması diye :D

Yeni tasarımı beğenmedim , eskisi daha güzeldi. Ayrıca bir konuya girdiğimizde o konunun son sayfasına değil ilk sayfasına giriyoruz, bir daha elle son sayfaya tıklamak bıktırıyor.

Muhammed Selçuk;n886200' Alıntı:
Yeni tasarımı beğenmedim , eskisi daha güzeldi. Ayrıca bir konuya girdiğimizde o konunun son sayfasına değil ilk sayfasına giriyoruz, bir daha elle son sayfaya tıklamak bıktırıyor.
Sayfa numarasının yazılı olduğu kutucuğa, gitmek istediğiniz sayfa numarasını yazıp, enter tuşuna basarsanız, doğrudan istediğiniz sayfaya gidebilirsiniz. :)

Bu arada, ana sayfadaki son mesajlar bölümü geri gelse çok iyi olur.

Bu tür önemli değişimleri önceden bildirip ardından da mümkün olduğunca gece saatlerinde yapın. Ve yeni mesajları ne yazık ki göremiyoruz.

Dışarıdan herşey size çok basit geliyor sanırım Murat bey bizde sizin kadar düşünebiliyoruz ama bir sistemden yeni bir sisteme sorunsuz geçmek dışarıdan görüldüğü gibi kolay olmuyor malesef.Gece başlasak bile hemen bitmeye biliyor mecburen diğer güne sarkıyor.Android veya İphone güncellemiyorsunuz.

Yeni mesaj olayını 1-2 güne aktif hale getireceğiz biraz daha sabırlı olmanızı istiyorum sizden.

Deniz isim altındaki turuncu baremler forumdaki aktifliğe yazılara üyeliğe güvenirliğe aldığı beğenilere bağlı olarak sistemin otomatik verdiği puanlama sistemi diyelim.Level gibi düşün.

Uğur Güven;n886881' Alıntı:
Dışarıdan herşey size çok basit geliyor sanırım Murat bey bizde sizin kadar düşünebiliyoruz ama bir sistemden yeni bir sisteme sorunsuz geçmek dışarıdan görüldüğü gibi kolay olmuyor malesef.Gece başlasak bile hemen bitmeye biliyor mecburen diğer güne sarkıyor.Android veya İphone güncellemiyorsunuz.

Yeni mesaj olayını 1-2 güne aktif hale getireceğiz biraz daha sabırlı olmanızı istiyorum sizden.

Deniz isim altındaki turuncu baremler forumdaki aktifliğe yazılara üyeliğe güvenirliğe aldığı beğenilere bağlı olarak sistemin otomatik verdiği puanlama sistemi diyelim.Level gibi düşün.

Gece başlamak ve başlamadan önce duyurmak çok zor değil. Elbette hemen bitmeyecek lakin gün içinde aktif üye sayısı fazla olduğu için kayıp azalacak. Erken kalkan yol alır.

Murat Temur;n887580' Alıntı:
Gece başlamak ve başlamadan önce duyurmak çok zor değil. Elbette hemen bitmeyecek lakin gün içinde aktif üye sayısı fazla olduğu için kayıp azalacak. Erken kalkan yol alır.

Doğrudur, bu tür geçişler gece gerçekleştirilmeli ve başlamadan önce bunu kullanıcılara duyurmak gerekir. Ancak takdir edersiniz ki, bizler gsbasket için zaman ayırma çabası içinde olan kişileriz. Çoğumuzun sabah erken kalkıp üstlenmesi gereken sorumlulukları var; ama iş, ama okul. Bu noktada da sizlerin anlayışınızı rica ediyoruz. Hatalar, sıkıntılar olacaktır. Zaman içinde hepsini düzelteceğiz. Unutmayın, verilen emekler, kendi hayatlarımızdan ayırıp buraya harcadığımız saatler, sizlerin daha iyi bir platformda, daha kaliteli vakit geçirebilmesi için.

Öncelikle forum bence son 2-3 yıldaki en güzel tasarımında ve benim gördüğüm en hızlı hali, elinize sağlık

Aldığım hataları yazayım dedim;

Bildirim ayarlarını değiştirmek istediğimde geçerli bir doğum günü vermediğim hatasını alıyorum :)
Hatanın resmini bu mesaja ekleyecektim, bu sefer de png uzantılı olmasına rağmen "invalid file" hatası aldım. (40kb)

Kolay gelsin.

Yeni tasarıma geçildiğinden beri 3 farklı pc'dende (Chrome, Mozilla, Explorer hepsinden denedim ve hepsinde aynı hatayı aldım) girdiğimde bir çok sayfada "Internal Server Error" hatası alıyorum. Defalarca denedikten sonra ancak sayfaya erişebiliyorum. Mesela bugünde hemen hemen bütün sayfalarda sorunsuz gezinmiş olmama rağmen bu sayfaya ancak 20-25 denemeden sonra girebildim. Acaba sorun bendenmi kaynaklanıyor yoksa sistemsel bir sorunmu? Veya çözümü varmıdır? Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

Merhaba,

Internal Server hatasını alan başka üyelerimiz de var. Bu hafta içinde bir başka sunucu hizmeti veren firmaya geçiş yapacağız. Sorunun gelecek hafta geçeceğine inanıyorum.

Karşılaştığınız veya devam eden sıkıntıları lütfen yazmaya devam edin. Her bir geri bildirim için teşekkür ederiz.

Mobilden girince çok zorlanıyorum. Bir konuya girdiğimde sayfa numaralarını tıkladığım zaman yine aynı sayfa geliyor. Üye girişinde sıkıntı yaşıyorum.