Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

Sitenin bu hali daha güzel ve foruma rahat bir şekilde erişim yapabilmek çok keyifli. Kısacası yapılması gereken yapıldı diye düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Merhaba.

Forumdaki Spor Dünyası bölümünde Futbol Dünyası alt forumu açılabilir mi? Galatasaray dışındaki kulüplerin transferleri, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, vb organizasyon haberlerini paylaşmak için ideal olabilir. "Dünyadan Spor" alt forumu, zihinlerde daha çok futbol dışı branşlar içinmiş gibi bir hissiyat uyandırıyor olsa gerek ki, çok aktif değil... :)

Teşekkürler.

Foruma yeni üye olan kişiler için belli süre/mesaj sayısı boyunca kısıtlı üyelik gibi sürecin olması nasıl olur .Öncelikli olarak basketbol dışı forumlara yazma hakkı ve günlük girdi yapma şansının kısıtlı olması gibi biraz ekşideki çaylaklık dönemi gibi birşey yani tabi teknik olarak ne kadar mümkün bilmiyorum .

Transfer konusunda forumda oyuncu takibinde çok iyi olan arkadaslar olduğunu gördük yalnız forumsa yazılan yazılar çok çabuk arkada kalıyor ve çok derli toplu olmuyor isteyen.Arkadslardan gonullu olanlar çıkarsa forumun ana sayfasına oyuncu değerlendirme yazsalar daha iyi olmaz mı ? Sadece transfer dönemi içşn de değil.Herkes öncelikli takip ettiği liglere göre bir iş bölümü yapabilir böylece birçok ligi kapsayan geniş bir arşiv oluşur.

Yaygın olarak İngilizcesini kullandığımız terimlere uygun Türkçe(illa öz Türkçe olmak zorunda değil ) karşılıkları önce bir başlıkta tartışsak.Sonra oluşan fikirbirliğine göre bu Türçe karşılıkları kulllansak.

Hali hazırda "ismail şenol"a yüklenen adı konulmamış gayrı resmi basın sözcülüğü görevini forumumuzun twitter hesabının alması hem daha şık olur hem daha işlevsel olur diye düşünüyorum. ismail Şenolu severim ama ne olursa olsun kendisi en iyi tabirler "bitaraf olmaya çalışan bir taraf" böyle bir işlevi yürütecek kurum yada kişinin tarafı Galatasaray olmalı bana kalırsa hamasi bir söylem değil bu işlevsel açıdan da daha doğru olan bu bence

Foruma telefonumdaki Tapatalk uygulamasından bağlanamıyorum. Tapatalk'a kullanıcı adımı yazdığımda böyle bir kullanıcı yok foruma kaydolmak ister misiniz diyor. Çözümünü bilenler yardımcı olabilir mi?

Merhaba benimde bir sorum olacak...Galatasaray'ın Avrupa kupasında mücadele ettiği turnuvanın ve Türkiye Kupasının başlığı Galatasaray Erkek Basketbol Takımı bölümünde yer alırken , neden aynı şekilde mücadele ettiğimiz Türkiye Basketbol Liginin başlığı basketbol dünyası bölümü altında yer alıyor? Oldukça aktif olabilecek bir başlık, yeterli paylaşım olmadan kaynıyor bence...Takımımızın katıldığı tüm turnuvaların, takımımızın bölümünde konuşulabilmesi gerektiğini düşünüyorum..Sonuçta tek başımıza oynadığımız bir lig değil, rakiplerinde değerlendirilmesi ve konuşulması gerekli...

Arkadaşlar Merhaba,

Bugün Erkek Basketbol bölümüne Galatasaray taraftarına açık çağrı konulu bir yazı yazdım, kaldırılmış veya silinmiş. Herhangi bir açıklama da yok. Sebebini öğrenebilir miyim?

Arkadaşlar Merhaba,

Bugün Erkek Basketbol bölümüne Galatasaray taraftarına açık çağrı konulu bir yazı yazdım, kaldırılmış veya silinmiş. Herhangi bir açıklama da yok. Sebebini öğrenebilir miyim?
Senin maksadın nedir arkadaşım? Saçma sapan mesnetsiz şeyler yazıp fenerlilere geyik malzemesi vermeyin allah aşkına.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senin maksadın nedir arkadaşım? Saçma sapan mesnetsiz şeyler yazıp fenerlilere geyik malzemesi vermeyin allah aşkına.

Mesnetsiz mi? Bence sen Türkiye gerçeklerini biraz takip et. Fenerbahçe yönetimi alenen provokasyon yapıyor, üzerine birde Galatasaray Euroleague'den ihraç edilmeli söylentisi yayıyor. Biz gelip burada bu kirli işileri yapanları ifşa edelim diyoruz. Sen tutmuşsun bana saçma sapan şeylerle FB taraftarına malzeme verme diyorsun. Bakın arkadaşım, Türkiye'de işler sizin bahsettiğiniz gibi yürümüyor. Bunu anlamadığınız için her kulvarda Galatasaray kulübü hakkını arayamıyor.

Ben burada yetkililerden gerçek bir açıklama bekliyorum. Çünkü mesele sandığınız kadar hafif bir mesele değil. Eğer bu platform Galatasaray'ın hakkını savunmak için yoksa, esas geyik budur.

Galatasaraylılara sevgi ve selamlar,

Not: Bu arada şimdi dikkatimi çekti. Daha ilk iletin İsmet Yaşlıkurt. Hiçbir konuda olmayıp, bu konuda olman da ilginç!

Mesnetsiz mi? Bence sen Türkiye gerçeklerini biraz takip et. Fenerbahçe yönetimi alenen provokasyon yapıyor, üzerine birde Galatasaray Euroleague'den ihraç edilmeli söylentisi yayıyor. Biz gelip burada bu kirli işileri yapanları ifşa edelim diyoruz. Sen tutmuşsun bana saçma sapan şeylerle FB taraftarına malzeme verme diyorsun. Bakın arkadaşım, Türkiye'de işler sizin bahsettiğiniz gibi yürümüyor. Bunu anlamadığınız için her kulvarda Galatasaray kulübü hakkını arayamıyor.

Ben burada yetkililerden gerçek bir açıklama bekliyorum. Çünkü mesele sandığınız kadar hafif bir mesele değil. Eğer bu platform Galatasaray'ın hakkını savunmak için yoksa, esas geyik budur.

Galatasaraylılara sevgi ve selamlar,

Not: Bu arada şimdi dikkatimi çekti. Daha ilk iletin İsmet Yaşlıkurt. Hiçbir konuda olmayıp, bu konuda olman da ilginç!
Boşuna konuyu kişiselleştirmeye çalışma. Sen bir şeyi ifşa etmiyorsun, iddia ediyorsun. Adminlerin başlığı silmesi yerinde olmuş.

Arkadaşlar Merhaba,

İyi günler Oğuz Bey...

Konuyu ben kaldırdım, açtığınız başlıkta ifade ettikleriniz sizin düşünceleriniz ve ortaya bir takım iddaalar atmışsınız, herhangi bir kanıtınız yoksa bu tür ithamlarda bulunmak doğru değil.