Galatasaray - Fenerbahçe

Spor Toto Süper Lig
26. hafta Karşılaşması

Galatasaray - Fenerbahçe

18 Mart Cuma:
Saat : 21.00
Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Tarihin en kötü sezonu ama herşeyi 90 dk unutarak 52 bin aslan yürekle kazanacağız inşallah.Taraftar, atmosfer muazzam olacaktır.

SSL 26. Hafta Galatasaray-Fenerbahçe

SÜPER LİG
26. HAFTA

GALATASARAY
FENERBAHÇE
Hakem
Tarih 18.03.2011 21:00
Yer ALİ SAMİ YEN SK TÜRK TELEKOM ARENA

Hagi bu maç öncesi gidecektir.. Tugay Kerimoğlu ile çıkacağız sanırım..
Kulübede hiç kimse olmasa bile Hagi'den iyi olacağı için bence çok da iyi olur..

Hagi bu maç öncesi gidecektir.. Tugay Kerimoğlu ile çıkacağız sanırım..
Kulübede hiç kimse olmasa bile Hagi'den iyi olacağı için bence çok da iyi olur..

Futbolcuların sabote ihtimali olduğunu bile düşünüyorum.Fener maçından önce gitmesi daha mantıklı.Fener mağlubiyetinin üstüne zaten kalmasının ihtimali yok gibi.

Maça gelince yukarıdaki sebeplerden dolayı ''Şimdi ben kalbimi mi beynimi mi dinleyim? Anlamadım ki ben şimdi neyleyim?'' diyorum.

Evet takımımız kötü,evet ruhsuzlar çok ama ne demişti Hagi bu taraftar ölüyü diriltir demişti..Bence maçın düdüğü çaldığı zaman kafamızdaki her sıkıntıyı atıp sadece takıma destek vermeliyiz..En azından herkes bitse bile taraftarın bitmediğini herkese göstermeliyiz..Biz mesajı herkese verelim skor ne olursa olsun maç sonu yine yönetimi istifaya çağırırız..Bence bu konu önemli şu maçı almak derdim değil,taraftarın neler yapabileceğini göstermeliyiz..

AYKUT

NEILL - GÖKHAN - SERVET - ÇAĞLAR

YEKTA - CANA - CULIO

PINO - BAROS - KEWELL

Bu kadroyla çıkarsak şansımız olabilir ama Hagi gider yine Zapata'yı koyar kaleye maça kafadan 10 kişi başlarız.Veya işleyen düzeneğe çomak sokar maç içinde maçı veririz yine.Maçta büyük olayların çıkacağını düşünüyorum.Galatasaray adına dananın kuyruğunun kopacağı maç olacak bu maç.Fener'in maçını izledim.Adamlar canavar gibi oynuyorlar.Deplasmanda oldukları için biraz daha defansif oynayabilirler ama Dia'yı, Alex'i, Niang'ı nasıl tutacağız çok merak ediyorum.Neill sağ bekte iyi değil.Dia koridor yapabilir orayı.Allah yardımcımız olsun.

Kategori 7
60,00 TL (BİLETIX SATIŞ FİYATI)
53,00 TL (MAÇ GÜNÜ ASY ÇADIR SATIŞ FIYATI)

Kategori 6
100,00 TL (BİLETIX SATIŞ FİYATI)
87,00 TL (MAÇ GÜNÜ ASY ÇADIR SATIŞ FIYATI)

Kategori 5
200,00 TL (BİLETIX SATIŞ FİYATI)
187,00 TL (MAÇ GÜNÜ ASY ÇADIR SATIŞ FIYATI)

Kategori 4
350,00 TL (BİLETIX SATIŞ FİYATI)
337,00 TL (MAÇ GÜNÜ ASY ÇADIR SATIŞ FIYATI)

Kategori 3
450,00 TL (BİLETIX SATIŞ FİYATI)
437,00 TL (MAÇ GÜNÜ ASY ÇADIR SATIŞ FIYATI)

Kategori 2
600,00 TL (BİLETIX SATIŞ FİYATI)
587,00 TL (MAÇ GÜNÜ ASY ÇADIR SATIŞ FIYATI)

Kategori 1
700,00 TL (BİLETIX SATIŞ FİYATI)
687,00 TL (MAÇ GÜNÜ ASY ÇADIR SATIŞ FIYATI)

Kategori 8 - Rakip Takım
60,00 TL (BİLETIX SATIŞ FİYATI)
53,00 TL (MAÇ GÜNÜ ASY ÇADIR SATIŞ FIYATI)

Hagi beraberliğe yatmazsa ben birşey bilmiyorum. Banko 3 buçuk ata ata çıkacak maça ve korkarak oynatacak takımı. Gerçi takım da ne demek ? Lafın gelişi işte , eskilerden kalma bi deyim. ''takım''

Bu gösterişçi "topçular" birliği bu maçı hedef olarak görüp bir taraflarını yırtarak oynayacaktır. Sanırım gördükleri tepki de kendilerinde bir sınır yaratmıştır, tabii bunu haysiyetleri olduğu var sayımını yaparak söylüyorum. O yüzden 3-4 tane atabiliriz. Bir sonraki hafta ise aktif dinlenme yaparak 3-4 tane yeriz. Bir şey değişmez yani.

Tek isteğim şu maçtan çıkacak sonucun aynısını Trabzon'a karşı da alalım. Yenmek yenilmek umrumda değil. Bu adamları bu kutsal formanın içinde görmeye dayanamıyorum artık!