Galatasaray - Fenerbahçe

Mactan once ve mac sirasinda her hangi bir bicimde en ufak kotu tezahurat yapacak kisi lutfen yarin stadin yakinindan bile gecmesin.

---------Aykut--------------
Neill---Servet--G.Zan---Çağlar
------------Cana------------
-----Yekta--------Culio-----
Kazım------------------Pino
-------------Baros----------

Şu kadroyla çıksak şansımız yüksek olur ama hiç sanmıyorum Hagi nin bu kadroyla çıkacağını.Kalede Zapata dan,sol bekte Balta dan,hücumda ise hiçbirşey veremeyen Stancu dan vazgeçmez.
Fenerde ise bu maçta en çekindiğim adam ne Niang nede Alex...En çekindiğim adamları bizimle oynanan bütün maçlarda panter kesilen kalecileri Volkan.Adam zaten normaldede çok iyi kalecide bizim maçlarda insan dışı oynuyor.

5 metre arkasındaki 10 bin taraftara rağmen Volkan'dan çekiniyorsak vay halimize. Ben de şöyle bir kadro görmek istiyorum :
------------------Aykut-------------------
Neill-Gökhan-Servet-Hakan(Oynuyosa Çağlar)
-------------Cana----Culio-------------------
------------------Arda----------------------
Kazım--------------------------------Pino
-----------------Baros---------------------

-------------Aykut-------------
Neill - Gökhan - Servet - Insua
-----------Cana - Culio----------
---Kazım ----- Arda ----- Pino-----
----------- Baros -------------

Bu da keşke oynasa dediğim benim 11im ancak Insua tribünde olacak ne yazıkki :)

Madem gelenekdir. Ben de bir 11 yapayım.

-------------Aykut-------------------

Neill----Servet------Hakan------Insua

--------------Cana------------------

------Yekta----------Culio-----------

Kazım--------Baros------------Kewell

Eğer golü yada golleri bulrusak ikinci yarı Pino girer kontratak için. Arda maçın sonuna doğru sembolik girer maça. Baros en önemli oyuncumuz olacak. Çünkü Deplase olup Lugano'yun kilitleyecektir. Kazım için onur maçı oalcak son oynanan maçtaki ıslıklardan sonra buna ihtiyacı var. Umarım takımla barıştığımız bir maç olur (ki ben küs değilim) Ama Hagi'ninde galibiyetten sonra istifa etmek istedim gibi bir demecini de duyarız inşallah.
Kazanacağımıza çok eminim. Bu yüzden hiç heyecanım yok. Fark olabilir eğer son maçlardaki gibi son anlarda beceriksiz ve basiretsiz vuruşları yapmaz son vuruşlarda stresi yaşamazsak. Takım genel olarak direnmek istiyor ama futbol iyi futbolcularla oynanır. Şu antakımın beyini yok. Lombak karakteri gibiyiz. Ki bu eleştiriyi sezon başında blogumda yapmıştım. Misimoviç alınmıştı o yazıdan sonra. Ama genede kullanamadık o beyni. Şimdi ya allah diye oynayacak bir takım var sahada. Umarım sevenlerini üzmezler...

kafamda mantıklı olarak gördüğüm 11 bu :
-------------Aykut-----------
Neill----Gökhan-Servet----Insua
Pino----Yekta-Cana-Culio--Arda
----------Baros----------------
Bu da hagi'nin çıkaracağını düşündüğüm 11:
-----------Zapata-------------
Neill----Cana---Servet----Balta
----Mustafa-Ayhan-Culio------
Kazım-----Stancu--------Arda

Mekan oynatır ve Aslantepe'de bir derbi galibiyeti serisinin başlangıcı olur umarım. Bu derbinin benim için anlamı bu. Gelecek yıllarda X yıllık Galatasaray galibiyet serisinin ilk zinciri olması. Pikolojik baskının ve avantajın ilk adımı olması. Aslantepe'de o kadar taraftarın önünde fenerin işi çok zor. Ne olursa olsun yeneriz. Kimin oynadığı önemli değil. Sadece Galatasaray'ın adı bile kazanmamıza yeter..

Ben biraz daha cesur eski Galatasaray gibi bir kadro yazacağım.

-------------Aykut--------------
Neill----Servet----Gokhan---Caglar
-------------Cana---------------
Yekta---------Culio----------Kewell
--------Pino---------Baros------