Galatasaray - Trabzonspor

Spor Toto Süper Lig
28. Hafta Karşılaşması

Galatasaray - Trabzonspor

10.04.2011 - 19:00

Ali Sami Yen Spor Kompleksi - Seyircisiz

------------------------------------------------------------------------

Şahsım adına, Trabzonspora başarılar diliyorum.

Beyler iyi misiniz?12. sırada olduğumuzu unutmayın.İroni yapmıyorum.Yani bundan daha kötüsü olamaz diyordunuz ama yenilirsek Galatasaray tarihinin en kötüsü olabilir bu sezon.Yenmemiz gerekiyor.Hem bu maç hem de Manisa maçından 0 puanla dönersek...[Devamını getiremiyorum.]

Bizimkiler hırs yapsa bile yenemezler.Gördük Fener maçında, ilk yarı iyiydik sonrası malum.Çıkarız yine Balta'larla, Sarp'larla yeniliriz.

Beyler iyi misiniz?12. sırada olduğumuzu unutmayın.İroni yapmıyorum.Yani bundan daha kötüsü olamaz diyordunuz ama yenilirsek Galatasaray tarihinin en kötüsü olabilir bu sezon.

Biz gayet iyiyiz Erdal.Bu sezonu daha önce kurtaracaktın , Trabzonspor maçında kurtarmayı düşünmeyeceksin.
Son olarak da inşallah eze eze yeniliriz.

Küme düşcez diye korkusu mu olan var ? Merak etmeyin, küme düşen 3 takım da belli oldu. Kısacası hedefimiz yok, bu karışıklıkta yatmalarına da gerek yok. Ligde 13. olan 14 yenilgili bir takımız. En ufak bir şansımızın olduğunu bile düşünmüyorum

Beyler iyi misiniz?12. sırada olduğumuzu unutmayın.İroni yapmıyorum.Yani bundan daha kötüsü olamaz diyordunuz ama yenilirsek Galatasaray tarihinin en kötüsü olabilir bu sezon.Yenmemiz gerekiyor.Hem bu maç hem de Manisa maçından 0 puanla dönersek...[Devamını getiremiyorum.]

Erdal, ligden düşmemiz gibi birşey söz konusu olamaz. En alttaki 3 takım ile hemen üstündeki takım arasındaki makas oldukça açık ve kapanmaz. En alttaki 3 takımdan kalsa kalsa sadece 1 tanesi Süper Ligde kalabilir. Zaten en kötü sezon damgasını yedik ha 15. bitirmişiz ha 6. birşey farketmiyor.

Can hem Trabzon'a hem Manisa'ya hemde Beşiktaş 'a yenilirsek Kasımpaşa maçına çıkarken skandal bir sırada oluruz.Şunun farkına varın!Yenmemiz lazım Trabzon'u.Yoksa o malum olay olmasa bile onun korkusuyla yaşayacağız Mayıs ayını.

Can hem Trabzon'a hem Manisa'ya hemde Beşiktaş 'a yenilirsek Kasımpaşa maçına çıkarken skandal bir sırada oluruz.Şunun farkına varın!Yenmemiz lazım Trabzon'u.Yoksa o malum olay olmasa bile onun korkusuyla yaşayacağız Mayıs ayını.

Biz play-out gördük Erdalcım, yabancı bir kavram değil. Hepimiz canlı yaşayanlardanız burada..

Ya bırak erdal yaaa .. Galatasaray asla küme düşmez , düşürttürmezler ! Saçma saçma konuşmayın . İnşallah en az 6 yeriz Trabzondan. Şaka falan da yapmıyorum !

Önüne gelene yenilen takım kalkıp trabzon'u yenerse veya trabzon'dan puan alırsa gerçekten çıldırırım.Kim çıldırmaz ki ? Adama sormazlar mı sen Galatasarayamı Fenerbahçeyemi hizmet ediyorsun diye.

Trabzon da Serkan ve Burak oynayabilecek mı oynanamayacak mı tartışmaları var.Bu iki oyuncu oynamasa bile Trabzon bu takımı çok rahat yenecektir.Tüm kalbimlede destekliyorum Trabzonu.

Gitsinler o zaman Kayseri'yi yensinler Erdal. Bizden sonra en karman çorman durumda olan takım Kayseri.. Bir eksik bir fazla, 14 kere yenilmişiz 15 olsa ne olur

Ya böyle birşey istenir mi takımdan..Metin Oktay denir,Bülent Korkmaz denir,Ali Sami Yen denir..Onlar böyle durumu takdir ederdi herhalde..Bir insan takımında nasıl ister başka takıma yatmasını..Çözemiyorum inanınki çözemiyorum..İşimiz gcümüz yok,fener şampiyon olmasında ne olursa olsun..Ayrıca bu forum herkese açık forum birazcık düşünsek..Evet bende istemiyorum fenerin olmasını ama takımım başka takıma yatarak olmuyacaklarsa ben 4 sene fenerin şampiyonluğuna razıyım..Benim takımım kötü bu sene ama hiçbir zaman şerefini kirletecek birşey yapmaz..

Ya böyle birşey istenir mi takımdan..Metin Oktay denir,Bülent Korkmaz denir,Ali Sami Yen denir..Onlar böyle durumu takdir ederdi herhalde..Bir insan takımında nasıl ister başka takıma yatmasını..Çözemiyorum inanınki çözemiyorum..İşimiz gcümüz yok,fener şampiyon olmasında ne olursa olsun..Ayrıca bu forum herkese açık forum birazcık düşünsek..Evet bende istemiyorum fenerin olmasını ama takımım başka takıma yatarak olmuyacaklarsa ben 4 sene fenerin şampiyonluğuna razıyım..Benim takımım kötü bu sene ama hiçbir zaman şerefini kirletecek birşey yapmaz..

Ya aslında trabzon'a yatmamıza gerek yokki adamlar bu halimizle bizi rahat yener ama bizim futbolcular bütün sezon yatıp,trabzon'a karşı aslan kesilirlerse o zaman gerçekten sinir bozucu birşey olur,resmen dalga geçer gibi birşey.