Görüş ve İstekler

Serkan Bey, ek soru imkanı olmadığı için diğer başlık anlamsız hale gelmişti. Barış röportajı yeni bir başlık altında yayınlar.

Arkadaşlar röportaj yapılmış. 26 Ocak'ta cevaplar Barış Çamur'a iletilmiş. Bence bu konu artık tartışılmamalı çünkü bizim sitenin röportajı değil. Mihriban Hanım bana gereken cevapları atacağını söyledi. Olmadı gider biz sorarız soruları. Ama cevapları Barış Çamur yazmazsa biz mutlaka yazarız merak etmeyin.

Örneğin;

yunustaylan
yunus taylan
Yunus Taylan
Yunus TAYLAN

ultrAslan forumdaki gibi üyelerin adı ve soyadı tek bir şekilde gözükemez mi?

Her üyenin adı ve soyadı aynı gözükebilir.Bir de bazı üyelerimizin yaşı gözükmüyor!Onlarada bir ayar çekilemez mi? :)

Önerim ; Sitede verilen linklere tıkladığımız da aynı pencereden açılıyor.
Onun düzeltilip tıkladığımız da ayrı Pencereden açılmasını sağlasak daha iyi olmaz mı ?

Abdullah SAYGILI' Alıntı:
Önerim ; Sitede verilen linklere tıkladığımız da aynı pencereden açılıyor.
Onun düzeltilip tıkladığımız da ayrı Pencereden açılmasını sağlasak daha iyi olmaz mı ?

bence bunu herkes istemeye bilir, kimileri aynı pencere içinde açılmasını daha çok tercih eder. hem sağ tıklayıp yeni bir pencerede aç diye seçenek varken herkesin kendi elinin altında yönetimin bir değişiklik yapacağını sanmıyorum

Halil İbrahim' Alıntı:
[quote="Abdullah SAYGILI":2t4uxr4b]Önerim ; Sitede verilen linklere tıkladığımız da aynı pencereden açılıyor.

bence bunu herkes istemeye bilir, kimileri aynı pencere içinde açılmasını daha çok tercih eder. hem sağ tıklayıp yeni bir pencerede aç diye seçenek varken herkesin kendi elinin altında yönetimin bir değişiklik yapacağını sanmıyorum[/quote:2t4uxr4b]

Evet olabilir. Benim yaşadığım sorunu herkes yaşıyor olabilir diye yazmıştım. Gerisi Yönetime kalmış birşey.

Misal ; Maç linki veriliyor . Heyecanla hemen tıklıyoruz justin linkine hop site açılıyor geride diyemiyoruz.
Hobaaa Baştan gsbasket'e gir :)

nereye yazacagımı pek bilemedim ama en uygun burası sanırım.
forumda database calısması oldu sanırım. profilimde 2 tema vardı.
ben su an olanı degil de digerini kullanıyordum. o temayı da ekler misiniz.
zira ben su anki tema ile forumu kullanırken cok zorlanıyorum.

enes__3338' Alıntı:
ben bu ismimi nasıl deqiştirebilirim

FORUM KURALLARI

* Foruma ad ve soyadı ile kayıt olunabilmektedir. Eğer giriş yapamıyorsanız, bu, değişikliği yapmadığınız içindir. Değişiklik için eski rumuzunuzun yerine, adınızı soyadınızı admin@gsbasket.org adresine gönderin. İlgili değişiklik yapıldıktan sonra ad soyad bilgisiyle foruma giriş yapabilirsiniz.