Görüş ve İstekler

Forumda teknik sıkıntılar devam ediyor. Özel mesajlarda da şeffaflık sıkıntısı vardı. Kimse mağdur olmasın diye kapatıldı bir süre.

Murat İNAL' Alıntı:
Forumda teknik sıkıntılar devam ediyor. Özel mesajlarda da şeffaflık sıkıntısı vardı. Kimse mağdur olmasın diye kapatıldı bir süre.

Sorun giderilince eski mesajlarımı yerinde görürüm umarım. Benim için önemli uzun zamandır sakladığım mesajlarım vardı.

uzun zamandır ilk kez özel mesaj kısmını kullandım,bahtsızlık bulaşıcı galiba..(bkz:bahtsızbedewi fırat :) )

Kullanıcı Paneli > Hesap Bilgileri > Avatarınız işlemini gerçekleştirdikten sonra "Site dışı bağlantı" bölümüne resim/fotonun bulunduğu adresi yazmanız yeterli... Yalnız, boyutu küçültmeniz gerekebilir.

adszimz.jpg

Saadet Unal' Alıntı:
Ben de daha önce Hakan'a yardım etmeye çalışmıştım ama yapamıştı :)
PM'i tekrar kullanmaya başlayınca kesin halledeceğim bu işi kafama koydum :p
Sence kimin resmini koyacağım?Şimdi cevap verme SÜRPİRİZ olsun. :p ;) :ehue

Bağlantı yapılacak sitedeki fotografın üzerine sağ tıklayıp, oradaki bağlantı adresini kopyalamak gerekiyor; ama sadece bununla da bitmiyor. Piksel boyutunun; yani fotonun büyüklüğünün fazla olmaması lazım. Yoksa olmaz. Adı üstünde avatar; yani küçük foto.

Özel Mesaj gönderilmiyor :oops:
Ve bir Arkadaşımız Şifresini hatalı girmiş ve İzin verilen en fazla oturum açma denemesini aştınız. Kullanıcı adınız ve parolanıza ek olarak aşağıdaki resimde görülen kod doğrulamasını da doldurmalısınız. bu çıkan yazıda bahsi geçilen resim görünmüyormuş
Kerem SEÇER' Alıntı:
Şamil mesajını sildim de MSN'e gelebilir misin?

Özel mesaj kapalı olunca :)
Özel Mesaj Kapalı O Anlaşıldı :)

Önerim, Emre Sarp Kocaoğlu'nun yetkilerinin artırılarak, Nba bölümünde de bölüm yetkilisi olmasıdır.
Çünkü o bölüm gittikçe çiftlik alanına dönmeye başladı ve oraya vakit ayıran birisi gerekiyor ciddi ciddi.
Bu işi de mevcut bölüm yetkilileri arasında en iyi Sarp'ın yapacağını düşünüyorum.

Burak, öncelikle yaşadığımız tatsızlığa rağmen böyle bir öneride bulunduğun için teşekkürler. Yalnız, NBA'i sıkı takip etmiyorum. En iyisi Levent Öktener'e geri dönmesi için baskı yapmak. :p

Emre ben o bölümde yetkili olmak isterim fakat bu işi 2 veya 3 ay yapabilirim . Bu süreden sonra internet gidebilir (gitmeyebilirde garantisi yok :) ) . Gitmesse bu göreve devam edebilirim .

Ben olmassam Uğur Yılmaz kardeşimiz olabilir . Çünkü kendisi çok sık takip ediyor NBA'i . Karar sizlerindir .

Bu konuda kararı değerli yönetici ve genel yetkili abilerimiz veriyor ve durum böyle olunca ben de Burak Abi gibi önerilerimi sunmak istiyorum sadece,durumun zıvanadan çıktığını görerekten tabii...

Uğur Yılmaz: ÖSS'ye gireceği için sıcak bakmaz gibime geliyor, ama kendisi bilir tabii... :)
Emin Doğanca: Durumunun net olmadığını kendisi söyledi Emin Abi, hele bi netleşsin.. :)
Emre Sarp Kocaoğlu: Biçilmiş kaftan. NBA'i az-çok takip etmek o bölümde yetkili olmak için yeterli sanırım, genel yetkili olmasını istediğim(sadece iç isteğim kimsenin işine karışmıyorum) Sarp Abi bu görevi layıkıyla yerine getirip, gereksiz tartışmalara rahatlıkla son verebilecek bir otoriteye sahip diye düşünüyorum.