GSbasket.org 10. Yıl Kutlaması (Resimler 10. Sayfada)

Re: GSbasket.Org 10. yıl Organizasyonu(Saat 15.00)

Fatih Solak, iyimi?

OF harika bir gün gecmis sanırsam özellikle resimleri bekliyoruz Adanadan gelmek isterdim ama Ankara Deplansmanı var anca izin alabilidik aileden bide İstanbul deseydim heralde olay olurdu :) Ama kalbim sizinleydi organizasyonda emegi gecen tüm Abilerime Kardeslerime tesekkürler Eyüp Abİ Senin icinde cok sevindim Ama Fatih gitti keske baska birinin forması olsaydı bu sene oynicaklardan :) olsun sonucta Gs Arması Yeter ;) Giden arkadaslar biz cok meraktayız lütfen resimleri siteye koyun bizde bakmakla yetinelim şimdiden cok tesekkür ederim

Bide resimleri görsek

iyiki gitmissinz ha:D ben gitmis olsam Organizasyona şimdiye siteyi resimlerle doldururdum :) lütfen gidenleri göreve cagırıyoruz Resimleri bizimlede paylasın bilgisayar basında beklemekden sıkıldık ;)

tamam adaş özel mesaj attım eyüp abiye

Fotoğraflar Önder abinizde, artık onun paşa gönlünü bekleyeceğiz, imza töreninde çekildiklerimizi bile koymadı foruma.

BADBOY gerin döndü cekınerek gittigimiz bulusmadı cok iyi karsılandık barısla bu kadar iyi karsılanacagımızı düsünmemistik :)

Eyüp abi ,önder abi,kerem iyi misafir ettiler bizi saolsunlar

Bu arada eyüp abi farkındamısın en cok murat hocaya bagrandık nerde ne yapıcagımızı bılırız :)

Savas kardesime ayrıca tesekkür ederim

Volkan Ozger' Alıntı:
BADBOY gerin döndü cekınerek gittigimiz bulusmadı cok iyi karsılandık barısla bu kadar iyi karsılanacagımızı düsünmemistik :)

Eyüp abi ,önder abi,kerem iyi misafir ettiler bizi saolsunlar

Bu arada eyüp abi farkındamısın en cok murat hocaya bagrandık nerde ne yapıcagımızı bılırız :)

Savas kardesime ayrıca tesekkür ederim
Eleştiride olacak, yeri geldiğinde destekte olacak.

evet savaş abi tek tek her üyeyle konuştu.bu sitede yapmak istediklerini söyledi

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Fotoğraflar Önder abinizde, artık onun paşa gönlünü bekleyeceğiz, imza töreninde çekildiklerimizi bile koymadı foruma.
murat hoca veya herhangi bir yetkili katıldı mı organizasyona
güzel bir gün geçirmişsiniz anlaşılan aranızda olmak isterdim ama kalbim sizlerleydi