GSbasket.org 10. Yıl Kutlaması (Resimler 10. Sayfada)

Re: GSbasket.Org 10. yıl Organizasyonu(Saat 15.00)

Murat Özyer, Mert Uyguç, Cem Akdağ, Müge Erdem ve Mihriban Oğuz katıldı Can.

Güzel organizasyondu, herkesle tanışamadık ama daha zaman uzun maçlarda tanışıcaz hepsiyle inşallah yavaş yavaş... Emeğe geçen herkese teşekkürler (:)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Murat Özyer, Mert Uyguç, Cem Akdağ, Müge Erdem ve Mihriban Oğuz katıldı Can.
Tanışma partisinin ikinci bölümünü de 11 Ekim tarihindeki maçtan sonra yaparız artık. Cem Akdağ, Müge Erdem, Mihriban Oğuz ve oyuncularımız bizi kırmaz herhalde.

Güzel bir buluşma oldu, başta Murat Özyer, Mert Uyguç, Cem Akdağ, Mihriban Oğuz, Müge Erdem olmak üzere katılan herkese teşekkürler.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

Re: GSbasket.Org 10. yıl (Resimler sayfa 10)

güzel cıkmısım bu arada resimde yanlız yanımdakı kardesimin adını unutum 1 saat icinde kırk kişi ile tanısınca hatıralmıyorum kusura bakmasın savas ben vede isimini unuttgum kardesim :)

Eyüp abi nediyim gelmesini bekliyodum gelmedi 1 ara barıs murat hocayı zorladı sorularla güzel bir gündü .Gelen herkesin ayaklarına saglık :)

fotğraf açısına göre eyüp abinin sağından 3. kişiyim mavi t-shırt lü olan.

Gelen herkesin ayagına saglık. Güzel bir gün oldu. Hocalarımza da ayrıca tesekkür ediyorum. Forumdan arkadaslarla yüzyüze tanısmak cok güzel oldu. Umarım bu organizasyonlara devam ederiz.

Ramazan da gsbasket iftarı olabilir mesela :)

Güzel bir organizasyon oldu. Bir.ok kişi ile tanışma fırsatı bulduk. Ayrıca Murat Hoca ve diğer yetkililerin de gelmesi iyi oldu. Murat Hoca sağolsun bizi aydınlattı. Savaş Abi ile de konuştuk. Gerçekten güzeldi. Umarım ilerleyen senelerde organizasyon daha iyi olur ve tabiki genişler...

evet uğur'la musatafa'yla şamil abiyle eyüp abiyle savaş abiyle kerem abiyle tanışmask güzeldi.keşke gülgen de gelseydi.bi yüzünü görürdük.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
[quote="Onur Aydın":4w0t97x0]:)

Sana o kadar içme demiştim :)[/quote:4w0t97x0]
Önder sende iyi içiyorsun :) bu arada ben gittikten sonra resim çeken arkadaşları kınıyorum :)

Uğur,hayalet gibisin abicim. :) Bir muhabbet edemedik yahu kaç senedir. :)
Geç kaldık baya bir,Denizli maçı yüzünden de erken çıkınca herkesle tanışıp sohbet etme imkanı olmadı.Ama yine de o 1.5 saat çok ayrıydı,çok güzeldi.
Müneccim miyim neyim?8 :)

Öncelikle gelen herkese teşekkürler. Güzel ve devamı gelmesi gereken organizasyondu. Eskilerin gelmesi de çok güzeldi kendi adıma.

Günün olayı İpekçidir. Yeni bestemizi kapağa mı koysak :)

Volkan Ozger' Alıntı:
1 ara barıs murat hocayı zorladı sorularla

Yanlıştı bence bu hareket. Murat hoca zaten yanına giden herkesin sorularını cevaplandırıyordu. Daha sonrasında günle ilgili konuşma yapılan ortamda bu şekilde soru sorulmaz arkadaşlar. Aklınızda olsun.

Emeği geçenlere teşekkürler.