Juan Emmanuel Culio

Re: Emmanuel Culio Galatasaray'da..

Sol iç ve sol açık oynayan bir oyuncu. Bol bol koşar. Ayağıda fena sayılmaz. Nede olsa solak.

BAM ın olduğu orta sahada Alex muamelesi görür.

Arjantinli Mehmet Topuz.

İyi transfer bence.

Çalım atmasın ama deli gibi koşsun, mücadele etsin. Arada da uzaktan şut atsın.

Culio bence orta saha olarak kullanılacak.İstatistiklerine baktığımızda gole dönük bir oyuncu değil ve bu nedenle sol önde oynaması zor ama gerektiğinde orada da değerlendirilebilir.Öncelik olarak Cana nın yanına partner olarak alındı diye düşünüyorum.

Çok isimli bir oyuncu değil ama ilk yıl 250 bin euro alacakmış. Serdar Özkan'ın yarısından az. Denemeye değer. Bu kadar ucuz etten yahni yapmaya çalışşan bir yönetim de daha gelemez. Ben zaten takımdan kısa vadede umudumu kestim. Seneye seçimden sonra ancak büyük bir temizlik gerçekleşir. Bunun yansıması da 1 yıl sürse. En iyi ihtimal 2013-2014 sezonu için hayal kuruyorum. Şu durumda çok zor.
Ayrıca iyi oynarsa maaşını sorun edebilir. Üç hamlede top kontrolü yapabilen Mustafa bu kadar para alıyor diye aklından geçmemesi mümkün değil.

Transfere soğuk yaklaşanlardanım. Ancak verilen parayı görünce ve muhtemel oynayacağı mevkideki adamları düşününce kafama yatmadı değil.
İnşallah gösterdiği mücadele performansla herkesi yanıltır ve kensidini sevdirir.

Hayırlı olsun diyelim, izleyip görmek lazım fakat ilk bakışta hiç tatmin edici değil.Hoş ne bekliyoduk ki...

Sol iç oynatır bunu Hagi.Sol açıkta Arda ve Kewell varken oynatmaz.

Culio çok iyi oyuncu değil ama beklediğimizden fazla katkı yapacağını düşünüyorum.

İliç teki gibi olur.İliçten de beklenti fazla değildi ama adam çok katkı verdi takıma.

Lincoln,Elano gibi isimlerden beklenti büyüktü ve hüsranla sonuçlandı.Ama Julio da beklenti fazla değil bu yüzden katkısı çok olacak bence.

Hagi geldiğinden beri 4-3-3 oynatmaya çalışıyor kadro yettiğince. Tahminim orta 3lunun solunda oynatmaya çalışacak. Cana, Culio ve yeni bir transfer...

M.Topuz benzetmesine katılıyorum, Romanya'nın Arjantinli solak M.Topuz'u diyelim. Hagi'nin 4-3-1-2 veya 4-3-2-1 gibi bir dizilişi tercih edeceğini sanıyorum. Arda forvet arkası, oyun kurucu gibi oynatılacak sanırım. Cana'yı yavaş yavaş stopere kaymış veya takımdan kesilmiş görürsek şaşırmam. Özellikle orta sahaya gelecek diğer transfer önemli bu konuda. Hagi, Neill'i Cana'nın yerine önlibero da dusunuyorsa sene sonu bunun devamı gelebilir hoş sene sonu Hagi kalırsa tabi. Gerçi bunların ne önemi var, Galatasaray olarak futbolda kepenkleri indirmekle kalmadık, butun birikimi, kulturu, yapıyı da yavaş yavaş sindire sindire yok ettik zaten.

Vallah hiç seyretmedim ama iyi transfer olduğunu düşünüyorum. Bu taraftara çok bile Culio hatta Cul bite yeterdi bize. Elano'ya Jo'ya Gİo'ya hadi ordan sen topçumusun diyen adamlardan bahsediyoruz. Alın size transfer. Ciddi söylüyorum yönetime teşekkür ediyorum bu transferler için. Kewell'a Baros'a bile burun kıvıran adamlar buyrun bakalım.

Sühan Cem' Alıntı:
Vallah hiç seyretmedim ama iyi transfer olduğunu düşünüyorum. Bu taraftara çok bile Culio hatta Cul bite yeterdi bize. Elano'ya Jo'ya Gİo'ya hadi ordan sen topçumusun diyen adamlardan bahsediyoruz. Alın size transfer. Ciddi söylüyorum yönetime teşekkür ediyorum bu transferler için. Kewell'a Baros'a bile burun kıvıran adamlar buyrun bakalım.

Sağol Sühan Abi görüşlerimi dile getirdiğin için. Bizim taraftarımız kadar basının gazına gelen başka bir topluluk yoktur dünyanın hiçbir yerinde...

Jo alemci, Gio çocuk, Keita çirkef.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":q3bwugao]Vallah hiç seyretmedim ama iyi transfer olduğunu düşünüyorum. Bu taraftara çok bile Culio hatta Cul bite yeterdi bize. Elano'ya Jo'ya Gİo'ya hadi ordan sen topçumusun diyen adamlardan bahsediyoruz. Alın size transfer. Ciddi söylüyorum yönetime teşekkür ediyorum bu transferler için. Kewell'a Baros'a bile burun kıvıran adamlar buyrun bakalım.

Sağol Sühan Abi görüşlerimi dile getirdiğin için. Bizim taraftarımız kadar basının gazına gelen başka bir topluluk yoktur dünyanın hiçbir yerinde...

Jo alemci, Gio çocuk, Keita çirkef.[/quote:q3bwugao]

Ama yönetime göre Colin Kazım adam'dır Tugay.