Juan Emmanuel Culio

Re: Emmanuel Culio Galatasaray'da..

Hayırlı olsun inşallah iyi oyuncudur.Kendisini izleme şansım olmadı.

Yabancı Kaleci, Neill, İnsua (Hakan'dan bir halt olmaz, Çağlar'da çok sakatlanacak belli oldu) , Cana, Yabancı forvet (Baroş yada X) . Zaten 5 etti yabancı sınırlaması olmasa bu transfere eyvallah diyeceğimde hakkımızı daha net bir adamdan yana kullanmalıydık, ki daha Formica'dan Biglia'dan söz etmiyorum bile, Pino ve Kewell'ı desen hiç yazmadım Kazımımız var nasılsa.

Zamanında Rijkaard'ın arkasında durulsaydı çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık ah ulan ahh, aklıma geldikçe hala üzülüyorum.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Yabancı Kaleci, Neill, İnsua (Hakan'dan bir halt olmaz, Çağlar'da çok sakatlanacak belli oldu) , Cana, Yabancı forvet (Baroş yada X) . Zaten 5 etti yabancı sınırlaması olmasa bu transfere eyvallah diyeceğimde hakkımızı daha net bir adamdan yana kullanmalıydık, ki daha Formica'dan Biglia'dan söz etmiyorum bile, Pino ve Kewell'ı desen hiç yazmadım Kazımımız var nasılsa.

Zamanında Rijkaard'ın arkasında durulsaydı çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık ah ulan ahh, aklıma geldikçe hala üzülüyorum.

Sayın M.Helvacı'nın dediği radikal kararlar nerede acaba ? Ben hiç bir radikal karar göremedim daha !

Bundan radikal kararmı olur Burak:) Aslantepeyi Culio ile Kazım ile açacağız. Takımdaki KAZmaların gitmezi lAZIM dedik yönetim bir de KAZIM aldı.

Romanya'dan adam gelmeseydi çok şaşırırdım..
Biz Lutu, Bratu, Petre ile dağları delmiştik ya..
B.k var Romanya'da.. Hikayeden adamlar..
Her gelen çok iyi zaten.. Pino büyücüydü, öbürü savaşçıydı falan..
30 puan gerideyiz işte sonuçta.

Kim kazançlı açıklansın bu transferden..
Becali mi , Popescu mu, Hagi mi..
Kimin cebine gitti komisyon..
Hagi, senden nefret ediyordum, artık ölene kadar nefret edeceğim..
Galatasaray'ın anası ağladıktan sonra, ortak geçmişimizin de, futbolcuyken yaptıklarının da köküne kibrit suyu..
Galatasaray yoksa, hepsi hiç..
Galatasaray varken, Hagi bir hiç..

Bu artada bir açıklama yapmam lazım. Hagi'nin Romanya'dan yaptığı ilk transferdir bu. Petre Bratu Tamas hatta Niculescu gibi adamalrı Terim ve Lucescu getirmişti.

Bütün foruma karşı bunları yazabilirim..
Hep söyledik..
Romanya'dan kazık gelecek diye..
Alın işte..
Hala I love you Hagi diye bağırın..
O da nasılsa " I love Galatasaray s mom " diye bağırıyor aşağıdan tribüne..
Kazım Kazım'ı isteyen adam hakkında konuşmaya değmez..

Sühan Cem' Alıntı:
Bu artada bir açıklama yapmam lazım. Hagi'nin Romanya'dan yaptığı ilk transferdir bu. Petre Bratu Tamas hatta Niculescu gibi adamalrı Terim ve Lucescu getirmişti.

tabii.. Hagi hiç karışmamıştır..
O zaten süt dökmüş kedi gibiydi, hiç karışmaz, hiç konuşmazdı..
Bülent Akın'a da 8 milyon euro bonservisi ben verdirttim..
Hagi temiz.. Aman Hagi'ye, commandanteye laf gelmesin de Galatasaray'ın anası bellensin..
Yetti artık bu sprocu aşkları..
Başlayacağım Hagi'den de Kewell'dan da sülalelerinden de.
Aslolan Galatasaray'dır.. Galatasaray kötüyse, Galatasaray mutsuzsa, Galatasaray acınacak hale gelmişse, yedi sülaleleriyle beraber yallah..
Hiç bir topçu Galatasatay'dan büyük olamaz..
İyi futbolcuydu diye, kötü hoca olduğu bile bile Galatasaray oyuncak diye eline verilemez.. Kazım'a kefilmiş..
Kefil olsan ne yazar, sene sonu alır bavulunu yürürsün..
Erkeksen desene patlarsa bonservis parasını cebimden veriyorum diye.
Senin kefaletin para etmiyor.. Boşa geçen senelere, razaletlere çare olmuyor.

Merak eden varsa açsın bu ayki Galatasaray dergisini okusun..
Galatasaraylılık görsün..O stad nasıl yapılmış okusun..
Başımız öne eğik geziyoruz..Tek gerçek bu..
Galatasaraylıyız demeye utanmaya zorlanıyoruz..

Not: Bu arada Adnan Polat'ın Aziz Yıldırım ile olan dostluğunu da yanlış anlamamak lazım tabii. Başkanımız öyle istiyor..

Ahahahah Emre sen iyi dolmuşsun ama futbolcu aşkı anlamında adres ben olmasam gerek. Benim aşık olduğum futbolcular bayan liginde oynar:)

Sühan Cem' Alıntı:
Ahahahah Emre sen iyi dolmuşsun ama futbolcu aşkı anlamında adres ben olmasam gerek. Benim aşık olduğum futbolcular bayan liginde oynar:)

Ben dolmadım, ben çıldırdım..
Çünkü yetti artık..
Adam resmen oyuncak aldı Galatasarayı.
Kazım'a kefilmiş, Romanya'dan kazıklar, bilmemneler..
Ne ulan bu.. Hagi'den önce yokmuydu bu Galatasaray..
Utanmasalar 14 seneden sonra da Hagi şampiyon yaptı bizi diyecekler.
Galatasaray, Hagi yokken çok daha sevilesiydi benim için..
Sanki Hagi Allah..
Evet Hagi ,futbolcuyken Galatasaray'ı sırtlamıştır.
Ama Galatasaray da onun bitmiş kariyerini sırtlamıştır..
Hepsi bu..
İyi futbolcuydu, bitti gitti.
Yeter..

GS taraftarı zaten başına çıakrdıkalrının başına etmesi sayesinde bu hallerde. Efendi olanalrı, değerini bilmemiz gerekenler ise resesif kaldılar hep takımlarda ve layık oldukalrı değeri görmediler. Misimoviç gibi bir adamı sol açık oynatıp yollayan bir adamın iyi niyetinden şüphe ederim. Hagi olayalrında da müstehak taraftara diyorum. Rijkaard'a destek olun diye kıçımı yırtarken ben "bıreaaak yeaaaa abii nedir senin bu Rijkaard sevdeaaan yeaa" diye konuşuyordu tüm forum. Üstüne FB'yle berabere kaldık burada ve blogumda gene yazdım. Gönderin bu futbolcualrı diye herkes ya işler düzelecekken olmaz demeye başladı. Lincoln'ü Jo'yu kkorurken arkasında olduğumu söylerkken adamların florya'dan aldığı suyun, evine giren kadının hesabını yapıyordu bir çoğu. Ronladinho gelse o da evine kadın sokacak yapmayın etmeyin dedim. Kimisi sinema peşinde kimisi gece alemlerinde denildi. Şimdi gün ödeşme günüdür. Jo alemcimiydi? Buyur sana Kelepçeli Kazım. Elano topçu dğeilmiydi buyur sana Culio. Neill gitsinmi diyorsun anında gelir Bilica.

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":3k8twrxn]Ahahahah Emre sen iyi dolmuşsun ama futbolcu aşkı anlamında adres ben olmasam gerek. Benim aşık olduğum futbolcular bayan liginde oynar:)

Ben dolmadım, ben çıldırdım..
Çünkü yetti artık..
Adam resmen oyuncak aldı Galatasarayı.
Kazım'a kefilmiş, Romanya'dan kazıklar, bilmemneler..
Ne ulan bu.. Hagi'den önce yokmuydu bu Galatasaray..
Utanmasalar 14 seneden sonra da Hagi şampiyon yaptı bizi diyecekler.
Galatasaray, Hagi yokken çok daha sevilesiydi benim için..
Sanki Hagi Allah..
Evet Hagi ,futbolcuyken Galatasaray'ı sırtlamıştır.
Ama Galatasaray da onun bitmiş kariyerini sırtlamıştır..
Hepsi bu..
İyi futbolcuydu, bitti gitti.
Yeter..[/quote:3k8twrxn]

aynen katılıyorum kardeşim
100 yıllık klübümüzü rezil rüsva ettiler
yazıklar olsun.............

İsmi geçtiğindede belirtmiştim,tek kelimeyle rezil bir iş...2 milyon euro çöpe atılmıştır...Yazık Galatasaray'ımıza,yazık cebimizden çıkan her kuruşa...

3111746146_acc229163f.jpg

romanya'nın Alex'iymiş. Alex görmesek inanacağız iyice gerizekalı yerine koyuluyoruz !