Kendinizi Tanıtın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uğur YILMAZ' Alıntı:
Alperen şu Osman Aydın, Suat vs... meselelerini bir açsan. Bilmeyenler vardır belki... :)

Vardır vardır Uğur.. :)

Şimdi kendisinin bu forumda benim sayabildiğim,daha doğrusu hatırlayabildiğim Zübeyr Talha,Yasin Aydın,Aykut Horasan,Erhan Kocamış,Arda Demirel ve Osman Aydın adında 6 hesabı var ki dediğim gibi bunlar hatırlayabildiklerim.

Öte yandan mükemmel noktaları da var,her maç öncesi bu maç kaybedeceğiz der,kaybettiğimizde de ben demedim mi der. Branş farketmez kendisi için. Bunun yanında aynı anda hem üzüntü,hem gülme,hem yalakalık,hem göz kırpma smilelarını kullanır.

Güzel hikayeleri de var kendisinin. Mesela Felsefe Olimpiyatı'nda 4. olmuş, ne yazıkki yazmış. Aklı sıra foruma hava atacak,bir de baktım ne göreyim dereceye girememiş(katıldıysa). Sonra dedi ki ya elim gitmemiş,tuş basmamış işte her neyse 5 i yazamamışım 54. oldum. Ben bir daha baktım ve o senenin sıralamasının 54. kişiye kadar yapılmadığını gördüm falan...

Böyle güzel insanlar çıkıyor arada. :)

Saadet Unal' Alıntı:
Alperen sen nereden anlıyordun onların aslında Suat olduğunu ? :p

Her okuduğumda çok şaşırmışımdır nereden biliyor diye.. :p

Kabak gibi belli oluyodu zaten..Hep aynı smilelar yada bütün herkese kardeş demesi falan.Ama erhan kocamış hikayesinde yakalanması çok komikti :)

Berkan Karadurmuş' Alıntı:
Bu hiç aklımıza gelmemişti :) Yoksa yoksa :p

Alperen Suat Aydın Kaplan. Tam isim bu sanırım :p Ah Alperen bütün forumu kandırdın :p
olmayacak şey değil. belki alperen kaplan ismide oyunu bir parçasıdır :)
neyse konuyu amacından saptırmayalım

Alperen Kaplan' Alıntı:
[
Vardır vardır Uğur.. :)

Şimdi kendisinin bu forumda benim sayabildiğim,daha doğrusu hatırlayabildiğim Zübeyr Talha,Yasin Aydın,Aykut Horasan,Erhan Kocamış,Arda Demirel ve Osman Aydın adında 6 hesabı var ki dediğim gibi bunlar hatırlayabildiklerim.

Hiç güleceğim yoktu. :p

Okuduğum şeyleri hatırlamakta fena değilim; ama maşallah. Geçtin beni Alperen.

Forumun fenomenlerinden oldu ama adam, beğenirsiniz beğenmezsiniz, determination 20 resmen. :p

1.5 sene oldu ama kendimi daha hiç tanıtmadım..

Tolga Kaplan

beyoglu dogumluyum 1 sene profesyonel 12 senedir futbol oynuyordum..

Şimdi de konservatuar hazırlıklarına baslıyorum önümüzdeki sene için karısık bi adamım :)

Bu konunun açılma amacı , foruma yeni katılan arkadaşlarımızın veya büyüklerimizin kendileri hakkında kısada olsa bilgi verip , foruma merhaba niteliği taşımasıydı ve foruma üye olup ''aktif'' mesaj yazan her üyenin burada bir iletisi olurdu.
Zamanla bazı arkadaşlar burada kişisel msn muhabbeti yapmaya başlıyınca amacını yitirdi.Şimdi yetkili arkadaşlar bu konuyu mola bölümüne sabitlerse ve bununla ilgili bir açıklamada yaparsa çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Evren Yılmaz

27 yaşındayım.Makina mühendisiyim.Caddebostan da oturuyorum.Naumoski sayesinde basketbolu seven biri olarak içgüdüsel olarak Efes Pilsen liyim.
Ailem ve işimin bir kısmının orada olması sebebiyle haftanın 2 günü Bursadayım.

Yıllardır maçlara giderim.Özellikle okul döneminde daha sık gidiyordum ama iş hayatı engelliyor bazı şeyleri.
Yinede kapalıdaki yerimizi alıyoruz her sene.

Maçtan önce arkadaslarla içip kapalıda parçalının sahaya cıkısını izlemek hayattaki en büyük zevklerimden biri.
Birde motosiklet tutkum var.Fırsat buldukça sahilde bir iki tur atmaya çalışıyorum.
Rock müzik dinliyorum.Kitap okumak olmazsa olmazım.Siyasetlede ilgileniyorum ama hangi görüşten oldugumu yazamam şimdi.

Galatasaray dan sonraki en büyük tutkum Nevizade.Hiçbirşey yapmadan o havayı koklamak bile yetiyor bazen.
Haftasonları eskiden kalan bir alışkanlık olarak rock barlara gidiyorum.İsim vermiyorum reklama girmesin diye.

Şimdilik bu kadar.
Tüm renkdaşlara sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...