Kendinizi Tanıtın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Çorum'a gittiğimde ben de beğenmiştim. Beklentilerimden daha iyisini buldum.

- Esra Karabüklü müsün sen? Ben de Zonguldak'lıyım. Yaklaşık 10 sene önceki Karabükspor-Zonguldakspor maçından beri Karabük'e gıcığım :)

Kerem SEÇER' Alıntı:

- Esra Karabüklü müsün sen? Ben de Zonguldak'lıyım. Yaklaşık 10 sene önceki Karabükspor-Zonguldakspor maçından beri Karabük'e gıcığım :)
zaten bütün karabüklülerin zonguldak gıcıklığı da o tarihe dayanıyor sayın SEÇER :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Selçuk Kahveci":3820hdcl]iç anadolu ve batı karadeniz Aslan'ın yuvası
işte kanıt :)

Öhöm öhöm işe mi daldınız Selçuk Bey :)[/quote:3820hdcl]
yok ya bugün hiç iş yapamadım bilgisayarlarda sorun var sabahtan beri onla uğraşıyorlar. Allah'tan benim ki sağlam. bilinçli kullanıcıyız nede olsa
KTÜ'de aslanın kalesidir :)

Esra Allah'tan Erkek takımına fazla takılmıyorsun, yoksa yerdik birbirimizi :)

Hey gidi memleketim be.5 ay oldu ama ay değil yıllar da olacak.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Esra Allah'tan Erkek takımına fazla takılmıyorsun, yoksa yerdik birbirimizi :)

Hey gidi memleketim be.5 ay oldu ama ay değil yıllar da olacak.
erkek takımını ancak okuyorum,boşver kavgaya yer yok.. sonuçta sarı kırmızının altında kardeşmiyiz,tamamdır gerisini boşver :)

Yılmaz Yıldırım memleketimi sormuşsun.Babam doğma büyüme İstanbullu ama dedem Çankrılı olduğu için Çankırılı diyorum.Ama Çankırı'ya gitmişliğim yok :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
evet ilk önce herkes senin gibi düşünüyor zamanla bu düşünceler yerini nasıl kaçsam buralardan diye yer değiştiriyor:)

şaka bir yana çorum güzel yer rahat rahat gezebiliyorsun, kapkaç gasp taciz gibi dertler yok. Ama ben yinede Amasya yı tavsiye ederim. Irmağın kenarında bir semaver çayı için yeter. muhteşem bir şey...

Pınar Filiz
Meslek lisesi bilgisayar bölümü 4.cü sınıf öğrencisi :p
İstanbulda oturmaktayım
:) Hobilerim kitap okumak(genellikle tarih ile ilgili olanlar),nba'i ve basket maçlarımızı takip etmek

Ben aslında Zonguldak'lıyım ama sonradan Bartının oluşmasıyla birlikte Bartın'lı olu verdim. Karabük,Safranbolu yerlerde akrabalarım vardır gezmişimdir de.. Pınarbaşın da güzel balık sefası yapılıyor tavsiye ederim..

bizde yazalım birşeyler

Erdem Akkaş
yaş 22..Samsunluyum..Mersin Üniverstesinde okudum...şuan Turizm işindeyim ve sık sık Antalyadayım denebilir...

lise takımı.. erkek şubesi kapanmadan önce samsunspor altyapısı ve Mersin üniverstesi basket takımlarında oynadım(son yıl kadro dışı)....gene 2ay gibi kısa bir süre Samsun Yaşardoğu yetiştirme yurdunda antrönörlük yaptım...ama maalesef kapandı olumsuz şartlar nedeniyle

son 1.5 yıldır GSın herhangi bir maçına gidemedim en büyük üzüntüm bu...

Burayı yeni görmüşüm. Öyleyse;

Alperen KAPLAN

Konya'da yaşıyorum,Beyşehirliyim(bu meseleyi bilenler vardır,anlatmışımdır mutlaka :) ).

Selçuk Üniversitesi deyince akan sular durur bir de.

06.03.92 doğumluyum.

Hepinizi çok seviyorum,en çok da Osman Aydın'ı.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...