Milan Baros

Re: Milan Baros Galatasaray´da...

bu sene kadıköyde feneri fena yapacaz şekilden şekle girecekler fenerli babalar çocuklarının yüzüne bile bakamayacaklar :) :) :)

Berk Boz' Alıntı:
bu sene kadıköyde feneri fena yapacaz şekilden şekle girecekler fenerli babalar çocuklarının yüzüne bile bakamayacaklar :) :) :)
Evet çünkü artık çok daha tecrübeli ve o atmosferi rahatlıkla kaldırabilcek oyuncularımız var öyle değilmi?

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Berk Boz":3ddd6zef]bu sene kadıköyde feneri fena yapacaz şekilden şekle girecekler fenerli babalar çocuklarının yüzüne bile bakamayacaklar :) :) :)
Evet çünkü artık çok daha tecrübeli ve o atmosferi rahatlıkla kaldırabilcek oyuncularımız var öyle değilmi?[/quote:3ddd6zef]

Evet rahatlıkla o atmosferi kaldıracak kadromuz var ama bu şekilde Küçümseyerek ve alaycı şekilde yaklaşırsak kötü olabilir.Sonuçta rakibinde Geçen sene Çeyrek final oynamış bir takım. ;)

baros unda takıma katılmasıyla süper ligin en iyi forvet hattı bizde oldu.bu kadro şampiyonlar liginde çok iş yapar.ama ilk önce şu turu geçmemiz lazım.

bazı arkadaşlarımız beğenmesede milan baros bir marka bir isimdir.keza cassio de souza soares lincoln, harry kewell, fernando meira, morgan de sanctis, shabani nonda bunlar bir marka bir isimdir.rakip teknik adam ve futbolcular bu isimlerden çekinirler.örneğin hakan şükür.oynadığı 2. dönemde bana göre eski hakan şükür yoktu ancak adı marka olduğundan hakan ı 2 adamla marke ediyorlardı.hakan adam eksiltiyordu.bu saydığım isimlerde öyle.ne kadar formsuzda olsalar rakiplerin çekineceği isimlerdir bunlar.fb ninde geçen transfer dönemlerinde böyle yaptı.kezman ı aldı.kezman o zaman eski kezman değildi ancak markaydı.şimdi bizimkilerde böyle yapmaya başladılar.aynı zaman bu saydığım isimlerin cl tecrübesi çok fazla.5 baros 7 kewell cl finali.nonda monaco dayken cl finali.artık stresli maçlarda ne yapacaklarını biliyorlar.önümüz açık.inşallah bükreşten tur biletini alıp geleceğiz.

"zigiç imzayı attı gs forması giydi gs tv ispanya daki evinde çekim bile yaptı" helal fotospor :claps

Oliveria "Galatasaray Baros'u aldı ama beni de alacak dedi."

Turkspor.net

Bu haber kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Ama emeğe saygı duymayanlar kullanabilirler.

Mert Yigit Kazan' Alıntı:
Oliveria "Galatasaray Baros'u aldı ama beni de alacak dedi."

Turkspor.net

Bu haber kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Ama emeğe saygı duymayanlar kullanabilirler.
:ehue :ehue :ehue helalsin be mert kardeş harbi yazarsalar şaşırmam.bide yarın fotospor önce biz yazdık derse onada şaşırmam.

Dünya Baros transferini konuşuyor

Galatasarayımızın uzun süren uğraşlardan sonra kadrosuna kattığı Çek yıldız Milan Baros transferi, dünya basınında geniş yer buluyor.

Galatasarayımızın bonservisi Fransız ekibi Olimpik Lyon'da olan ancak geçtiğimiz sezonu İngiltere Premier Lig takımlarından Portsmouth'ta kiralık olarak geçiren Çek golcü Milan Baros'u transfer etmesi, gerek Avrupa gerekse dünya basınında geniş yer buldu. CNN, FOX, Reuters, AFP, AP gibi dünyanın önde gelen haber ajansları ve medya kuruluşları Galatasaray'ın Milan Baros'u transfer etmesini manşetlerine alırken, futbol dünyasının saygın yayın organları da internet siteleri aracılığıyla duyurdukları haberlerde, Baros'un Galatasaray'a transferine geniş yer ayırdı.

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği'nin (UEFA) resmi yayın organı uefa.com, transferle ilgili olarak ziyaretçilerine, 'Galatasaray Baros'u İstanbul'a getiriyor' diye seslenirken, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ise okurlarına 'Baros Galatasaray'la imzalıyor' diyerek hitap etti.

Bu arada, Galatasarayımızın Liverpool'dan transfer ettiği yıldız futbolcu Harry Kewell ise Sarı-kırmızılılarla çıktığı ilk iki resmi maçta attığı goller ve oynadığı futbolla ülke basınının gündem konularından biri oldu. Özellikle 4-1 kazanılan Denizlispor karşılaşmasının ardından yayın yapan The Herald Sun Australia, The Australian Sport, Fox Sport Australia, Sydney Morning Herald gibi Avustralya gazeteleri, Kewell'dan övgüyle bahsetti.

Kaynak: İHA

Galatasaray bring Baro? to Istanbul
Tuesday 26 August 2008

Czech striker Milan Baro? has become the latest summer recruit at Galatasaray AŞ, joining the Turkish champions from Olympique Lyonnais for a reported ?5.5m fee.

Three-year deal
The 26-year-old has agreed a three-year contract with Galatasaray, though he will be ineligible for Wednesday's UEFA Champions League third qualifying round meeting with FC Steaua Bucureşti in Romania. Baro? will link up with former Anfield team-mate Harry Kewell at Galatasaray, one of a number of high-profile summer signings along with defender Fernando Meira and goalkeeper Morgan De Sanctiis. Galatasaray kicked off the new domestic season in Turkey with a comprehensive 4-1 win against Denizlispor on Saturday.

Liverpool success
Top scorer at UEFA EURO 2004? with five goals, Baro? started his career in the Czech Republic with FC Baník Ostrava, before moving to Liverpool FC in 2001/02. He would score 19 goals in 68 games for the Anfield side, and win the UEFA Champions League in 2004/05. He moved to Aston Villa FC in 2005 before linking up with former Liverpool manager Gérard Houllier at Lyon in January 2007. Despite inconsistent club form, however, he continues to produce at international level and has scored 32 goals in 66 games for the Czech Republic, including one in last week's 2-2 friendly draw against England at Wembley.

©uefa.com 1998-2008. All rights reserved.

bu arada baros perşembe günü geliyormuş.

Güzel olmuş aslında baya tutuşmuşlar yakında Aziz´i protestolara başlarlar
Ama dikkatimi çeke nokta takım aşkıyla futbol sevgisinin karıştığı objektifliği olmadığı %70 üyeleri var ama geri kalan %30 da mantıklı objektif konuşanları diğerlerini uyaran üyüleri var enterasan Avrupadada baya sükse yapmış durumda bu transfer. Ve denildiği gibi Baros avrupa futbolunu yakından tanıyan bir adam ve 5,5milyon avro çok uygun bir ücret sayılabilir ve hala piyasası olan bir oyuncu istediğimizi alamasak bile çok elde patlıcanı sanmıyorum.
Bunun yaında Baros'un yaptığı reklamla taraftara getirdiği havayla,sattıracağı ürünlerle tahminin 2 milyon avro ilk etapta para girer kulübe bu da 3,5 milyo avro gibi bir para veriliyor anlamına gelir ki bu çok makuldur.

UEFA'nın sitesine gore 5.5m euro vermisiz, iyi en azından finansal kaygılarım ortadan kalktı. :)

1.5m euronun pesinde olmaktan öte işin oteki tarafındaydım bu konuda. Vitrinde begendiginiz bir elbise vardır, dukkana girersiniz ve kimsenin etiket fiyatından alıs veriş yapmadıgı bir ulkede satıcı bilerek 1 kuruş dahi inmeden elbiseyi size satmaya çalışır. Biraz bunun gibi...

Yönetim bir zamanlar yıldızı parlayan ama eski başarılı günlerini arayan isimleri kadroya dahil etmeye devam ediyor. Bu transfer politikası tutabilir de, tutmayabilir de. Formunun zirvesinde olan kaliteli isimleri alamayacağımıza göre bence doğru bir bakış açısıyla hareket ediyor yönetim.

Ayrıca yönetim bize düşman medyaya bu sezon güzel dersler vermeye devam ediyor. Kewell transferini bittikten sonra öğrenerek ters köşeye yatırılan medya Milan Baros transferini de ufak tefek pürüzler halledilinceye kadar (transferin bitmesine 1-2 gün kala) gizlemeyi başarması büyük bir olay. Bugünkü gazetelere bakıyorum da papatya falı açmışlar. Zigic, Morientes, Oliviera, Baros... Sonuçta yönetim, transferi boşuna gece 02:00´da resmi sitede duyurmadı. Hele bir gazeteler basılsın...

Taraftarın takımına olan güvenini sağladığı için, ait olduğumuz yerde (Avrupa) kalıcı başarılar elde etmek için çalışan yönetime bir kez daha teşekkürler.

Bizim Fernando aşkı artık başka baharada kalmadı çünkü Fernandonun başka baharı kalmadı :)

Bizde artık seyiriciye oynuyoruz bu baros kewell lincoln birazda olsa meira transfer paralarını forma satışından çıkarmışlardır.Yani şimdiye kadar düşük maliyetli olsun ya tutarsa hesabı transfer yapılıyordu.Şimdi ise isim yapmış süper oyuncular geliyor.Bide stad bitip gelir kaynaklarımız artınca düşünemiyorum kimlerin geleceğini. Bu arada Haldun Üstüneli tebrik etmek lazım süper yönetici

Onur Yavuz' Alıntı:
Yönetim bir zamanlar yıldızı parlayan ama eski başarılı günlerini arayan isimleri kadroya dahil etmeye devam ediyor. Bu transfer politikası tutabilir de, tutmayabilir de. Formunun zirvesinde olan kaliteli isimleri alamayacağımıza göre bence doğru bir bakış açısıyla hareket ediyor yönetim.

Ayrıca yönetim bize düşman medyaya bu sezon güzel dersler vermeye devam ediyor. Kewell transferini bittikten sonra öğrenerek ters köşeye yatırılan medya Milan Baros transferini de ufak tefek pürüzler halledilinceye kadar (transferin bitmesine 1-2 gün kala) gizlemeyi başarması büyük bir olay. Bugünkü gazetelere bakıyorum da papatya falı açmışlar. Zigic, Morientes, Oliviera, Baros... Sonuçta yönetim, transferi boşuna gece 02:00´da resmi sitede duyurmadı. Hele bir gazeteler basılsın...

Taraftarın takımına olan güvenini sağladığı için, ait olduğumuz yerde (Avrupa) kalıcı başarılar elde etmek için çalışan yönetime bir kez daha teşekkürler.
valla Onur Bey'in söylediklerine % 100 katılıyorum.bu transfer politikasıyla nice başarılara

çok iyi bir transfer olduğunu düşünüyorum. bize çok faydalı olucaktır. artık perşembe günü karşılama yapmak bize yakışır. acaba kaçta gelecek perşembe günü istanbul'a..

kulübümüze hayırlı uğurlu olsun en parlak dönemini yaşar inş..

Timur abi ve Ahmed Salih abi verdiğiniz rakamların doğruluk payı nedir acaba.Yanlış anlaşılmasın merak ettiğim için soruyorum.Çünkü 7 milyon ?luk bir bedel benim canımı acıtıyor açıkçası.Yıllık verilecek olan 3 milyon ? da öyle.