Milan Baros

Re: Milan Baros Galatasaray´da...

Şimdi benim büyüklerime bir sorum olucak;Biz şimdi diyelim ki cl'de tur atlayamadık(inşallah atlarız) UEFA KUPASI'na katıldık ve finale kaldık final maçı yinede kadıköy de mi olucak yoksa başka bir ülke ye mi alınacak?

Okan BAKIR' Alıntı:
Şimdi benim büyüklerime bir sorum olucak;Biz şimdi diyelim ki cl'de tur atlayamadık(inşallah atlarız) UEFA KUPASI'na katıldık ve finale kaldık final maçı yinede kadıköy de mi olucak yoksa başka bir ülke ye mi alınacak?
Kadıköy'de olacak.O ülkenin takımıın finale kalması önemli değil

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":11pqs1ne]Şimdi benim büyüklerime bir sorum olucak;Biz şimdi diyelim ki cl'de tur atlayamadık(inşallah atlarız) UEFA KUPASI'na katıldık ve finale kaldık final maçı yinede kadıköy de mi olucak yoksa başka bir ülke ye mi alınacak?
Kadıköy'de olacak.O ülkenin takımıın finale kalması önemli değil[/quote:11pqs1ne]

Teşekkür ederim.güzel bir haber :hi :hi

Okan BAKIR' Alıntı:
Zaten uefa ya katılırsak yine bir şampiyonluk beklerim ama... tabikide cl nin getirisi çook faazla ;)

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":1es750zg]Şimdi benim büyüklerime bir sorum olucak;Biz şimdi diyelim ki cl'de tur atlayamadık(inşallah atlarız) UEFA KUPASI'na katıldık ve finale kaldık final maçı yinede kadıköy de mi olucak yoksa başka bir ülke ye mi alınacak?
Zaten uefa ya katılırsak yine bir şampiyonluk beklerim ama... tabikide cl nin getirisi çook faazla ;)[/quote:1es750zg]
Bence en mantıklısı Şampiyonlar Ligi'ne gidip eğer zor bir grupsa 3.olup Uefa'da yola devam etmek.Hem maddi gelirimiz de olur.en az 10 milyon euro'yu kasaya koyup Uefa'da da coşarız.

Şampiyonlar ligi'ne ilk önce bir girlim sonra devamına bakarız. Baros bize beklenen verimi verecektir. Kalan kısa sürede de bir transfer yapamayız gibi duruyor. Umarım yanılırım...

Ajax'ı reddetti...
Çek yıldız Hollanda?nın dünya devi kulübünün teklifini geri çevirdi. Liverpool?da 2 yıl birlikte forma giydiği eski takım arkadaşı ile omuz omuza mücadele etmek için Cimbom?u seçti.

TRANSFERİN hızlı kulübü Galatasaray, Milan Baros?u renklerine bağlayarak hem büyük bir bomba patlattı hem de rakiplerine karşı büyük sükse yaptı. Çek starın Galatasaraylı olmasının perde arkasında ise ilginç bir gerçek vardı. Ajax?ın ısrarla istediği ve uzun süredir peşinde koştuğu Milan Baros, Hollanda?nın dünyaca ünlü devinin teklifini geri çevirip, eski takım arkadaşı Harry Kewell ile aynı takımda oynamak istediği için Galatasaray?ı seçti. Cimbom?a, "Evet" demesinin bir başka sebebi de Galatasaray?ın ateşli bir taraftara sahip olmasıydı.

Olimpique Lyon Kulübü?ne verilecek 5.5 milyon Euro bonservis bedeli ve yıllık 2 milyon Euro karşılığında Galatasaraylı olan Milan Baros, Liverpool?da iki yıl boyunca birlikte forma giydiği Harry Kewell ile G.Saray?da oynamak isteyip, sarı kırmızılı ekibin Avrupa?da elde ettiği başarıları da göz önüne alarak başta Ajax olmak üzere kendisine talip olan Real Betis?in tekliflerini reddetti.

Doğru isim Baros?tu

Yarın İstanbul?a gelecek olan Baros?un anlaşma sonrası yöneticilere, "İstanbul?daki tribünlerin ateşli ve muhteşem olduğunu biliyorum. Türkiye?deki taraftarlar ve atmosfer heyecan veriyor. Taraftarların yeni transferlere muhteşem bir karşılama yaptığını biliyorum. Bunu Kewell da bana söyledi. Gelince bunu ben de göreceğim" dediği öğrenildi.

Transferde büyük rol oynayan Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, "Baros inandığımız futbolcuların başında geliyordu. Ona güveniyoruz. Bizim için doğru isim Baros?tu. Biz de doğruyu yaptık. Onun kariyerini tartışmaya gerek yok. Şampiyonlar Ligi?ni değil, bütün bir sezonu düşünerek bu transferi yaptık. Baros çok heyecanlı. Galatasaray forması altında yeniden formunun zirvesine çıkmak istiyor" dedi.

Irkçı değilim

Fransa?da ırkçı suçlamalarına maruz kalan Baros ise bu iddiaları kendisine sormamız üzerine, "Lyon?da oynarken Rennes maçında rakibime yaptığım hareket yanlış anlaşıldı. Ben ırkçı değilim. Bu doğru değil. Fransızlar beni yanlış anladı. O gün çok markaj altında kalmıştım. Rakibime rahat nefes alayım anlamında bir işaret yapmak istedim. Yanlış yorumlandı" diye yanıt verdi.

15 numaralı forma onun

ÇEK Milli Takım?da 15 numaralı formayı başarıyla terleten ve Çek Cumhuriyeti adına çıktığı 66 maçta ağları 32 kez havalandıran Baros, yeni takımında da uğurlu numarasıyla mücadele edecek. Haldun Üstünel?den numara konusu açıldığında, "Milli Takımdaki gibi 15?i istiyorum. Çünkü en mutlu olduğum numara o" diyen Baros, yarın yeni formasıyla boy gösterecek.

HÜRRİYET

54410_1_080827090304.jpg

Hatta Uefa'ya kalırsak Tişörtler ve pankartlar hazır 'Road to Kadıköy' ;)
Geçen senede zaten Bayern'le final oynuyorduk. :)

galatasaray ımızın golü 15 numaralı formasıyla
MİLAAAAAAAAAAANNN
---BAROOOOSSS
MİLAAAAAAAAAAANNN
---BAROOOOSSS
MİLAAAAAAAAAAANNN
---BAROOOOSSS
güzel oldu be ;)

Umut Öncel' Alıntı:
galatasaray ımızın golü 15 numaralı formasıyla
MİLAAAAAAAAAAANNN
---BAROOOOSSS
MİLAAAAAAAAAAANNN
---BAROOOOSSS
MİLAAAAAAAAAAANNN
---BAROOOOSSS
güzel oldu be ;)
hemde nasıl gözümün önünde canlandı şimdi o an :)

Galatasaray.org rekor kırdı!
Galatasaray.org Rekor Kırdı

26 Ağustos 2008'in ilk saatlerinde açıklanan Milan Baros transfer haberinden sonra gecenin geç saatlerinde olmasına rağmen Galatasaray.org'a yoğun ilgi gösteren gerek taraftarlarımız gerekse medya kuruluşları ve spor çevrelerinden birçok ziyaretçinin sitemizi ziyaretleri sonrasında Galatasaray.org 26 Ağustos günü boyunca toplam 594.000 kere ziyaret edilerek, 2002 yılından bu yana en yüksek günlük ziyaret rakamına ulaşmıştır.

26 Ağustos 2008 günü boyunca 397.000 tekil ziyaretçi sitemizi ziyaret etmiş, toplam 2.200.000 sayfa gösterimi sağlamışlardır.

Galatasaray Spor Kulübü'nün Resmi İnternet Sitesi Galatasaray.org'a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü

B_1785_031B.jpg

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Umut Öncel":2phyid58]galatasaray ımızın golü 15 numaralı formasıyla
MİLAAAAAAAAAAANNN
---BAROOOOSSS
MİLAAAAAAAAAAANNN
---BAROOOOSSS
MİLAAAAAAAAAAANNN
---BAROOOOSSS
güzel oldu be ;)
hemde nasıl gözümün önünde canlandı şimdi o an :)[/quote:2phyid58]

renktaş golün olduğu dakikayı yazmamışsın olmamış :) :) :)

Milan Baros karşılanmıyacakmı?Ultraslanın sitesinde böyle bir şey göremedimde :shock: :shock: :shock:

Nette haberlerde katılımın çok fazla olacağı yazılıyordu ama dün akşamki hüsran etkilemiş olabilir ama sanmıyorum yine hatırı sayılır bir karşılama olacaktır.

Saat 15.00 da geliyormuş. Erken geliyor, bu saate çok kişi karşılayamaz.