Milan Baros

Re: Milan Baros Galatasaray´da...

40 yıllık Milanlıyım , ben böyle Baros görmedim.. :)

şu piyasada en sevdiğim adamdır kendisi..hayırlı olsun

Mustafa Marangoz' Alıntı:
Timur abi ve Ahmed Salih abi verdiğiniz rakamların doğruluk payı nedir acaba.Yanlış anlaşılmasın merak ettiğim için soruyorum.Çünkü 7 milyon ?luk bir bedel benim canımı acıtıyor açıkçası.Yıllık verilecek olan 3 milyon ? da öyle.

5,5 milyon avro bonservisi taahmini 2 ila 2,5 milyon dolar civarıda yıllık ücretidir.Yıllık alacağı tam kesin değil işte ama boservisi kesin olarak bu

Pek fazla sevinemedim açıkcası, ntv de ki yorumlara kulak kabarttımda hocalarıyla sorun yaşıyan en uak bir tartışmada haddini aşan bir karakteri olduğundan bahsettiler. İnşallah kariyerinde yeniden bir çıkış yaşar bizimlede istediğmiz yerlere ulaşmamıza yardımcı olur. Hayırlısı...

Serdar Aslan' Alıntı:
Pek fazla sevinemedim açıkcası, ntv de ki yorumlara kulak kabarttımda hocalarıyla sorun yaşıyan en uak bir tartışmada haddini aşan bir karakteri olduğundan bahsettiler. İnşallah kariyerinde yeniden bir çıkış yaşar bizimlede istediğmiz yerlere ulaşmamıza yardımcı olur. Hayırlısı...
Galatasaray aldığında sadece kişiliği eleştirilir.Ama Fener aldığında kaç para almış kaç gol atmış...

Fazla dinlememek lazım.Gurovic atacağı üçlükler, ;) Baros'ta golleriyle susturacak...

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Mustafa Marangoz":2oiljl2w]Timur abi ve Ahmed Salih abi verdiğiniz rakamların doğruluk payı nedir acaba.Yanlış anlaşılmasın merak ettiğim için soruyorum.Çünkü 7 milyon ?luk bir bedel benim canımı acıtıyor açıkçası.Yıllık verilecek olan 3 milyon ? da öyle.

5,5 milyon avro bonservisi taahmini 2 ila 2,5 milyon dolar civarıda yıllık ücretidir.Yıllık alacağı tam kesin değil işte ama boservisi kesin olarak bu[/quote:2oiljl2w]

5,5 milyon bonservis,yıllıkda 2 milyon alacak.

Mustafa Marangoz' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":16s1wjr3]Şu anda antu'da Baros ile ilgili yorumları okuyorum tam komedi :hi :hi :hi

Bizden çok övüyorlar.Vallahi moralim düzeldi oraya bakınca.[/quote:16s1wjr3]

Valla benim koltuklarım kabardı :)

Biz inatla başka forumlardan alıntı yapmayın diyoruz..Sizler de inatla yapıyorsunuz.
Herkes kendi yazdığını editlesin ya da silsin.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":3loj41ox]Milan BAROS'a yapılacak beste yi çok merak ediom

ben ise o bestede çok korkuyorum :p[/quote:3loj41ox]

Aslında besteyi Eyüp ABİ'nin Mılan Gurovic'e yaptığı gibi yapsalar iyi olmazmı? milan milan milan baroş(söylenişi)baroş baroş milan baroş gibi...

hahahahahha düşündüğünüz şeye bakın ben buldum bile ;)

I love you Milan Baros ( Arap Saçı şarkısı melodisiyle :D )