NBA All-Star Smaç Yarışmasını Kim Kazanır?

Smaç Yarışmasını Kim Kazanır?

• Dwight Howard (Orlando Magic)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
Kim kazanır bilmem ama Fernandez kazanırsa Amerikalılara kapak olacaktır :p Bu arada bu yarışmayı kazanan avrupalı varmıymış hiç? Bilgisi olan varmı?

Eren Aydın' Alıntı:
Kim kazanır bilmem ama Fernandez kazanırsa Amerikalılara kapak olacaktır :p Bu arada bu yarışmayı kazanan avrupalı varmıymış hiç? Bilgisi olan varmı?
2008 New Orleans - Dwight Howard, Orlando
2007 Las Vegas - Gerald Green, Boston
2006 Houston - Nate Robinson, New York
2005 Denver - Josh Smith, Atlanta
2004 Los Angeles - Fred Jones, Indiana
2003 Atlanta - Jason Richardson, Golden State
2002 Philadelphia - Jason Richardson, Golden State
2001 Washington, D.C. - Desmond Mason, Seattle
2000 Oakland - Vince Carter, Toronto
1997 Cleveland - Kobe Bryant, L.A. Lakers
1996 San Antonio - Brent Barry, L.A. Clippers
1995 Phoenix - Harold Miner, Miami
1994 Minneapolis - Isaiah Rider, Minnesota
1993 Salt Lake City - Harold Miner, Cleveland
1992 Orlando - Cedric Ceballos, Phoenix
1991 Charlotte - Dee Brown, Boston
1990 Miami - Dominique Wilkins, Atlanta
1989 Houston - Kenny Walker, New York
1988 Chicago - Michael Jordan, Chicago
1987 Seattle - Michael Jordan, Chicago
1986 Dallas - Spud Webb, Atlanta
1985 Indianapolis - Dominique Wilkins, Atlanta
1984 Denver - Larry Nance, Phoenix

Eren Aydın' Alıntı:
Bırak kazanmayı smaç yarışmasına katılan ilk avrupalı Rudy Fernandez.

Kazanacak olan değil de istediğimi işaretledim. İnşallah kazanabilir ama zor.

Rudy Fernandez.

Nate Robinson .. Tahmin ettiğim için değil , temenni ettiğimden ötürü işaretledim .. Aslına bakılırsa kim kazanırsa kazansın farketmez , iyi olan kazanır umarım ..

Aslında şu isimler arasında kazanmasını istemediğim tek kişi Nate Robinson. Sebebide smaç şampiyonu olduğu sene Iggy'nin hakkının yendiğini düşünmem...

Gönlümden geçen Nate Robinson. O boya o sıçrama 3.15'e vurmak çok fazla ama işte söyleyecek bir şey yok. Kazanacak isim belli banko Rudy Gay! Çünkü; artık bu işi showa çevirdiler. Geçen sene kazanmayı en çok hak eden isim olan G.Green idi hadi G.Green'i geçtim J.Moon onun da hakkını yediler ama Superman kıyafetini giyen D.Howard daha güzel show yaptığı için onu kazandırdılar. Vurduğu smaçta estetikliği, farkı biri bana söyler mi? Adamın sıçradığı yerde bir şey yok, o kadar yükseğe de çıkamadı normal geldi serbest atış çizgisinin 2 adım önünden kolu gerip vurdu. Eğer D.Howard superman ise J.White yaratık. M.Jordan'ın serbest atış çizgisinden smaç vurduğu yerden adam bacak arası vuruyor. Var mı böyle estetik smaç! Sıçradığı yere bak, yükseldiği yere bak, havada kaldığı süreye bak, hava da yaptığına bak... Her sene farklı biri kazanıyor ne howard,ne robinson kazanır.Fernandez'in kazanma olasılığı sıfır. Rudy Gay'de bu sene Batman kostümü giyer çıkar o da vurur smacı yarışmayı kazanır.

G.Green - N.Robinson - Josh Smith - V.Carter

olsa bu yarışmanın keyfinden geçilmez, seyrederken heyecandan ağla artık!

Burak bana göre en önemli ismi atlamışsın. Smaç şampiyonası tarihinin en iyi smaçlarından birini vuran: Jason Richardson.
Bana kalsa; Iguodala, Jason Richardson, Vince Carter, Josh Smith(Desmond Mason)