NBA All-Star Smaç Yarışmasını Kim Kazanır?

Smaç Yarışmasını Kim Kazanır?

• Dwight Howard (Orlando Magic)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
all-star ve tüm herşeyinden nefret etmemin nedenini hepiniz gördünüz.. saçma-sapan işler.. rudy fernandez in yaptığı ilk smaç tek başına birinci.. ama nerde.. adam finali bile göremedi..

nate robinson kısa ama çok iyi sıçrıyor.. anladık.. iguodala nın birinciliğini böyle çaldınız.. bu sene ne diye aynı adam seçiliyor.. yaptığı bir şey yokki.. dwight howard superman miş.. ikinci sene aynı geyik.. tatlı uykumdan fedakarlık edip de all-star geyiğini hayatta izlemem.. ertesi gün zaplarken tekrarına rast geldim.. izlediğime de pişman oldum.. saçmalık..

Rudy'nin panya arkasından vurduğu, Howard'ın panya kenarına atarak bastığı smacın hakkını yediler. Adamların üstüne basıp destek alarak belki ben de şampiyon olurum...

Denver Nuggets'n atletik oyuncusu JR Smith,hayal kırıklığı yaratan bir smaç yarışmasının ardından açıklamada bulundu.
Smith;"Bence ben gerekeni yaptım.Bu yarışmaya çok geç katıldım ve ayaklarım daha doğru düzgün ısınmamıştı bile."dedi.

Şu işten gerçekten çok soğudum.
Rudy ve Howard'a yapılan büyük haksızlıktır.
Nate ufakmış bilmem neymiş, inanmıyorum artık Smaç yarışmalarını ve All Star Cumartesi gecelerini boykot ediyorum :)

Bence kazanan Fernandez oldu. Nate'in smaçları gerçekten saçma ve yaratıcılıktan çok uzaktı ama bilmiyoruz artık jüriyi Amerikan Milliyetçileri Derneği'mi kurdu acaba.. :) Bende bu konuda Burak Barut'a katılıyor ve Smaç yarışmalarını boykot edip, NBA yönetimine kişisel nota gönderiyorum :)

Rudy Fernandez'e haksızlık yapıldı hadi kabul ediyorum, geçen yıl da G.Green'in hakkını yediler kimse bunu inkar etmesin lütfen, D.Howard superman miş de miş...

Rudy Fernandez'e nasıl haksızlık yapıldı şaşırtıcı bir kere smaç yarışmasını kazananı oyların %50'sini seyirci belirliyor bunu da eklemek isterim.

Burak Ceyhan' Alıntı:
Rudy Fernandez'e haksızlık yapıldı hadi kabul ediyorum, geçen yıl da G.Green'in hakkını yediler kimse bunu inkar etmesin lütfen, D.Howard superman miş de miş...

Rudy Fernandez'e nasıl haksızlık yapıldı şaşırtıcı bir kere smaç yarışmasını kazananı oyların %50'sini seyirci belirliyor bunu da eklemek isterim.

burak rudy ilk bölümde elendi benim bildiğim ilk bölümde jüri değerlendirir hem finale çıksaydı tüm ispanya ona mesaj atardı tek ispanya değil tüm avrupa

Yarışmadan önce Nate'e oy verenler bende dahil 3-4 kişiydik.Şimdi zirveye oynuyor adam..Demekki insanlar yarışmanın bitmesini bekliyormuş..1-2 hafta daha anket açık kalırsa açık ara fark atacak sanırım Nate.. :)