NBA All-Star Smaç Yarışmasını Kim Kazanır?

Smaç Yarışmasını Kim Kazanır?

• Dwight Howard (Orlando Magic)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
Uğur YILMAZ' Alıntı:
Burak bana göre en önemli ismi atlamışsın. Smaç şampiyonası tarihinin en iyi smaçlarından birini vuran: Jason Richardson.
Bana kalsa; Iguodala, Jason Richardson, Vince Carter, Josh Smith(Desmond Mason)

doğru diyorsun uğur özellikle steve nash ile süper bir ikili olurlar da keşke nba de james white ıda izleyebilsek

Smaç deyince Kenyon Martin ide unutmak olmaz.Smaç yarışması şu isimlerden oluşsa müthiş bir çekişme olurdu bence.

Josh Smith - Kenyon Martin - A.Iguodala(G.Green) - V.Carter

Uğur haklısın da D.Mason sakat olduğu için onu düşünmedim.

Hüseyin sen de iyi güzel diyorsun da Kenyon Martin,Nene deli smaç vururlar ama estetik vuramazlar bu yüzden gitmez.

Smaç vursun ama kim olursa olsun dersen aklıma gelen ilk 2 isim; Kenyon,Nene bir insan potaya bu kadar mı sert abanır, izleyince kendimden geçiyorum.

nba.com'dan izledim bugün top 10'a Nene girmiş, bir smacı var izlenmesini isterim...

Kenyon= Deli
Nene= Çılgın

jrsmith.jpg

Denver Nuggets lı JR Smith Rudy Gay yerine Smaç Yarışması'na alındı... :p İnşallah kazanır.

Hüseyin konu hakkında detaylı bilgi var mı?

j.r smith müthiş bir atlettir sevindirici ama keşke rudy fernandez yerine alınsaydı o zaman daha anlamlı bir değişiklik olurdu.

Burak Ceyhan' Alıntı:
Hüseyin konu hakkında detaylı bilgi var mı?

j.r smith müthiş bir atlettir sevindirici ama keşke rudy fernandez yerine alınsaydı o zaman daha anlamlı bir değişiklik olurdu.

Rudy Gay sol kalçasındaki sakatlık nedeniyle bu organizasyondan affını istemiş.

sıktın nate robinson anladık boyuna göre iyi zıplıyorsun ee aldında bi krallık(ben olsam hayatta vermezdim deli smaçlar yapıldı o sene) ee daha ne istiyorsun kaybol kardeşim!

Bu laf aynen Dwight içinde geçerli mickey mouse luk yaparak çakma clark kent ayaklarına o ödülü aldın senin ne işin var gene bu sene.

valla hiç çekici adamlar yok zaten fernandez 20 foottan bassa vermezler,demek rudy gay alacak,tekrarına belki denk gelirse bakarım bu seneki yarışmanın anca,nerde eski smaç yarışmaları!

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":1zve408b]Hüseyin konu hakkında detaylı bilgi var mı?

Rudy Gay sol kalçasındaki sakatlık nedeniyle bu organizasyondan affını istemiş.[/quote:1zve408b]
Rudy gay yok. J.R Smith yerine cagirilan isim.

Nate robinson

[youtube:t3s8mj2d]http://www.youtube.com/watch?v=fWjikdvk9jU&feature=related[/youtube:t3s8mj2d]

[youtube:t3s8mj2d]http://www.youtube.com/watch?v=WolTNEMucXI[/youtube:t3s8mj2d]