NBA de Taraftarı Olduğunuz Takım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben büyürken bir Chicago Bulls efsanesi vardı. Gazetelerden okur, küpürlerini toplardım. Hey gidi günler hey. O günlerin hatrına hala en çok takip ettiğim takım ama malesef ileri gidemiyoruz.

Volkan Ozger' Alıntı:
Sanırım bizi bilmeyen kalmadı eser emre abi ben sixers taraftarıyız :) FOREVER SİXERS
yani volkan bi baron la fotomu koymadım foruma onu da koydurcaksın :) neyse emre yüzünden play-off larda sixers ı tuttuk oda kar etmedi.sixers iyidir de taraftarı çirkeftir biliyorsun dimi üstüne alınma ama pennsylvania dan adam çıkmaz :)

haha abi böle cirkef tarftara can kurban herkes bizim gibi cirkef olsa :)

Adamı bilmemde oyuncunun kralı cıkmıs hepinizin hayran oldugu kobe bizim köylü abi :p

hahaha çok seversiniz dimi kobe yi adamın en çok küfür yediği deplasman philadelphia deplasmanı..adam ordan kaçmak için amerkianın philadelphia ya en uzak ucuna kaçtı :) yok ya philadelphia seyircisi nin üstüne pislikte yok sırplardan yunanlılardan,fenerlilerden farkları yok.hele bi flyers diye hokey takımları var ben diyim panathinaokos sen de partizan :)

Eser Atalay' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":137jnkm6]Sanırım bizi bilmeyen kalmadı eser emre abi ben sixers taraftarıyız :) FOREVER SİXERS
yani volkan bi baron la fotomu koymadım foruma onu da koydurcaksın :) neyse emre yüzünden play-off larda sixers ı tuttuk oda kar etmedi.sixers iyidir de taraftarı çirkeftir biliyorsun dimi üstüne alınma ama pennsylvania dan adam çıkmaz :)[/quote:137jnkm6]

hop noluyo burda :) volkan, eser doğru söylüyor.. seyircimiz klasik amerikan seyircisinden biraz farklıdır.. küfreder, gürültü yapar, protesto eder .. biraz sıradışı diyelim :) philadelphia yanlış bilmiyorsam suç oranı en yüksek şehirlerinden biridir.. 4. falandı bir ara.. genelde zenciler yaşar.. penslyvania nın philadelphia dışında kalan kırsal kesiminde yaşayan halkı da biraz garipmiş.. köktendinciler, tarikatlar falan varmış..amish tarikatının yaygın olduğu bir yer.. öyle karışık bir bölge yani..

kobenin philadelphia lı olması bizim için utançtır :) Herkes kendi şehrinin takımında oynamak isterken beyimiz istememiştir. zaten philadelphialı doğulmaz, philadelphialı olunur :) Bizde durum ters işler.. wahsingtonlı iversondır bizim pirimiz.. 8)

eser bu laflar da sana şimdi :) flyers, eagles, sixers hepsi kardeştir, ayrım yapan kalleştir.. hepsi bizimdir.. californialılar bu bütünlüğü bozamayacak.. golden state de bir taş atayım şurdan :) alın chris webber inizi başınıza çalın:) volkan bu eser üzerine çok gelirse söyle.. :)

Haha oke abim sölerim ama gayet dosthane bir konusma var suanlık ama ne olursa olsun ölümüne sixers kobe haindir hainin kellesünü isterük 8) bu arada yanlıs hatırlamıyosam lakers ile oynadıgımız final serisinde serinin 4 macında kobeyi zehirlesmistik kaldıgı otelde yemegıne katılan madde ile haklısınız bizde biraz gaddarlık felan var :)

warriors a bir taş atıyorsun emre barii ne derler dinime küfreden müslüman olsa sizin cap leri daha yeni attın bana neydi onlar öyle 15milyon webber e mi ne vermişiniz adamı basketten soğuttunuz :)
üstelik philadelphia nın meşhur şeyi gang leridir biliyorsun 3 kişi uçak yolculuğuna çıkmış adam ın biri elini uzatmış burası new york demiş nerden bildin demişler,elim özgürlük anıtına çarptı demiş biraz sonra öbür adam elini dışarı uzatmış,çekip demiş ki burası chicago nerden anladın demişler elim sears tower a çarptı demiş adam,3. adama gelmiş sıra adam elini dışarı çıkarmış heh demiş yaşadığım yer philly e geldim demişler nerden anladın cevap vermiş kolumda saatim vardı elimi çektim saatim yok :)
bu arada pensylvania dan adam çıkmaz lafımı kısmen geri alıyorum. penguins hariç :)

Eser Atalay' Alıntı:
warriors a bir taş atıyorsun emre barii ne derler dinime küfreden müslüman olsa sizin cap leri daha yeni attın bana neydi onlar öyle 15milyon webber e mi ne vermişiniz adamı basketten soğuttunuz :)
üstelik philadelphia nın meşhur şeyi gang leridir biliyorsun 3 kişi uçak yolculuğuna çıkmış adam ın biri elini uzatmış burası new york demiş nerden bildin demişler,elim özgürlük anıtına çarptı demiş biraz sonra öbür adam elini dışarı uzatmış,çekip demiş ki burası chicago nerden anladın demişler elim sears tower a çarptı demiş adam,3. adama gelmiş sıra adam elini dışarı çıkarmış heh demiş yaşadığım yer philly e geldim demişler nerden anladın cevap vermiş kolumda saatim vardı elimi çektim saatim yok :)
bu arada pensylvania dan adam çıkmaz lafımı kısmen geri alıyorum. penguins hariç :)

eser beni o kadar kızdırdın ki anlatamam :) volkanla birlikte askerde söyenen gündoğdu marşını senin için uyarladık;

gündoğdu hep uyandık, wachovia ya dayandık..
şampiyonluk hayaliyle al kanlara boyandık..
şehrimiz erkek şehri , aşık eder herkesi
üstümüzden eksilmesin, pennsylvania gölgesi..

tamam şehrimiz biraz nobran, biraz maskülen :) ama bu kadar yüklenme kardeşim bize.. golden state çıkan c-webb gibi adamlar kız gibi oyuncu olduysa bunu californianın havasına, suyuna bağlamadık elbet.. ayrıca ona 15 milyon doları biz vermedik sacramento verdi.. biz sadece aptal gibi kontratı yüklendik..

bizle uğraşma eser :)

Eser abi lütfen ama ayıp pennsylvania`lıyız diye ezme bizi eser abi sanırım korkun takımın suan yükseliş moduna gecmiş olması birde sanırım bizim gibi taraftarla bu yükselişin şampiyonluga gidicek olmasındanmı cekiniyosun :) GELİYORUZ

emre canım arkadaşım sözlerinde biraz california -gay dokundurması seziyorum yani işte biz erkeğiz oralar funny gibisinden bi şeyler sezdim :) SAN FERNANDO VALLEY de çekilmiş filmler olmasa neyse şimdi çocuklar okuyor buraları :)
volkan philladelphia en son 25 sene evvel şampiyon olmuş sanırım bi 25 sene daha olur mu iddia ya girme yerinde olsam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...