NBA de Taraftarı Olduğunuz Takım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aramızda seattle supersonics i seven arkadaş var mı bilmiyorum ama artık böyle bir takım olmadığını biliyorum.. takım, ismini ve renklerini seattle da bırakarak oklohoma city ye taşınıyor.. oklohoma da başka bir isim, başka renkler ancak aynı ekiple devam edcekler.. katrina kasırgası sırasında buraya sığınan hornets ı sahiplenen oklohoma nın yeni takımı da, özellikle kendine ait olacak yeni takımı da bağrına basması bekleniyor..

Minnesota Timberwolves.Neden...valla nedenini bende bilmiyorum.Ezilen hor görülenlere karşı her zaman sempatim olmuştur.Birde 2003 de başladım nbayi takip etmeye yani en şaaşalı dönemleriydi Minnesotanın..Ahh philip saunders ahh KG nerelerdesiniz şimdi

Minnesota Timberwolves. TurkishWolves olmaktan onur ve gurur duyarım 8)

Kevin Garnett ile başlayan sevgi içimizdeki Galatasaray sevgisi gibi oyuncuya değil renklere bir hale dönüşünce KG gitti biz hala Timberwolves'da kaldık :)

Eser Atalay' Alıntı:
bir gün herkes sixers lı olacak gibi bişey mi bu emre!
topla tayfanı gel taksim meydanına kapışalım!

bizim şehrimiz de semtimiz de meydanda:) herkes gider biz kalır, biz philadelphialıyız.. gaylerin başkenti olan bir şehrin takımını tutan adamlarla taksimde karşılaşmak istemeyiz.. cinsel tercihlerimiz yanlış anlaşılır. :)

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":gp4bqxsa]bir gün herkes sixers lı olacak gibi bişey mi bu emre!
topla tayfanı gel taksim meydanına kapışalım!

bizim şehrimiz de semtimiz de meydanda:) herkes gider biz kalır, biz philadelphialıyız.. gaylerin başkenti olan bir şehrin takımını tutan adamlarla taksimde karşılaşmak istemeyiz.. cinsel tercihlerimiz yanlış anlaşılır. :)[/quote:gp4bqxsa]
oba emre biz greko romen dedikçe sen alttan dalıyorsun
san francisco yiğidin harman olduğu yerdir
gay lik bizim pazarlama stratejimiz zamanında hippiydik sonra asian olduk bu sıra şehri gay diye kakalıyoruz
o köprü oldukça orda korkma!

NBA yi ilk takip etmeye basladığımda İverson favorim oldu. Posterlerini falan hep toplardım ondan ötürü 76ers takımım oldu.

İverson takas oldu; fakat yine de ilk takımım 76ers. İverson'dan ötürü Denver'a da sempatim var.

Emre ELMALIDEREOĞLU' Alıntı:
NBA yi ilk takip etmeye basladığımda İverson favorim oldu. Posterlerini falan hep toplardım ondan ötürü 76ers takımım oldu.

İverson takas oldu; fakat yine de ilk takımım 76ers. İverson'dan ötürü Denver'a da sempatim var.
Benim adresten girip yazmışsın desem yeridir.Aynı şeyler olmuş
Bu arada 'Sixerslı Galatasaraylılar' hakikaten çok hoş geliyor kulağa.Fotoğrafları çekip Sixers yönetimine gönderirirz hatta.Yok hatta dostluk maçı yapmaya gelirler:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...