NBA de Taraftarı Olduğunuz Takım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eser abi kimin napıcagı belli olmaz bak denver ıversonu yolllamaya calısıyomus geri gelse keske bize ona canımız feda olsun bizim için yaptıkları oratada bir insan kobe köpegi olsun iversonumun bize geriş gelirse süper olur

iverson ıgu miller dalembert vede yapılıcak bir iki kaliteli isim ile bu takım iş yapar :)

muhittin göktepe' Alıntı:
boston celtics ve lakerss

muhittin kardeş, kimse tercihlerine, tuttuğun takımlara karışamaz ama öyle bir seçim yapmışsın ki anlatamam :) boston ve lakers ı aynı anda sevmenin aynı anda galatasaraylı ve fenerbahçeli olmaktan bir farkı yoktur herhalde.. nba in en büyük çekişmesi bu.. olsun.. sana orijinallik katar 8)

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="muhittin göktepe":362vvyf3]boston celtics ve lakerss

muhittin kardeş, kimse tercihlerine, tuttuğun takımlara karışamaz ama öyle bir seçim yapmışsın ki anlatamam :) boston ve lakers ı aynı anda sevmenin aynı anda galatasaraylı ve fenerbahçeli olmaktan bir farkı yoktur herhalde.. nba in en büyük çekişmesi bu.. olsun.. sana orijinallik katar 8)[/quote:362vvyf3]

Abi herkese nasip olmaz böle taraftarlık boston ve lakers tutmak hakketen büyük basarı .

Ben arkdası tebrik ediyorum emre abi bizi kimse kabul etmez baska takımı tutmak istesek sixerslı olmak
kötü intiba bırakıyo bizi görünce cepler kontrol edilir 8) heleki newyork los angels takımları salonlarına bile giremeyiz paramız yetmez :kop :hi forever sixers :atki

Phoneix , Boston , Cleveland arasında kaldım

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ben büyürken bir Chicago Bulls efsanesi vardı. Gazetelerden okur, küpürlerini toplardım. Hey gidi günler hey. O günlerin hatrına hala en çok takip ettiğim takım ama malesef ileri gidemiyoruz.
oda yetmiyomuş gibi beyaz penyelerimi pastel boyayla ya 23 numara yada 91 numara yapardım hey gidi günler hey aynı duyguları paylaşıyoruz:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...