Nevriye'yi istiyor muyuz?

Galatasaray taraftarı Nevriye'yi istiyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim bu sporlara bakış açım bellidir.Başarı getirecek her şey mübahtır kanuni olarak suç olmadığı sürece.Tabi Emre Belözoğlu gibilerini ayrı tutuyorum ama Nevriye kesinlikle o sınıfta değil

Nevriye bize geldi artık.Nevriye yi istiyormuyuz başlığını kaldırın bence çok gereksiz oldu artık.Nevriye Yılmaz başlığında da görüşler belirtilebilir.Ayrıca nevriyeyi istiyorum.Vede bizde zaten.

Benim bu sporlara bakış açım bellidir.Başarı getirecek her şey mübahtır kanuni olarak suç olmadığı sürece.Tabi Emre Belözoğlu gibilerini ayrı tutuyorum ama Nevriye kesinlikle o sınıfta değil

Neden Emre Belözoğlu ayrı tutuluyor acaba ? Herşey mübahsa o zaman Emre'nin geri dönüşünde kanunen bir engel var demek. Acaba nedir bu engel öğrenebilir miyiz ?

Neden Emre Belözoğlu ayrı tutuluyor acaba ? Herşey mübahsa o zaman Emre'nin geri dönüşünde kanunen bir engel var demek. Acaba nedir bu engel öğrenebilir miyiz ?

Emre yi sadece Galatasaray taraftarı değil kendi takımının taraftarları beşiktaşlısı trabzonsporlusu anteplisi samsunlusu kahraman maraşlısı özetle Türkiyede sevilmez hatta yurt dışına çıkmıştır ingilterede bile sevilmemiştir. Emre sergilediği saha içi ve dışı tutumlarla kişilik olarak bir sporcuya yakışır özelliklere haiz değildir.

Nevriye ise Rakip takımın en önemli oyuncusudur Yıllarca şampiyon yapmıştır ve bu yüzden küfürü yemiştir maalesef. ne Galatasaray ne de başka bir takımla ilgili açıklaması tahrik edici sözleri de olmamıştır. sahamızda ki maçlar da orta mesafe şutundan sonra bir anda o anlamsız nevriye küfürü edilmeye başlanmasına kimse yabancı değildir.

Nevriye hiç bir zaman Emre Belözoğlu olamaz Tugay. Ne yazık ki karşı tarafın sürekli Işıl' a ettiği küfürlerin rövanşı olarak seçilmiş bir kahramandır bizim adımıza. Ve bunu kabullenmek belki zor gelebilir ama hastalık derecesinde bir Galatasaraylıydı zamanında. Şu anda bu durum nasıldır bilemiyorum tabi.

Bir final serisi maçında bizim tribünlerin küfürüne Galatasaray'a uyarlayarak karşılık vermişti.
Işıl da onun kadar küfür yedi rakipten ama hiç bir zaman karşılık vermedi.
Oyunculuğu son demlerinde olsa da bana göre hala dünya çapındadır ancak karakteri Galatasaray'a yakışmayan bir oyuncu ki karşı yakanın sembol isimlerinden kendisi.

Bir final serisi maçında bizim tribünlerin küfürüne Galatasaray'a uyarlayarak karşılık vermişti.
Oyunculuğu son demlerinde olsa da bana göre hala dünya çapındadır ancak karakteri Galatasaray'a yakışmayan bir oyuncu ki karşı yakanın sembol isimlerinden kendisi.

Hatırladım o tecahüratı. kaldırsın parmak kaldırsın cimbomu ....... parmak kaldırsın bestesine parmak kaldırmıştı.

Ankette istiyorum seçeneğinin daha çok olması cidden şaşırttı ve üzdü beni, neyse Nevriye geldi artık, başlık gereksiz bir hali kaldı kapatılsa daha iyi sanki.

Kerem abi Allah aşkına Işılla Nevriye aynı mı?

Işıl bu kulübün evladı tabii, bizim için yeri ayrıdır. Ama Nevriye de bu kulübün kazandığı şampiyonluklara katkıda bulunmuş bir oyuncu. Küfür olaylarının aslını bilmiyorum. Eğer sadece parmak kaldırmaktan ibaretse çok takılmamak lazım. Işıl, Nevriye'nin yaptığını yapmadı gibi bir şey demişti biri. Ona istinaden dedim, Işıl'ın da parmak kaldırdığını biliyorum, salondaydım, gözlerimle gördüm. Ama önemli değil bence, olur böyle şeyler.

Ben anlamadım ne demek istediğinizi, Işıl Fener'e gitti de bu olay mı tartışılıyor? Sizin deyiminizle bizde oynamış ve Galatasaray'lı Nevriye'nin bize karşı bu hareketi yapması ile hala bizde oynayan kaptan Işıl'ın bu hareketi yapması arasında çok fark vardır birisi Fenerbahçe'ye karşı yapılmış harekettir, Işıl da Fenerbahçe'ye giderse onlar tartışır tabiki de.

Ben anlamadım ne demek istediğinizi, Işıl Fener'e gitti de bu olay mı tartışılıyor? Sizin deyiminizle bizde oynamış ve Galatasaray'lı Nevriye'nin bize karşı bu hareketi yapması ile hala bizde oynayan kaptan Işıl'ın bu hareketi yapması arasında çok fark vardır birisi Fenerbahçe'ye karşı yapılmış harekettir, Işıl da Fenerbahçe'ye giderse onlar tartışır tabiki de.
Kerem abi ben bunu demek istedim işte.

Buna istinaden söyledim aslında..

Galatasaray taraftarı ne zamandan beri bir oyuncunun sadece sportif yönüne bakarak gelip gelmemesini istemiştir? Bir sporcunun Galatasaray'da oynaması için karekteri,ahlakını da ön planda tutan taraftarımız sırf şampiyonluk başarı için mi Nevriye gelsin diyor?Yemişim öyle alınan şampiyonluğu da,başarıyı da.O zaman hadi hep beraber tükürdüğümüzü yalayalım. Galatasaray'ı Galatasaray yapan zaten oyuncularıdır. Geçmişte oynayan oyuncularımıza bir dönüp bakalım. Hakan Şükür,Okan Buruk,Ergün Pembe,Arif Erdem,Hakan Ünsal,Burak Sezgin,Orhun Ene,Paidar Demir... Başarı böyle de gelir. Kimse bana Galatasaray'dan,Galatasaraylılıktan bahsetmesin öyleyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...